צבעון
סמל למ״ס 1213 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 390 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.8 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צבעון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 40.4% | 6.4% | 989796 | 29 מתוך 1,19229 מתוך 1,03816 מתוך 408 |
| ישר! | 23.2% | 16.1% | 504344 | 599 מתוך 1,192586 מתוך 1,038229 מתוך 408 |
| הליכוד | 9.6% | 20.5% | 464054 | 642 מתוך 1,192622 מתוך 1,038188 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.9% | 5.1% | 797689 | 247 מתוך 1,192246 מתוך 1,03845 מתוך 408 |
| ביחד | 7.9% | 9.3% | 423342 | 695 מתוך 1,192693 מתוך 1,038235 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696470 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,038118 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.1% | 5.9% | 423738 | 670 מתוך 1,192639 מתוך 1,038245 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.9% | 8.8% | 849676 | 187 מתוך 1,19239 מתוך 1,03896 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.4% | 5.7% | 15421 | 994 מתוך 1,192976 מתוך 1,038312 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777485 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03855 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718260 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 1.7% | 17721 | 970 מתוך 1,192954 מתוך 1,038309 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.3% | 0.8% | 959697 | 56 מתוך 1,19241 מתוך 1,03812 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 18.9% | 44.0% | 413454 | 700 מתוך 1,192687 מתוך 1,038187 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 74.6% | 37.8% | 686462 | 380 מתוך 1,192372 מתוך 1,038157 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.3% | 14.7% | 829374 | 214 מתוך 1,19264 מתוך 1,038105 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686370 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,038121 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 80.1% | 78.0% | 676978 | 386 מתוך 1,192317 מתוך 1,03886 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 228 | 5,690,682 | 10119 | 1,067 מתוך 1,192918 מתוך 1,038372 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | – | – | – | – | – | – | |
| אפר׳ 2019 | 15.7% | 79.3% | 0.8% | 3.3% | 82.3% | 121 | כחול לבן 30.6% |
| ספט׳ 2019 | 13.6%▼2.1 | 78.0%▼1.4 | 0.8%±0.0 | 5.1%▲1.8 | 80.0% | 118 | המחנה הדמוקרטי 41.5% |
| 2020 | 10.3%▼3.3 | 86.0%▲8.1 | 2.9%▲2.1 | – | 84.7% | 136 | העבודה-גשר-מרצ 43.4% |
| 2021 | 13.3%▲3.0 | 82.0%▼4.0 | 0.7%▼2.3 | – | 84.7% | 150 | העבודה 28.7% |
| 2022 | 11.2%▼2.1 | 76.3%▼5.7 | 0.7%±0.0 | 0.0% | 72.9% | 152 | יש עתיד 25.0% |
| 2026 | 18.9%▲7.7 | 74.6%▼1.8 | 1.3%▲0.7 | 3.9%▲3.9 | 80.1% | 228 | הדמוקרטים 40.4% |
מפקד 2022
| צבעון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 390 | 9,601,720 | 9109 | 1,051 מתוך 1,162921 מתוך 1,027369 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 4,845 | – | 798385 | 246 מתוך 1,162177 מתוך 1,02761 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332828 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027270 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 2.7% | 12.4% | 774 | 1,061 מתוך 1,151947 מתוך 1,016392 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.4% | 25.8% | 757280 | 288 מתוך 1,159286 מתוך 1,02781 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 20.1% | 25.3% | 606062 | 401 מתוך 1,012395 מתוך 1,003121 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 93,600 | 104,300 | 201128 | 930 מתוך 1,160911 מתוך 1,027293 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 70.7% | 69.8% | 871 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- סאסא 2.1 ק״מ · כפר חושן 2.6 ק״מ · ג'ש (גוש חלב) 2.8 ק״מ · דוב"ב 3.1 ק״מ · אור הגנוז 3.6 ק״מ