סאסא
סמל למ״ס 578 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 440 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 93.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.4 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | סאסא | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 51.7% | 6.4% | 999999 | 6 מתוך 1,1926 מתוך 1,0384 מתוך 408 |
| ישר! | 27.1% | 16.1% | 544848 | 545 מתוך 1,192533 מתוך 1,038210 מתוך 408 |
| ביחד | 8.7% | 9.3% | 443645 | 662 מתוך 1,192660 מתוך 1,038225 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 6.2% | 5.9% | 848578 | 178 מתוך 1,192150 מתוך 1,03886 מתוך 408 |
| הליכוד | 1.4% | 20.5% | 11214 | 1,050 מתוך 1,1921,016 מתוך 1,038344 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423447 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038212 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.7% | 5.1% | 15323 | 1,002 מתוך 1,192993 מתוך 1,038311 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.7% | 5.9% | 819272 | 210 מתוך 1,19265 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 2.7% | 17618 | 984 מתוך 1,192962 מתוך 1,038329 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.3% | 5.7% | 13218 | 1,019 מתוך 1,192997 מתוך 1,038323 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443856 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038156 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667556 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 4.2% | 44.0% | 13318 | 1,037 מתוך 1,1921,008 מתוך 1,038336 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 93.8% | 37.8% | 999999 | 15 מתוך 1,19215 מתוך 1,0387 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.0% | 14.7% | 788969 | 249 מתוך 1,19297 מתוך 1,038118 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.7% | 2.8% | 16617 | 987 מתוך 1,192962 מתוך 1,038332 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 70.0% | 78.0% | 121117 | 1,047 מתוך 1,192924 מתוך 1,038337 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 288 | 5,690,682 | 181916 | 981 מתוך 1,192837 מתוך 1,038340 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.5% | 91.0% | 0.0% | 5.5% | 65.7% | 256 | מרצ-יחד 42.2% |
| 2009 | 7.8%▲4.3 | 83.0%▼8.0 | 0.7%▲0.7 | 5.7%▲0.2 | 67.1% | 283 | קדימה 32.9% |
| 2013 | 4.6%▼3.2 | 92.0%▲9.0 | 0.3%▼0.4 | 1.5%▼4.1 | 70.9% | 327 | מרצ 39.4% |
| 2015 | 5.3%▲0.7 | 90.8%▼1.2 | 0.3%±0.0 | 3.3%▲1.7 | 72.5% | 338 | המחנה הציוני 50.9% |
| אפר׳ 2019 | 3.3%▼2.0 | 93.0%▲2.2 | 0.0%▼0.3 | 3.3%▲0.1 | 71.7% | 301 | כחול לבן 40.5% |
| ספט׳ 2019 | 4.7%▲1.3 | 93.0%±0.0 | 1.0%▲1.0 | 1.0%▼2.3 | 71.7% | 300 | כחול לבן 40.0% |
| 2020 | 3.4%▼1.2 | 95.5%▲2.5 | 1.0%±0.0 | – | 69.4% | 291 | כחול לבן 48.5% |
| 2021 | 4.3%▲0.8 | 94.7%▼0.8 | 0.3%▼0.7 | – | 72.9% | 304 | מרצ 39.1% |
| 2022 | 4.2%▼0.1 | 94.1%▼0.6 | 1.0%▲0.7 | 0.0% | 69.8% | 289 | מרצ (מתחת לאחוז החסימה) 33.9% |
| 2026 | 4.2%±0.0 | 93.8%▼0.4 | 1.0%±0.0 | 0.7%▲0.7 | 70.0% | 288 | הדמוקרטים 51.7% |
מפקד 2022
| סאסא | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 440 | 9,601,720 | 111212 | 1,021 מתוך 1,162891 מתוך 1,027356 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,426 | – | 7810 | 1,081 מתוך 1,162946 מתוך 1,027368 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 42 | 30 | 979797 | 23 מתוך 1,16223 מתוך 1,0279 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 23.8% | 12.4% | 979796 | 30 מתוך 1,15130 מתוך 1,01617 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.6% | 25.8% | 888789 | 133 מתוך 1,159132 מתוך 1,02745 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 6.6% | 25.3% | 101013 | 907 מתוך 1,012898 מתוך 1,003280 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 125,800 | 104,300 | 585370 | 484 מתוך 1,160480 מתוך 1,027124 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.3% | 69.8% | 190 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- צבעון 2.1 ק״מ · דוב"ב 3.0 ק״מ · מתת 3.7 ק״מ · כפר חושן 4.5 ק״מ · חורפיש 4.6 ק״מ