בני נצרים
סמל למ״ס 1363 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 1,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.5 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בני נצרים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 61.9% | 5.1% | 969598 | 50 מתוך 1,19249 מתוך 1,0387 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 28.1% | 0.2% | 100100100 | 2 מתוך 1,1922 מתוך 1,0382 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 6.4% | 5.7% | 656056 | 416 מתוך 1,192412 מתוך 1,038115 מתוך 261 |
| הליכוד | 1.1% | 20.5% | 11115 | 1,061 מתוך 1,1921,023 מתוך 1,038221 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 2.7% | 14418 | 1,004 מתוך 1,192978 מתוך 1,038212 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 13618 | 1,003 מתוך 1,192953 מתוך 1,038207 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 15518 | 992 מתוך 1,192970 מתוך 1,038212 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.3% | 0.8% | 959695 | 56 מתוך 1,19241 מתוך 1,03813 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 97.9% | 44.0% | 989797 | 28 מתוך 1,19227 מתוך 1,0388 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 0.3% | 37.8% | 103 | 1,175 מתוך 1,1921,030 מתוך 1,038250 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.5% | 2.8% | 14418 | 1,007 מתוך 1,192978 מתוך 1,038212 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 80.4% | 78.0% | 697163 | 355 מתוך 1,192293 מתוך 1,03893 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 373 | 5,690,682 | 293342 | 840 מתוך 1,192698 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | 98.3% | 0.0% | 0.0% | 1.7% | 88.7% | 118 | הבית היהודי 78.0% |
| 2015 | 99.4%▲1.1 | 0.6%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.7 | 90.9% | 170 | יחד (מתחת לאחוז החסימה) 69.4% |
| אפר׳ 2019 | 97.2%▼2.2 | 0.8%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 2.0%▲2.0 | 89.1% | 251 | איחוד מפלגות הימין 90.0% |
| ספט׳ 2019 | 99.2%▲2.0 | 0.4%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 0.4%▼1.6 | 83.6% | 247 | ימינה 56.3% |
| 2020 | 98.9%▼0.3 | 0.8%▲0.3 | 0.0%±0.0 | – | 85.8% | 266 | ימינה 56.4% |
| 2021 | 98.1%▼0.8 | 1.5%▲0.8 | 0.0%±0.0 | – | 84.3% | 263 | הציונות הדתית 90.9% |
| 2022 | 98.4%▲0.3 | 0.6%▼0.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 83.7% | 308 | הציונות הדתית 92.9% |
| 2026 | 97.9%▼0.5 | 0.3%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 0.5%▲0.5 | 80.4% | 373 | הציונות הדתית וזהות 61.9% |
מפקד 2022
| בני נצרים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,080 | 9,601,720 | 586570 | 472 מתוך 1,162352 מתוך 1,02770 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 5,126 | – | 808488 | 231 מתוך 1,162169 מתוך 1,02729 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 14 | 30 | 223 | 1,137 מתוך 1,1621,003 מתוך 1,027231 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 0.8% | 12.4% | 223 | 1,128 מתוך 1,151994 מתוך 1,016229 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 34.9% | 25.8% | 544863 | 531 מתוך 1,159528 מתוך 1,02789 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 8.0% | 25.3% | 131322 | 882 מתוך 1,012873 מתוך 1,003164 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 89,100 | 104,300 | 16915 | 975 מתוך 1,160936 מתוך 1,027202 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.9% | 69.8% | 788 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נווה 3.0 ק״מ · שלומית 3.1 ק״מ · יבול 5.4 ק״מ · אבשלום 6.2 ק״מ · דקל 6.7 ק״מ