דוב"ב
סמל למ״ס 1067 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מרום הגליל · אוכלוסייה 490 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 92.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | דוב"ב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 66.1% | 20.5% | 100100100 | 2 מתוך 1,1922 מתוך 1,0382 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 15.0% | 5.7% | 908893 | 120 מתוך 1,192119 מתוך 1,03828 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.7% | 5.1% | 716780 | 344 מתוך 1,192341 מתוך 1,03878 מתוך 408 |
| ש״ס | 3.9% | 5.3% | 828086 | 213 מתוך 1,192208 מתוך 1,03856 מתוך 408 |
| ישר! | 3.9% | 16.1% | 221418 | 926 מתוך 1,192889 מתוך 1,038335 מתוך 408 |
| ביחד | 1.8% | 9.3% | 201021 | 948 מתוך 1,192929 מתוך 1,038323 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 2.7% | 211123 | 931 מתוך 1,192914 מתוך 1,038309 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.7% | 5.5% | 868490 | 155 מתוך 1,192151 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.7% | 6.4% | 18178 | 962 מתוך 1,192846 מתוך 1,038366 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231328 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038287 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.4% | 5.9% | 16812 | 980 מתוך 1,192935 מתוך 1,038351 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 92.1% | 44.0% | 908997 | 115 מתוך 1,192114 מתוך 1,03811 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 6.8% | 37.8% | 201215 | 959 מתוך 1,192914 מתוך 1,038347 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.1% | 2.8% | 201122 | 937 מתוך 1,192916 מתוך 1,038313 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 74.9% | 78.0% | 303041 | 834 מתוך 1,192729 מתוך 1,038239 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 280 | 5,690,682 | 171815 | 991 מתוך 1,192846 מתוך 1,038345 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 48.0% | 51.4% | 0.0% | 0.6% | 58.9% | 177 | העבודה-מימד 37.3% |
| 2009 | 75.1%▲27.1 | 23.4%▼28.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.6 | 61.1% | 197 | הליכוד 38.6% |
| 2013 | 76.6%▲1.5 | 20.5%▼2.9 | 0.0%±0.0 | 2.9%▲2.9 | 59.1% | 205 | הליכוד ביתנו 43.4% |
| 2015 | 79.7%▲3.1 | 6.0%▼14.5 | 0.0%±0.0 | 14.3%▲11.4 | 63.1% | 217 | הליכוד 59.4% |
| אפר׳ 2019 | 88.9%▲9.2 | 5.6%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 5.6%▼8.7 | 70.2% | 252 | הליכוד 69.4% |
| ספט׳ 2019 | 83.9%▼5.0 | 13.7%▲8.1 | 0.4%▲0.4 | 2.0%▼3.5 | 69.4% | 249 | הליכוד 69.9% |
| 2020 | 92.4%▲8.5 | 7.6%▼6.1 | 0.0%▼0.4 | – | 69.3% | 250 | הליכוד 78.8% |
| 2021 | 91.2%▼1.2 | 8.4%▲0.8 | 0.0%±0.0 | – | 66.5% | 238 | הליכוד 70.2% |
| 2022 | 92.7%▲1.5 | 6.5%▼1.9 | 0.8%▲0.8 | 0.0% | 69.2% | 247 | הליכוד 62.3% |
| 2026 | 92.1%▼0.6 | 6.8%▲0.3 | 0.0%▼0.8 | 1.1%▲1.1 | 74.9% | 280 | הליכוד 66.1% |
מפקד 2022
| דוב"ב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 490 | 9,601,720 | 151716 | 970 מתוך 1,162841 מתוך 1,027335 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,740 | – | 171922 | 959 מתוך 1,162826 מתוך 1,027320 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767472 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02788 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 10.9% | 12.4% | 544950 | 529 מתוך 1,151516 מתוך 1,016204 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 8.1% | 25.8% | 312 | 1,119 מתוך 1,1591,014 מתוך 1,027397 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 1.5% | 25.3% | 001 | 1,008 מתוך 1,012999 מתוך 1,003319 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 108,800 | 104,300 | 373048 | 728 מתוך 1,160721 מתוך 1,027214 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 71.2% | 69.8% | 855 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ברעם 2.6 ק״מ · סאסא 3.0 ק״מ · צבעון 3.1 ק״מ · מתת 4.8 ק״מ · ג'ש (גוש חלב) 4.8 ק״מ