חולית

סמל למ״ס 1239 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 220 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 62.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 18.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262009: מחנה נתניהו 28.3%2013: מחנה נתניהו 24.6%2015: מחנה נתניהו 24.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 16.3%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 14.3%2020: מחנה נתניהו 19.8%2021: מחנה נתניהו 19.8%2022: מחנה נתניהו 15.2%2026: מחנה נתניהו 25.6%2009: המחנה שמולו 71.7%2013: המחנה שמולו 69.2%2015: המחנה שמולו 58.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 72.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 76.9%2020: המחנה שמולו 79.2%2021: המחנה שמולו 76.9%2022: המחנה שמולו 81.5%2026: המחנה שמולו 62.8%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 1.1%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 1.1%2022: מפלגות ערביות 1.1%2026: מפלגות ערביות 2.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

פחות מ-100 קולות כשרים ב-2026: ללא דירוג.

רשימהחוליתישראלאחוזוןדירוג
ישר!37.2%16.1%
הליכוד11.6%20.5%
עוצמה יהודית11.6%5.7%
ביחד11.6%9.3%
הדמוקרטים11.6%6.4%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה9.3%2.7%
הציונות הדתית וזהות2.3%5.1%
ישראל ביתנו2.3%5.9%
רע״ם2.3%5.9%
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי25.6%44.0%
גוש השינוי62.8%37.8%
המפלגות הערביות2.3%14.7%
לא התחייבו לגוש9.3%2.8%
אחוז הצבעה26.4%78.0%
קולות כשרים435,690,682

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
2006––––––
200928.3%71.7%0.0%0.0%59.3%53קדימה 39.6%
201324.6%▼3.769.2%▼2.50.0%±0.00.0%±0.062.3%65העבודה 43.1%
201524.7%▲0.158.0%▼11.20.0%±0.017.3%▲17.365.3%81המחנה הציוני 38.3%
אפר׳ 201916.3%▼8.472.8%▲14.80.0%±0.010.9%▼6.469.2%92כחול לבן 45.7%
ספט׳ 201914.3%▼2.076.9%▲4.11.1%▲1.16.6%▼4.368.9%91כחול לבן 41.8%
202019.8%▲5.579.2%▲2.20.0%▼1.1–72.2%96כחול לבן 46.9%
202119.8%±0.076.9%▼2.21.1%▲1.1–67.2%91העבודה 26.4%
202215.2%▼4.681.5%▲4.61.1%±0.00.0%66.0%92יש עתיד 25.0%
202625.6%▲10.462.8%▼18.72.3%▲1.29.3%▲9.326.4%43ישר! 37.2%

מפקד 2022

חוליתישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)2209,601,720
תושבים לקמ״ר1,875–
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני2730
בני 65 ומעלה2.1%12.4%
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)27.0%25.8%
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)21.5%25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)110,000104,300

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202279.3%69.8%

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים