ניר יצחק
סמל למ״ס 402 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 580 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 91.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ניר יצחק | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 37.3% | 6.4% | 969697 | 46 מתוך 1,19246 מתוך 1,0389 מתוך 261 |
| ישר! | 33.2% | 16.1% | 676374 | 388 מתוך 1,192380 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| ביחד | 17.0% | 9.3% | 807785 | 238 מתוך 1,192238 מתוך 1,03841 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 3.6% | 5.9% | 494458 | 590 מתוך 1,192559 מתוך 1,038108 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.2% | 5.1% | 352633 | 760 מתוך 1,192752 מתוך 1,038170 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.7% | 575256 | 473 מתוך 1,192469 מתוך 1,038110 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.7% | 261727 | 859 מתוך 1,192848 מתוך 1,038190 מתוך 261 |
| הליכוד | 1.1% | 20.5% | 11115 | 1,061 מתוך 1,1921,023 מתוך 1,038221 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 8.8% | 829483 | 192 מתוך 1,19244 מתוך 1,03842 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.8% | 5.9% | 839478 | 194 מתוך 1,19249 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.3% | 5.7% | 13215 | 1,019 מתוך 1,192997 מתוך 1,038219 מתוך 261 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.0% | 989999 | 16 מתוך 1,1929 מתוך 1,0383 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 5.5% | 44.0% | 15519 | 1,004 מתוך 1,192977 מתוך 1,038211 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 91.0% | 37.8% | 959496 | 63 מתוך 1,19263 מתוך 1,03812 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 1.6% | 14.7% | 839579 | 190 מתוך 1,19241 מתוך 1,03853 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.8% | 302129 | 808 מתוך 1,192795 מתוך 1,038182 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 70.9% | 78.0% | 141319 | 1,022 מתוך 1,192901 מתוך 1,038211 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 365 | 5,690,682 | 283140 | 854 מתוך 1,192711 מתוך 1,038158 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.3% | 91.3% | 2.0% | 4.3% | 70.2% | 346 | מרצ-יחד 56.6% |
| 2009 | 3.4%▲1.1 | 91.9%▲0.5 | 2.2%▲0.2 | 1.7%▼2.6 | 69.4% | 356 | התנועה החדשה-מרצ 54.8% |
| 2013 | 2.9%▼0.5 | 92.5%▲0.6 | 1.6%▼0.7 | 1.8%▲0.1 | 69.0% | 386 | מרצ 53.4% |
| 2015 | 2.6%▼0.2 | 92.7%▲0.2 | 1.8%▲0.3 | 2.6%▲0.8 | 67.3% | 381 | מרצ 45.9% |
| אפר׳ 2019 | 4.4%▲1.8 | 93.0%▲0.4 | 1.3%▼0.5 | 1.3%▼1.3 | 66.5% | 388 | מרצ 38.7% |
| ספט׳ 2019 | 2.6%▼1.8 | 93.2%▲0.2 | 1.6%▲0.3 | 2.4%▲1.1 | 66.9% | 382 | המחנה הדמוקרטי 42.4% |
| 2020 | 2.5%▼0.1 | 95.0%▲1.8 | 2.5%▲0.9 | – | 64.1% | 360 | העבודה-גשר-מרצ 51.4% |
| 2021 | 2.9%▲0.4 | 92.4%▼2.6 | 1.3%▼1.2 | – | 66.3% | 381 | מרצ 40.4% |
| 2022 | 3.0%▲0.1 | 94.5%▲2.1 | 1.1%▼0.2 | 0.0% | 65.4% | 363 | מרצ (מתחת לאחוז החסימה) 37.7% |
| 2026 | 5.5%▲2.4 | 91.0%▼3.5 | 1.6%▲0.5 | 1.9%▲1.9 | 70.9% | 365 | הדמוקרטים 37.3% |
מפקד 2022
| ניר יצחק | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 580 | 9,601,720 | 222529 | 895 מתוך 1,162768 מתוך 1,027171 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,565 | – | 111213 | 1,035 מתוך 1,162901 מתוך 1,027210 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919097 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,0277 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 21.1% | 12.4% | 959598 | 54 מתוך 1,15154 מתוך 1,0165 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 38.5% | 25.8% | 656170 | 408 מתוך 1,159406 מתוך 1,02773 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.2% | 25.3% | 333347 | 678 מתוך 1,012669 מתוך 1,003111 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 115,300 | 104,300 | 453846 | 639 מתוך 1,160633 מתוך 1,027130 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.7% | 69.8% | 352 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- סופה 1.5 ק״מ · פרי גן 1.8 ק״מ · חולית 3.1 ק״מ · שדי אברהם 3.5 ק״מ · תלמי יוסף 4.0 ק״מ