פרי גן
סמל למ״ס 1231 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 56.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פרי גן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 37.0% | 20.5% | 858377 | 181 מתוך 1,192179 מתוך 1,03862 מתוך 261 |
| ישר! | 21.2% | 16.1% | 484154 | 621 מתוך 1,192606 מתוך 1,038120 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 14.4% | 5.7% | 898778 | 133 מתוך 1,192132 מתוך 1,03857 מתוך 261 |
| ביחד | 6.8% | 9.3% | 393046 | 731 מתוך 1,192728 מתוך 1,038141 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.8% | 2.7% | 969593 | 52 מתוך 1,19252 מתוך 1,03818 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 5.5% | 5.9% | 777679 | 265 מתוך 1,192237 מתוך 1,03851 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 5.1% | 534649 | 545 מתוך 1,192541 מתוך 1,038130 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 3.4% | 6.4% | 403650 | 700 מתוך 1,192654 מתוך 1,038129 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.7% | 5.5% | 868486 | 155 מתוך 1,192151 מתוך 1,03834 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231323 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038194 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 56.2% | 44.0% | 676363 | 390 מתוך 1,192387 מתוך 1,03898 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 37.0% | 37.8% | 443751 | 673 מתוך 1,192651 מתוך 1,038128 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 6.8% | 2.8% | 959593 | 54 מתוך 1,19253 מתוך 1,03818 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 76.4% | 78.0% | 373641 | 751 מתוך 1,192656 מתוך 1,038154 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 146 | 5,690,682 | 345 | 1,152 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038248 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 17.5% | 75.4% | 0.0% | 7.0% | 53.3% | 57 | העבודה-מימד 42.1% |
| 2009 | 29.3%▲11.8 | 69.3%▼6.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼7.0 | 65.0% | 75 | קדימה 41.3% |
| 2013 | 45.7%▲16.3 | 43.5%▼25.9 | 0.0%±0.0 | 7.6%▲7.6 | 70.8% | 92 | הליכוד ביתנו 27.2% |
| 2015 | 48.2%▲2.6 | 35.1%▼8.4 | 0.0%±0.0 | 16.7%▲9.1 | 75.0% | 114 | הליכוד 33.3% |
| אפר׳ 2019 | 59.5%▲11.2 | 33.3%▼1.8 | 0.0%±0.0 | 7.2%▼9.5 | 68.5% | 111 | הליכוד 33.3% |
| ספט׳ 2019 | 32.2%▼27.3 | 33.9%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 33.9%▲26.7 | 70.1% | 115 | צומת (מתחת לאחוז החסימה) 32.2% |
| 2020 | 65.5%▲33.3 | 34.5%▲0.6 | 0.0%±0.0 | – | 65.5% | 110 | הליכוד 55.5% |
| 2021 | 58.3%▼7.1 | 39.6%▲5.0 | 0.0%±0.0 | – | 57.1% | 96 | הליכוד 39.6% |
| 2022 | 62.8%▲4.5 | 35.4%▼4.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 64.4% | 113 | הליכוד 44.2% |
| 2026 | 56.2%▼6.7 | 37.0%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 6.8%▲6.8 | 76.4% | 146 | הליכוד 37.0% |
מפקד 2022
| פרי גן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 330 | 9,601,720 | 665 | 1,085 מתוך 1,162955 מתוך 1,027225 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,208 | – | 374249 | 729 מתוך 1,162597 מתוך 1,027123 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625874 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02747 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 8.4% | 12.4% | 342837 | 755 מתוך 1,151732 מתוך 1,016148 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 9.9% | 25.8% | 539 | 1,099 מתוך 1,159998 מתוך 1,027218 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 91,900 | 104,300 | 181018 | 945 מתוך 1,160918 מתוך 1,027195 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 46.7% | 69.8% | 1,107 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ניר יצחק 1.8 ק״מ · שדי אברהם 2.1 ק״מ · סופה 2.1 ק״מ · תלמי יוסף 2.3 ק״מ · חולית 3.0 ק״מ