בית חנניה
סמל למ״ס 800 · יהודי · מושב · מחוז חיפה · מועצה אזורית חוף הכרמל · אוכלוסייה 860 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 82.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית חנניה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.4% | 16.1% | 868476 | 164 מתוך 1,192160 מתוך 1,03821 מתוך 86 |
| ביחד | 21.2% | 9.3% | 959596 | 55 מתוך 1,19255 מתוך 1,0384 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 17.6% | 6.4% | 706762 | 355 מתוך 1,192347 מתוך 1,03833 מתוך 86 |
| הליכוד | 7.1% | 20.5% | 362952 | 753 מתוך 1,192730 מתוך 1,03841 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.9% | 615954 | 440 מתוך 1,192411 מתוך 1,03838 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 5.1% | 544884 | 533 מתוך 1,192529 מתוך 1,03815 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 2.7% | 494251 | 587 מתוך 1,192585 מתוך 1,03841 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 2.4% | 5.7% | 413362 | 687 מתוך 1,192679 מתוך 1,03833 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302149 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,03841 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556326 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556338 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03844 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 13.9% | 44.0% | 342656 | 777 מתוך 1,192761 מתוך 1,03838 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 82.7% | 37.8% | 797668 | 255 מתוך 1,192253 מתוך 1,03828 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576536 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03852 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 2.8% | 494249 | 592 מתוך 1,192588 מתוך 1,03844 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 79.4% | 78.0% | 606261 | 465 מתוך 1,192389 מתוך 1,03833 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 510 | 5,690,682 | 485338 | 621 מתוך 1,192486 מתוך 1,03854 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.5% | 73.4% | 0.0% | 13.9% | 79.1% | 323 | קדימה 39.6% |
| 2009 | 21.8%▲10.3 | 71.5%▼1.9 | 0.6%▲0.6 | 2.6%▼11.3 | 76.9% | 344 | קדימה 45.1% |
| 2013 | 20.2%▼1.6 | 75.1%▲3.5 | 0.2%▼0.3 | 2.2%▼0.4 | 78.4% | 401 | יש עתיד 28.7% |
| 2015 | 14.9%▼5.3 | 75.1%±0.0 | 0.2%±0.0 | 9.4%▲7.2 | 82.7% | 457 | המחנה הציוני 44.6% |
| אפר׳ 2019 | 16.1%▲1.2 | 77.3%▲2.3 | 0.6%▲0.4 | 4.5%▼4.9 | 78.9% | 485 | כחול לבן 63.7% |
| ספט׳ 2019 | 14.9%▼1.2 | 79.4%▲2.1 | 0.6%±0.0 | 4.8%▲0.3 | 77.3% | 476 | כחול לבן 64.5% |
| 2020 | 16.5%▲1.6 | 82.4%▲3.0 | 0.7%±0.0 | – | 75.3% | 461 | כחול לבן 67.5% |
| 2021 | 14.3%▼2.2 | 83.9%▲1.4 | 0.2%▼0.4 | – | 76.2% | 477 | יש עתיד 32.3% |
| 2022 | 15.7%▲1.4 | 82.3%▼1.6 | 0.6%▲0.4 | 0.0% | 76.3% | 479 | יש עתיד 43.2% |
| 2026 | 13.9%▼1.7 | 82.7%▲0.5 | 0.4%▼0.2 | 2.9%▲2.9 | 79.4% | 510 | ישר! 39.4% |
מפקד 2022
| בית חנניה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 860 | 9,601,720 | 455040 | 629 מתוך 1,162506 מתוך 1,02752 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 2,268 | – | 394432 | 709 מתוך 1,162578 מתוך 1,02759 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545041 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,02745 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 11.4% | 12.4% | 565147 | 506 מתוך 1,151494 מתוך 1,01644 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.6% | 25.8% | 686467 | 367 מתוך 1,159365 מתוך 1,02729 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 37.3% | 25.3% | 919193 | 89 מתוך 1,01289 מתוך 1,0036 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 130,100 | 104,300 | 635864 | 428 מתוך 1,160425 מתוך 1,02732 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.5% | 69.8% | 537 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ג'סר א-זרקא 1.6 ק״מ · אור עקיבא 2.3 ק״מ · קיסריה 3.1 ק״מ · מעגן מיכאל 3.2 ק״מ · בנימינה-גבעת עדה 3.5 ק״מ