נווה
סמל למ״ס 1366 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 1,160 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 99.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.3 נקודות מאז 2022; נעם (מתחת לאחוז החסימה) הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 83.7% | 0.2% | 100100100 | 1 מתוך 1,1921 מתוך 1,0381 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 10.3% | 5.1% | 827985 | 216 מתוך 1,192215 מתוך 1,03841 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 2.5% | 5.7% | 423536 | 679 מתוך 1,192671 מתוך 1,038167 מתוך 261 |
| הליכוד | 1.5% | 20.5% | 12216 | 1,047 מתוך 1,1921,013 מתוך 1,038220 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302131 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038176 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.8% | 5.3% | 615757 | 440 מתוך 1,192429 מתוך 1,038106 מתוך 261 |
| ישר! | 0.3% | 16.1% | 7313 | 1,082 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038224 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 99.7% | 44.0% | 100100100 | 3 מתוך 1,1923 מתוך 1,0382 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 0.3% | 37.8% | 103 | 1,175 מתוך 1,1921,030 מתוך 1,038250 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 77.2% | 78.0% | 424245 | 682 מתוך 1,192590 מתוך 1,038141 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 399 | 5,690,682 | 333747 | 792 מתוך 1,192651 מתוך 1,038136 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | 98.8% | 0.0% | 0.0% | 1.2% | 92.8% | 168 | הבית היהודי 80.4% |
| 2015 | 100.0%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.2 | 91.4% | 286 | יחד (מתחת לאחוז החסימה) 77.3% |
| אפר׳ 2019 | 98.9%▼1.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 1.1%▲1.1 | 90.0% | 273 | איחוד מפלגות הימין 89.0% |
| ספט׳ 2019 | 100.0%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.1 | 86.0% | 266 | יהדות התורה 47.0% |
| 2020 | 99.6%▼0.4 | 0.4%▲0.4 | 0.0%±0.0 | – | 86.0% | 272 | יהדות התורה 51.5% |
| 2021 | 99.6%±0.0 | 0.4%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 83.8% | 284 | הציונות הדתית 97.5% |
| 2022 | 100.0%▲0.4 | 0.0%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 79.1% | 295 | הציונות הדתית 98.6% |
| 2026 | 99.7%▼0.3 | 0.3%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 77.2% | 399 | נעם (מתחת לאחוז החסימה) 83.7% |
מפקד 2022
| נווה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,160 | 9,601,720 | 626974 | 433 מתוך 1,162314 מתוך 1,02763 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 4,311 | – | 758085 | 292 מתוך 1,162208 מתוך 1,02736 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 16 | 30 | 447 | 1,106 מתוך 1,162975 מתוך 1,027223 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 0.5% | 12.4% | 111 | 1,137 מתוך 1,1511,002 מתוך 1,016234 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 32.5% | 25.8% | 494257 | 593 מתוך 1,159590 מתוך 1,027102 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 61.4% | 25.3% | 9999100 | 9 מתוך 1,0129 מתוך 1,0032 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 91,000 | 104,300 | 181017 | 952 מתוך 1,160924 מתוך 1,027198 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.3% | 69.8% | 187 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שלומית 2.8 ק״מ · בני נצרים 3.0 ק״מ · יבול 3.3 ק״מ · אבשלום 3.7 ק״מ · דקל 3.8 ק״מ