תלמי יוסף
סמל למ״ס 1237 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 540 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 65.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תלמי יוסף | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 32.2% | 16.1% | 656073 | 419 מתוך 1,192411 מתוך 1,03872 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 15.8% | 6.4% | 666274 | 401 מתוך 1,192391 מתוך 1,03867 מתוך 261 |
| הליכוד | 13.7% | 20.5% | 575253 | 510 מתוך 1,192498 מתוך 1,038122 מתוך 261 |
| ביחד | 8.7% | 9.3% | 443652 | 662 מתוך 1,192660 מתוך 1,038124 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 8.2% | 5.9% | 949595 | 68 מתוך 1,19246 מתוך 1,03813 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 7.7% | 5.7% | 706660 | 355 מתוך 1,192352 מתוך 1,038104 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 6.6% | 5.1% | 757175 | 298 מתוך 1,192296 מתוך 1,03862 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 2.7% | 777376 | 265 מתוך 1,192265 מתוך 1,03860 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 1.7% | 747073 | 298 מתוך 1,192295 מתוך 1,03869 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 30.6% | 44.0% | 534748 | 559 מתוך 1,192548 מתוך 1,038137 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 65.0% | 37.8% | 585467 | 495 מתוך 1,192481 מתוך 1,03886 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 2.8% | 777376 | 267 מתוך 1,192266 מתוך 1,03860 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 64.2% | 78.0% | 548 | 1,134 מתוך 1,192998 מתוך 1,038241 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 183 | 5,690,682 | 679 | 1,116 מתוך 1,192965 מתוך 1,038236 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.4% | 75.2% | 0.0% | 11.4% | 59.6% | 105 | קדימה 41.9% |
| 2009 | 26.7%▲15.2 | 68.9%▼6.3 | 0.7%▲0.7 | 3.0%▼8.5 | 65.5% | 135 | קדימה 39.3% |
| 2013 | 17.9%▼8.8 | 67.9%▼1.0 | 0.0%▼0.7 | 8.0%▲5.1 | 68.1% | 162 | העבודה 24.7% |
| 2015 | 22.9%▲5.0 | 69.3%▲1.4 | 0.0%±0.0 | 7.8%▼0.2 | 70.0% | 166 | המחנה הציוני 44.6% |
| אפר׳ 2019 | 25.9%▲3.0 | 67.8%▼1.5 | 0.0%±0.0 | 5.7%▼2.1 | 67.7% | 174 | כחול לבן 47.1% |
| ספט׳ 2019 | 19.1%▼6.7 | 71.0%▲3.2 | 0.6%▲0.6 | 9.3%▲3.5 | 61.7% | 162 | כחול לבן 53.7% |
| 2020 | 22.1%▲2.9 | 77.3%▲6.3 | 0.0%▼0.6 | – | 58.0% | 154 | כחול לבן 56.5% |
| 2021 | 29.1%▲7.0 | 68.5%▼8.8 | 0.0%±0.0 | – | 60.9% | 165 | יש עתיד 20.0% |
| 2022 | 34.7%▲5.6 | 63.5%▼5.0 | 0.6%▲0.6 | 0.0% | 60.7% | 167 | יש עתיד 29.3% |
| 2026 | 30.6%▼4.1 | 65.0%▲1.6 | 0.0%▼0.6 | 4.4%▲4.4 | 64.2% | 183 | ישר! 32.2% |
מפקד 2022
| תלמי יוסף | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 540 | 9,601,720 | 202223 | 923 מתוך 1,162795 מתוך 1,027182 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,169 | – | 364045 | 746 מתוך 1,162614 מתוך 1,027132 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625874 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02747 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 9.9% | 12.4% | 464049 | 615 מתוך 1,151598 מתוך 1,016119 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 29.3% | 25.8% | 413450 | 680 מתוך 1,159676 מתוך 1,027120 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 16.0% | 25.3% | 454557 | 555 מתוך 1,012546 מתוך 1,00390 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 102,400 | 104,300 | 292029 | 825 מתוך 1,160815 מתוך 1,027170 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 38.7% | 69.8% | 1,124 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- דקל 1.6 ק״מ · פרי גן 2.3 ק״מ · שדי אברהם 2.6 ק״מ · אבשלום 3.0 ק״מ · יתד 3.4 ק״מ