מג'דל שמס
סמל למ״ס 4201 · דרוזים וצ'רקסים · יישוב דרוזי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 11,100 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 83.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 6.3 נקודות מאז 2022; ישראל ביתנו הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מג'דל שמס | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישראל ביתנו | 35.6% | 5.9% | 996799 | 7 מתוך 1,1927 מתוך 197 מתוך 408 |
| ישר! | 35.3% | 16.1% | 746770 | 309 מתוך 1,1927 מתוך 19122 מתוך 408 |
| הליכוד | 10.2% | 20.5% | 473955 | 625 מתוך 1,19212 מתוך 19185 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 8.4% | 6.4% | 537847 | 554 מתוך 1,1925 מתוך 19214 מתוך 408 |
| ביחד | 4.2% | 9.3% | 307831 | 833 מתוך 1,1924 מתוך 19281 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 2.5% | 8.8% | 883980 | 146 מתוך 1,19212 מתוך 1983 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.7% | 267229 | 859 מתוך 1,1925 מתוך 19280 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 0.0% | 1008999 | 6 מתוך 1,1923 מתוך 195 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 64652 | 344 מתוך 1,19218 מתוך 19163 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.3% | 5.7% | 133918 | 1,019 מתוך 1,19212 מתוך 19323 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 1.7% | 131115 | 1,029 מתוך 1,19214 מתוך 19338 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 694467 | 286 מתוך 1,1928 מתוך 1998 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 10.6% | 44.0% | 263335 | 874 מתוך 1,19213 מתוך 19266 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 83.5% | 37.8% | 809476 | 232 מתוך 1,1922 מתוך 1996 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 2.8% | 14.7% | 862878 | 171 מתוך 1,19214 מתוך 1989 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.8% | 437246 | 658 מתוך 1,1925 מתוך 19214 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 40.2% | 78.0% | 000 | 1,188 מתוך 1,19219 מתוך 19408 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 1,485 | 5,690,682 | 792880 | 246 מתוך 1,19214 מתוך 1981 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 56.8% | 40.0% | 0.0% | 2.1% | 30.1% | 95 | קדימה 34.7% |
| 2009 | 78.2%▲21.4 | 20.5%▼19.5 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼2.1 | 20.9% | 78 | ישראל ביתנו 50.0% |
| 2013 | 77.7%▼0.5 | 20.4%▼0.1 | 1.0%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 20.4% | 103 | הליכוד ביתנו 69.9% |
| 2015 | 43.0%▼34.7 | 42.1%▲21.7 | 0.0%▼1.0 | 15.0%▲15.0 | 19.7% | 107 | הליכוד 37.4% |
| אפר׳ 2019 | 40.9%▼2.1 | 56.2%▲14.1 | 0.0%±0.0 | 1.5%▼13.5 | 17.4% | 137 | כחול לבן 46.7% |
| ספט׳ 2019 | 35.4%▼5.4 | 55.4%▼0.8 | 2.9%▲2.9 | 3.4%▲2.0 | 20.2% | 175 | כחול לבן 48.0% |
| 2020 | 19.0%▼16.4 | 74.8%▲19.4 | 5.5%▲2.7 | – | 18.2% | 163 | כחול לבן 66.9% |
| 2021 | 39.3%▲20.3 | 55.4%▼19.5 | 3.0%▼2.5 | – | 17.6% | 168 | הליכוד 38.7% |
| 2022 | 18.3%▼21.0 | 77.2%▲21.9 | 1.6%▼1.4 | 1.9% | 23.4% | 312 | יש עתיד 42.6% |
| 2026 | 10.6%▼7.7 | 83.5%▲6.3 | 2.8%▲1.2 | 2.6%▲0.7 | 40.2% | 1,485 | ישראל ביתנו 35.6% |
מפקד 2022
| מג'דל שמס | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 11,100 | 9,601,720 | 896792 | 132 מתוך 1,1627 מתוך 1935 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 4,704 | – | 788984 | 256 מתוך 1,1623 מתוך 1965 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | דרוזים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 376134 | 678 מתוך 1,1627 מתוך 19255 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 6.6% | 12.4% | 243921 | 875 מתוך 1,15111 מתוך 19322 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 14.6% | 25.8% | 145620 | 998 מתוך 1,1599 מתוך 19326 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 59,200 | 104,300 | 161 | 1,150 מתוך 1,16018 מתוך 19403 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 4.2% | 69.8% | 1,141 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נווה אטי"ב 2.7 ק״מ · מסעדה 3.8 ק״מ · עין קנייא 4.7 ק״מ · בוקעאתא 6.9 ק״מ · אודם 8.0 ק״מ