דקל
סמל למ״ס 1241 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 430 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 58.4% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | דקל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 24.3% | 16.1% | 514557 | 585 מתוך 1,192573 מתוך 1,038112 מתוך 261 |
| הליכוד | 18.2% | 20.5% | 656158 | 418 מתוך 1,192410 מתוך 1,038111 מתוך 261 |
| ביחד | 17.8% | 9.3% | 848289 | 187 מתוך 1,192187 מתוך 1,03827 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 8.4% | 6.4% | 534861 | 554 מתוך 1,192536 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 7.9% | 5.9% | 939493 | 81 מתוך 1,19258 מתוך 1,03817 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 7.9% | 2.7% | 989897 | 23 מתוך 1,19223 מתוך 1,0387 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 6.1% | 5.7% | 635854 | 432 מתוך 1,192428 מתוך 1,038120 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.1% | 5.1% | 686367 | 377 מתוך 1,192373 מתוך 1,03884 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 1.7% | 838182 | 194 מתוך 1,192192 מתוך 1,03847 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.5% | 5.9% | 768773 | 251 מתוך 1,192103 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 33.2% | 44.0% | 554950 | 537 מתוך 1,192529 מתוך 1,038130 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 58.4% | 37.8% | 544962 | 548 מתוך 1,192531 מתוך 1,03899 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627164 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 7.9% | 2.8% | 989797 | 26 מתוך 1,19225 מתוך 1,0388 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 69.9% | 78.0% | 111016 | 1,053 מתוך 1,192929 מתוך 1,038219 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 214 | 5,690,682 | 91013 | 1,084 מתוך 1,192934 מתוך 1,038226 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 25.2% | 57.1% | 0.0% | 17.6% | 50.2% | 119 | העבודה-מימד 29.4% |
| 2009 | 40.0%▲14.8 | 56.8%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 1.9%▼15.7 | 62.5% | 155 | קדימה 33.5% |
| 2013 | 35.1%▼4.9 | 56.0%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 2.4%▲0.4 | 64.6% | 168 | יש עתיד 20.8% |
| 2015 | 36.0%▲0.9 | 50.6%▼5.3 | 0.0%±0.0 | 13.4%▲11.0 | 68.0% | 164 | המחנה הציוני 30.5% |
| אפר׳ 2019 | 31.9%▼4.1 | 59.0%▲8.4 | 0.0%±0.0 | 9.0%▼4.4 | 72.9% | 188 | כחול לבן 45.7% |
| ספט׳ 2019 | 26.5%▼5.4 | 60.0%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 12.9%▲3.9 | 64.2% | 170 | כחול לבן 44.7% |
| 2020 | 37.9%▲11.4 | 62.1%▲2.1 | 0.0%±0.0 | – | 67.8% | 182 | כחול לבן 46.2% |
| 2021 | 28.3%▼9.6 | 67.9%▲5.8 | 0.0%±0.0 | – | 67.5% | 187 | יש עתיד 22.5% |
| 2022 | 35.2%▲6.9 | 61.9%▼6.0 | 0.6%▲0.6 | 0.0% | 63.2% | 176 | יש עתיד 30.7% |
| 2026 | 33.2%▼2.0 | 58.4%▼3.5 | 0.5%▼0.1 | 7.9%▲7.9 | 69.9% | 214 | ישר! 24.3% |
מפקד 2022
| דקל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 430 | 9,601,720 | 111212 | 1,030 מתוך 1,162900 מתוך 1,027211 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,226 | – | 332 | 1,128 מתוך 1,162993 מתוך 1,027237 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706681 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02732 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 11.8% | 12.4% | 595464 | 467 מתוך 1,151456 מתוך 1,01682 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 31.8% | 25.8% | 474156 | 612 מתוך 1,159609 מתוך 1,027105 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.7% | 25.3% | 595967 | 415 מתוך 1,012408 מתוך 1,00370 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 104,400 | 104,300 | 312331 | 800 מתוך 1,160791 מתוך 1,027164 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 62.9% | 69.8% | 1,001 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אבשלום 1.4 ק״מ · תלמי יוסף 1.6 ק״מ · שדי אברהם 2.0 ק״מ · יתד 2.2 ק״מ · יבול 2.8 ק״מ