שלווה
סמל למ״ס 873 · יהודי · מושב דתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית שפיר · אוכלוסייה 650 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 95.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שלווה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 54.8% | 20.5% | 989797 | 29 מתוך 1,19229 מתוך 1,03810 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 16.6% | 5.7% | 929184 | 87 מתוך 1,19286 מתוך 1,03841 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 12.6% | 5.1% | 848187 | 197 מתוך 1,192196 מתוך 1,03835 מתוך 261 |
| ש״ס | 9.0% | 5.3% | 949392 | 71 מתוך 1,19270 מתוך 1,03821 מתוך 261 |
| ביחד | 2.0% | 9.3% | 211124 | 933 מתוך 1,192914 מתוך 1,038194 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.7% | 544853 | 509 מתוך 1,192504 מתוך 1,038117 מתוך 261 |
| ישר! | 1.3% | 16.1% | 16820 | 998 מתוך 1,192952 מתוך 1,038210 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.8% | 5.5% | 878688 | 135 מתוך 1,192131 מתוך 1,03830 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 2.7% | 14418 | 1,004 מתוך 1,192978 מתוך 1,038212 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 13618 | 1,003 מתוך 1,192953 מתוך 1,038207 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697570 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03865 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 95.5% | 44.0% | 949394 | 72 מתוך 1,19271 מתוך 1,03816 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 3.5% | 37.8% | 14819 | 1,020 מתוך 1,192955 מתוך 1,038210 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.5% | 2.8% | 14418 | 1,007 מתוך 1,192978 מתוך 1,038212 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 85.8% | 78.0% | 969792 | 44 מתוך 1,19231 מתוך 1,03820 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 398 | 5,690,682 | 333747 | 796 מתוך 1,192655 מתוך 1,038139 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 87.2% | 5.0% | 0.0% | 7.2% | 53.9% | 180 | ש״ס 37.2% |
| 2009 | 97.8%▲10.5 | 2.2%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼7.2 | 63.5% | 223 | ש״ס 39.9% |
| 2013 | 97.7%±0.0 | 0.5%▼1.8 | 0.0%±0.0 | 1.8%▲1.8 | 65.8% | 222 | ש״ס 35.1% |
| 2015 | 90.0%▼7.7 | 0.4%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 9.3%▲7.5 | 80.4% | 270 | הליכוד 55.2% |
| אפר׳ 2019 | 96.1%▲6.1 | 2.3%▲1.9 | 0.0%±0.0 | 1.6%▼7.6 | 80.4% | 304 | הליכוד 65.8% |
| ספט׳ 2019 | 91.2%▼4.9 | 2.7%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 6.1%▲4.5 | 79.1% | 294 | הליכוד 59.9% |
| 2020 | 96.3%▲5.1 | 3.7%▲1.0 | 0.0%±0.0 | – | 84.0% | 324 | הליכוד 68.8% |
| 2021 | 95.5%▼0.8 | 3.9%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 77.2% | 309 | הליכוד 52.4% |
| 2022 | 98.0%▲2.5 | 2.0%▼1.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 83.4% | 351 | הליכוד 49.6% |
| 2026 | 95.5%▼2.5 | 3.5%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 0.5%▲0.5 | 85.8% | 398 | הליכוד 54.8% |
מפקד 2022
| שלווה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 650 | 9,601,720 | 273033 | 840 מתוך 1,162714 מתוך 1,027156 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,862 | – | 232527 | 899 מתוך 1,162766 מתוך 1,027176 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 27 | 30 | 252126 | 832 מתוך 1,162784 מתוך 1,027166 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 11.3% | 12.4% | 555060 | 511 מתוך 1,151499 מתוך 1,01694 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 21.3% | 25.8% | 271934 | 839 מתוך 1,159828 מתוך 1,027157 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.2% | 25.3% | 212134 | 800 מתוך 1,012791 מתוך 1,003138 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 79,900 | 104,300 | 947 | 1,054 מתוך 1,160987 מתוך 1,027222 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.3% | 69.8% | 368 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אחוזם 1.2 ק״מ · אבן שמואל 1.3 ק״מ · איתן 2.0 ק״מ · נועם 2.1 ק״מ · עוזה 3.3 ק״מ