שדי אברהם
סמל למ״ס 1223 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 450 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 65.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שדי אברהם | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.6% | 16.1% | 696575 | 369 מתוך 1,192361 מתוך 1,03866 מתוך 261 |
| ביחד | 14.5% | 9.3% | 676272 | 388 מתוך 1,192387 מתוך 1,03871 מתוך 261 |
| הליכוד | 13.1% | 20.5% | 555053 | 532 מתוך 1,192519 מתוך 1,038124 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 9.3% | 5.9% | 969797 | 48 מתוך 1,19226 מתוך 1,0388 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 7.5% | 5.7% | 696558 | 366 מתוך 1,192363 מתוך 1,038109 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 7.5% | 6.4% | 514659 | 575 מתוך 1,192554 מתוך 1,038108 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.6% | 5.1% | 706670 | 352 מתוך 1,192348 מתוך 1,03878 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.7% | 1.7% | 898790 | 132 מתוך 1,192130 מתוך 1,03828 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 2.7% | 656065 | 397 מתוך 1,192397 מתוך 1,03890 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534852 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038122 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 31.3% | 44.0% | 544849 | 549 מתוך 1,192539 מתוך 1,038133 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 65.0% | 37.8% | 585467 | 495 מתוך 1,192481 מתוך 1,03886 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 2.8% | 645964 | 406 מתוך 1,192405 מתוך 1,03891 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 72.4% | 78.0% | 191826 | 960 מתוך 1,192846 מתוך 1,038193 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 214 | 5,690,682 | 91013 | 1,084 מתוך 1,192934 מתוך 1,038226 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.8% | 69.9% | 0.0% | 18.3% | 62.8% | 93 | העבודה-מימד 33.3% |
| 2009 | 24.4%▲12.6 | 71.5%▲1.7 | 0.0%±0.0 | 1.6%▼16.7 | 68.7% | 123 | קדימה 48.0% |
| 2013 | 24.6%▲0.3 | 68.3%▼3.2 | 0.0%±0.0 | 4.2%▲2.6 | 72.2% | 142 | העבודה 26.1% |
| 2015 | 24.2%▼0.4 | 65.5%▼2.9 | 0.0%±0.0 | 10.3%▲6.1 | 73.5% | 165 | המחנה הציוני 44.8% |
| אפר׳ 2019 | 25.4%▲1.2 | 71.3%▲5.8 | 0.0%±0.0 | 3.3%▼7.0 | 73.6% | 181 | כחול לבן 57.5% |
| ספט׳ 2019 | 16.8%▼8.7 | 70.4%▼0.9 | 0.0%±0.0 | 12.8%▲9.5 | 71.6% | 179 | כחול לבן 57.0% |
| 2020 | 22.0%▲5.3 | 78.0%▲7.6 | 0.0%±0.0 | – | 74.1% | 186 | כחול לבן 64.5% |
| 2021 | 26.3%▲4.3 | 69.4%▼8.6 | 0.5%▲0.5 | – | 72.2% | 186 | יש עתיד 19.4% |
| 2022 | 30.2%▲3.8 | 68.0%▼1.3 | 0.0%▼0.5 | 0.0% | 64.0% | 169 | יש עתיד 31.4% |
| 2026 | 31.3%▲1.1 | 65.0%▼3.1 | 0.0%±0.0 | 3.7%▲3.7 | 72.4% | 214 | ישר! 33.6% |
מפקד 2022
| שדי אברהם | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 450 | 9,601,720 | 121313 | 1,012 מתוך 1,162883 מתוך 1,027208 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,620 | – | 131415 | 1,016 מתוך 1,162882 מתוך 1,027204 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292432 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027157 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 7.4% | 12.4% | 282128 | 830 מתוך 1,151799 מתוך 1,016171 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 26.3% | 25.8% | 362844 | 746 מתוך 1,159740 מתוך 1,027134 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.0% | 25.3% | 242438 | 768 מתוך 1,012759 מתוך 1,003128 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 144,100 | 104,300 | 757275 | 286 מתוך 1,160284 מתוך 1,02760 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 55.7% | 69.8% | 1,062 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- יתד 1.1 ק״מ · אבשלום 1.9 ק״מ · דקל 2.0 ק״מ · פרי גן 2.1 ק״מ · חולית 2.4 ק״מ