עוזה

סמל למ״ס 826 · יהודי · מושב דתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית שפיר · אוכלוסייה 500 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 95.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 92.0%2009: מחנה נתניהו 96.7%2013: מחנה נתניהו 95.4%2015: מחנה נתניהו 90.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 97.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 95.1%2020: מחנה נתניהו 96.5%2021: מחנה נתניהו 94.6%2022: מחנה נתניהו 98.5%2026: מחנה נתניהו 95.8%2006: המחנה שמולו 5.1%2009: המחנה שמולו 3.3%2013: המחנה שמולו 1.5%2015: המחנה שמולו 0.7%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 2.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 3.2%2020: המחנה שמולו 3.5%2021: המחנה שמולו 4.6%2022: המחנה שמולו 1.1%2026: המחנה שמולו 3.0%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהעוזהישראלאחוזוןדירוג
הליכוד51.0%20.5%95959354 מתוך 1,19254 מתוך 1,03819 מתוך 261
ש״ס19.4%5.3%98989723 מתוך 1,19223 מתוך 1,0389 מתוך 261
עוצמה יהודית14.1%5.7%888678142 מתוך 1,192141 מתוך 1,03858 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות6.8%5.1%757277288 מתוך 1,192286 מתוך 1,03861 מתוך 261
יהדות התורה2.7%5.5%96959554 מתוך 1,19250 מתוך 1,03813 מתוך 261
ישר!2.7%16.1%201225956 מתוך 1,192916 מתוך 1,038193 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.1%2.7%211122931 מתוך 1,192914 מתוך 1,038201 מתוך 261
נעם מתחת לאחוז החסימה1.1%0.2%95949458 מתוך 1,19257 מתוך 1,03815 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.8%1.7%251526866 מתוך 1,192854 מתוך 1,038186 מתוך 261
ביחד0.4%9.3%123171,038 מתוך 1,1921,003 מתוך 1,038214 מתוך 261
הדמוקרטים0.0%6.4%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי95.8%44.0%94949569 מתוך 1,19268 מתוך 1,03814 מתוך 261
גוש השינוי3.0%37.8%137181,031 מתוך 1,192962 מתוך 1,038214 מתוך 261
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש1.1%2.8%201122937 מתוך 1,192916 מתוך 1,038201 מתוך 261
אחוז הצבעה84.6%78.0%93948781 מתוך 1,19255 מתוך 1,03832 מתוך 261
קולות כשרים2635,690,6821516201,011 מתוך 1,192866 מתוך 1,038208 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200692.0%5.1%0.0%2.5%60.2%237ש״ס 42.6%
200996.7%▲4.73.3%▼1.80.0%±0.00.0%▼2.562.4%244ש״ס 46.7%
201395.4%▼1.31.5%▼1.80.0%±0.02.3%▲2.371.7%263ש״ס 47.9%
201590.4%▼5.00.7%▼0.80.0%±0.08.6%▲6.378.6%292הליכוד 44.5%
אפר׳ 201997.1%▲6.72.2%▲1.50.0%±0.00.7%▼7.875.4%273הליכוד 48.7%
ספט׳ 201995.1%▼2.03.2%▲1.00.0%±0.01.8%▲1.077.4%284הליכוד 47.9%
202096.5%▲1.53.5%▲0.30.0%±0.0–79.0%288הליכוד 50.7%
202194.6%▼1.94.6%▲1.10.0%±0.0–71.8%260הליכוד 42.3%
202298.5%▲3.91.1%▼3.50.0%±0.00.0%78.1%266הליכוד 43.6%
202695.8%▼2.73.0%▲1.90.0%±0.01.1%▲1.184.6%263הליכוד 51.0%

מפקד 2022

עוזהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)5009,601,720171819955 מתוך 1,162826 מתוך 1,027193 מתוך 241
תושבים לקמ״ר1,382–6741,093 מתוך 1,162958 מתוך 1,027231 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני403094949852 מתוך 1,16252 מתוך 1,0275 מתוך 241
בני 65 ומעלה15.6%12.4%807786228 מתוך 1,151225 מתוך 1,01633 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)12.4%25.8%95101,053 מתוך 1,159975 מתוך 1,027213 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)2.6%25.3%112997 מתוך 1,012988 מתוך 1,003205 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)80,100104,3009481,052 מתוך 1,160986 מתוך 1,027221 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202274.5%69.8%743 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים