מסעדה

סמל למ״ס 4203 · דרוזים וצ'רקסים · יישוב דרוזי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 4,090 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 82.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 45.5 נקודות מאז 2022; ישראל ביתנו הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 72.9%2009: מחנה נתניהו 92.3%2013: מחנה נתניהו 84.4%2015: מחנה נתניהו 24.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 52.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 29.4%2020: מחנה נתניהו 20.5%2021: מחנה נתניהו 48.6%2022: מחנה נתניהו 20.8%2026: מחנה נתניהו 12.3%2006: המחנה שמולו 20.8%2009: המחנה שמולו 6.4%2013: המחנה שמולו 15.6%2015: המחנה שמולו 56.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 40.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 49.4%2020: המחנה שמולו 70.5%2021: המחנה שמולו 41.7%2022: המחנה שמולו 36.6%2026: המחנה שמולו 82.2%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 8.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 1.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 3.5%2020: מפלגות ערביות 9.0%2021: מפלגות ערביות 8.3%2022: מפלגות ערביות 2.0%2026: מפלגות ערביות 3.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמסעדהישראלאחוזוןדירוג
ישראל ביתנו53.5%5.9%100941002 מתוך 1,1922 מתוך 192 מתוך 408
ישר!22.0%16.1%483943614 מתוך 1,19212 מתוך 19232 מתוך 408
הליכוד11.8%20.5%526760572 מתוך 1,1926 מתוך 19160 מתוך 408
הדמוקרטים5.2%6.4%473942624 מתוך 1,19211 מתוך 19238 מתוך 408
הרשימה המשותפת2.2%8.8%872879150 מתוך 1,19213 מתוך 1986 מתוך 408
ביחד1.6%9.3%193319965 מתוך 1,19213 מתוך 19330 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.4%2.7%246728896 מתוך 1,1927 מתוך 19292 מתוך 408
רע״ם0.9%5.9%843977184 מתוך 1,19212 מתוך 1991 מתוך 408
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.5%0.0%9983988 מתוך 1,1924 מתוך 196 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.3%1.7%153319992 מתוך 1,19210 מתוך 19322 מתוך 408
עוצמה יהודית0.2%5.7%1222161,039 מתוך 1,19213 מתוך 19335 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.5%0.8%694467286 מתוך 1,1928 מתוך 1998 מתוך 408
גוש ביבי12.3%44.0%315040824 מתוך 1,19210 מתוך 19245 מתוך 408
גוש השינוי82.2%37.8%778373270 מתוך 1,1924 מתוך 19110 מתוך 408
המפלגות הערביות3.1%14.7%863379169 מתוך 1,19213 מתוך 1987 מתוך 408
לא התחייבו לגוש1.9%2.8%306133808 מתוך 1,1928 מתוך 19265 מתוך 408
אחוז הצבעה44.8%78.0%1601,186 מתוך 1,19218 מתוך 19407 מתוך 408
קולות כשרים5785,690,682561160524 מתוך 1,19217 מתוך 19163 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200672.9%20.8%0.0%4.2%39.3%48ש״ס 41.7%
200992.3%▲19.46.4%▼14.40.0%±0.00.0%▼4.254.2%78ש״ס 52.6%
201384.4%▼7.915.6%▲9.20.0%±0.00.0%±0.019.1%32הליכוד ביתנו 65.6%
201524.0%▼60.456.0%▲40.48.0%▲8.012.0%▲12.012.0%25המחנה הציוני 48.0%
אפר׳ 201952.1%▲28.140.8%▼15.21.4%▼6.65.6%▼6.421.8%71כחול לבן 38.0%
ספט׳ 201929.4%▼22.749.4%▲8.63.5%▲2.19.4%▲3.824.9%85כחול לבן 47.1%
202020.5%▼8.970.5%▲21.19.0%▲5.4–22.3%78כחול לבן 59.0%
202148.6%▲28.141.7%▼28.88.3%▼0.6–19.4%72הליכוד 40.3%
202220.8%▼27.836.6%▼5.02.0%▼6.439.6%22.6%101שחר כוח חברתי (מתחת לאחוז החסימה) 39.6%
202612.3%▼8.582.2%▲45.53.1%▲1.11.9%▼37.744.8%578ישראל ביתנו 53.5%

מפקד 2022

מסעדהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)4,0909,601,720822284205 מתוך 1,16215 מתוך 1967 מתוך 408
תושבים לקמ״ר4,218–747280303 מתוך 1,1626 מתוך 1983 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרדרוזיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני273025618832 מתוך 1,16217 מתוך 19319 מתוך 408
בני 65 ומעלה5.6%12.4%182214938 מתוך 1,15115 מתוך 19348 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)14.5%25.8%1350201,001 מתוך 1,15910 מתוך 19327 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)55,100104,3001001,153 מתוך 1,16019 מתוך 19406 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 20224.2%69.8%1,142 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים