יבול
סמל למ״ס 1232 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 420 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 71.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יבול | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.7% | 16.1% | 635971 | 433 מתוך 1,192425 מתוך 1,03875 מתוך 261 |
| ביחד | 17.2% | 9.3% | 807885 | 231 מתוך 1,192231 מתוך 1,03839 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 14.0% | 6.4% | 635971 | 435 מתוך 1,192425 מתוך 1,03875 מתוך 261 |
| הליכוד | 12.9% | 20.5% | 554952 | 537 מתוך 1,192524 מתוך 1,038125 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 8.6% | 5.9% | 959696 | 57 מתוך 1,19235 מתוך 1,03810 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.0% | 5.1% | 767378 | 281 מתוך 1,192279 מתוך 1,03858 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 2.7% | 757274 | 279 מתוך 1,192279 מתוך 1,03864 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.7% | 494149 | 582 מתוך 1,192576 מתוך 1,038129 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 1.1% | 5.7% | 271725 | 856 מתוך 1,192845 מתוך 1,038195 מתוך 261 |
| ש״ס | 1.1% | 5.3% | 666262 | 398 מתוך 1,192389 מתוך 1,03898 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.2% | 908988 | 105 מתוך 1,192103 מתוך 1,03830 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 24.2% | 44.0% | 484143 | 624 מתוך 1,192613 מתוך 1,038148 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 71.5% | 37.8% | 656172 | 418 מתוך 1,192408 מתוך 1,03875 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 2.8% | 757174 | 281 מתוך 1,192280 מתוך 1,03864 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 74.4% | 78.0% | 272634 | 862 מתוך 1,192757 מתוך 1,038171 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 186 | 5,690,682 | 7710 | 1,111 מתוך 1,192961 מתוך 1,038234 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 55.4% | 33.1% | 0.0% | 10.9% | 78.3% | 175 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 43.4% |
| 2009 | 72.3%▲16.9 | 24.8%▼8.3 | 0.0%±0.0 | 2.5%▼8.3 | 82.7% | 278 | האיחוד הלאומי 37.4% |
| 2013 | 52.5%▼19.8 | 37.4%▲12.6 | 0.0%±0.0 | 2.0%▼0.5 | 77.1% | 198 | הבית היהודי 28.8% |
| 2015 | 37.4%▼15.1 | 55.3%▲17.9 | 0.0%±0.0 | 6.1%▲4.1 | 81.0% | 179 | המחנה הציוני 38.5% |
| אפר׳ 2019 | 27.1%▼10.4 | 69.4%▲14.1 | 0.0%±0.0 | 3.5%▼2.6 | 82.5% | 170 | כחול לבן 45.3% |
| ספט׳ 2019 | 21.8%▼5.3 | 64.1%▼5.3 | 0.0%±0.0 | 13.5%▲9.9 | 76.8% | 156 | כחול לבן 42.3% |
| 2020 | 29.3%▲7.5 | 70.7%▲6.6 | 0.0%±0.0 | – | 77.0% | 157 | כחול לבן 51.0% |
| 2021 | 25.0%▼4.3 | 72.0%▲1.2 | 0.0%±0.0 | – | 77.1% | 164 | יש עתיד 22.0% |
| 2022 | 28.7%▲3.7 | 70.1%▼1.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.2% | 164 | יש עתיד 39.0% |
| 2026 | 24.2%▼4.5 | 71.5%▲1.4 | 0.0%±0.0 | 4.3%▲4.3 | 74.4% | 186 | ישר! 31.7% |
מפקד 2022
| יבול | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 420 | 9,601,720 | 111211 | 1,035 מתוך 1,162905 מתוך 1,027214 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,543 | – | 101110 | 1,049 מתוך 1,162915 מתוך 1,027217 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494356 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02787 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 11.8% | 12.4% | 595464 | 467 מתוך 1,151456 מתוך 1,01682 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.3% | 25.8% | 706776 | 339 מתוך 1,159337 מתוך 1,02758 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.4% | 25.3% | 212236 | 790 מתוך 1,012781 מתוך 1,003135 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 137,200 | 104,300 | 696568 | 359 מתוך 1,160357 מתוך 1,02776 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 62.1% | 69.8% | 1,010 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אבשלום 1.4 ק״מ · יתד 2.1 ק״מ · שלומית 2.6 ק״מ · דקל 2.8 ק״מ · שדי אברהם 3.0 ק״מ