עין קנייא

סמל למ״ס 4502 · דרוזים וצ'רקסים · יישוב דרוזי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 2,360 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 59.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.2 נקודות מאז 2022; ישראל ביתנו הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 192020202120222026אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 60.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 50.0%2020: מחנה נתניהו 50.0%2021: מחנה נתניהו 47.1%2022: מחנה נתניהו 29.0%2026: מחנה נתניהו 9.3%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 40.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 44.1%2020: המחנה שמולו 50.0%2021: המחנה שמולו 52.9%2022: המחנה שמולו 61.3%2026: המחנה שמולו 59.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 1.8%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהעין קנייאישראלאחוזוןדירוג
ישראל ביתנו36.5%5.9%10072996 מתוך 1,1926 מתוך 196 מתוך 408
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה28.5%0.0%1001001001 מתוך 1,1921 מתוך 191 מתוך 408
ישר!13.2%16.1%381133745 מתוך 1,19217 מתוך 19272 מתוך 408
הליכוד8.3%20.5%423349693 מתוך 1,19213 מתוך 19205 מתוך 408
הדמוקרטים7.3%6.4%516746580 מתוך 1,1927 מתוך 19220 מתוך 408
ביחד2.1%9.3%225022928 מתוך 1,19210 מתוך 19316 מתוך 408
רע״ם1.3%5.9%866180164 מתוך 1,1928 מתוך 1981 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.3%2.7%236126905 מתוך 1,1928 מתוך 19297 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.8%1.7%257830866 מתוך 1,1924 מתוך 19281 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.5%8.8%76067256 מתוך 1,19218 מתוך 19121 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.3%5.1%1394191,038 מתוך 1,1921 מתוך 19329 מתוך 408
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי9.3%44.0%232830910 מתוך 1,19214 מתוך 19286 מתוך 408
גוש השינוי59.1%37.8%542248543 מתוך 1,19215 מתוך 19214 מתוך 408
המפלגות הערביות1.8%14.7%852277182 מתוך 1,19215 מתוך 1993 מתוך 408
לא התחייבו לגוש29.8%2.8%1001001001 מתוך 1,1921 מתוך 191 מתוך 408
אחוז הצבעה46.4%78.0%11101,185 מתוך 1,19217 מתוך 19406 מתוך 408
קולות כשרים3865,690,68231030816 מתוך 1,19219 מתוך 19284 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
2006––––––
2009––––––
2013––––––
2015––––––
אפר׳ 201960.0%40.0%0.0%0.0%22.4%30הליכוד 43.3%
ספט׳ 201950.0%▼10.044.1%▲4.10.0%±0.02.9%▲2.924.5%34כחול לבן 41.2%
202050.0%±0.050.0%▲5.90.0%±0.0–11.0%16הליכוד 50.0%
202147.1%▼2.952.9%▲2.90.0%±0.0–10.3%17הליכוד 47.1%
202229.0%▼18.061.3%▲8.30.0%±0.09.7%15.0%31יש עתיד 29.0%
20269.3%▼19.759.1%▼2.21.8%▲1.829.8%▲20.146.4%386ישראל ביתנו 36.5%

מפקד 2022

עין קנייאישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)2,3609,601,720781180254 מתוך 1,16217 מתוך 1984 מתוך 408
תושבים לקמ״ר3,421–663371393 מתוך 1,16213 מתוך 19119 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרדרוזיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2830291722779 מתוך 1,16214 מתוך 19295 מתוך 408
בני 65 ומעלה4.9%12.4%151711975 מתוך 1,15116 מתוך 19363 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)12.2%25.8%86121,060 מתוך 1,15918 מתוך 19355 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)74,200104,30052881,098 מתוך 1,16014 מתוך 19377 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 20222.1%69.8%

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים