אודם
סמל למ״ס 4010 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 260 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 71.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 8.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אודם | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.3% | 16.1% | 686463 | 381 מתוך 1,192373 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| ביחד | 17.7% | 9.3% | 838185 | 193 מתוך 1,192193 מתוך 1,03860 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 11.3% | 6.4% | 595453 | 486 מתוך 1,192472 מתוך 1,038191 מתוך 408 |
| הליכוד | 9.9% | 20.5% | 474154 | 634 מתוך 1,192614 מתוך 1,038187 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 9.2% | 5.9% | 969793 | 50 מתוך 1,19228 מתוך 1,03830 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.8% | 5.1% | 797688 | 252 מתוך 1,192251 מתוך 1,03848 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 3.5% | 5.7% | 504363 | 587 מתוך 1,192580 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 1.7% | 827986 | 207 מתוך 1,192204 מתוך 1,03856 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.7% | 484051 | 605 מתוך 1,192602 מתוך 1,038195 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.7% | 5.9% | 819272 | 210 מתוך 1,19265 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 24.8% | 44.0% | 484161 | 620 מתוך 1,192609 מתוך 1,038158 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 71.6% | 37.8% | 656158 | 416 מתוך 1,192406 מתוך 1,038169 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708161 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 473950 | 611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038197 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 83.9% | 78.0% | 909294 | 116 מתוך 1,19284 מתוך 1,03825 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 141 | 5,690,682 | 331 | 1,158 מתוך 1,1921,006 מתוך 1,038402 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.9% | 54.3% | 0.0% | 30.4% | 62.2% | 46 | קדימה 41.3% |
| 2009 | 31.0%▲20.2 | 51.7%▼2.6 | 0.0%±0.0 | 10.3%▼20.1 | 69.0% | 58 | קדימה 46.6% |
| 2013 | 25.4%▼5.6 | 61.9%▲10.2 | 0.0%±0.0 | 6.3%▼4.0 | 67.0% | 63 | יש עתיד 19.0% |
| 2015 | 21.2%▼4.1 | 62.5%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 16.2%▲9.9 | 78.4% | 80 | המחנה הציוני 36.2% |
| אפר׳ 2019 | 18.2%▼3.1 | 58.0%▼4.5 | 0.0%±0.0 | 23.9%▲7.6 | 77.9% | 88 | כחול לבן 51.1% |
| ספט׳ 2019 | 19.4%▲1.2 | 68.4%▲10.4 | 0.0%±0.0 | 11.2%▼12.6 | 81.0% | 98 | כחול לבן 49.0% |
| 2020 | 23.6%▲4.2 | 74.2%▲5.8 | 1.1%▲1.1 | – | 73.6% | 89 | כחול לבן 60.7% |
| 2021 | 22.3%▼1.3 | 72.3%▼1.8 | 0.0%▼1.1 | – | 77.9% | 94 | יש עתיד 24.5% |
| 2022 | 27.6%▲5.2 | 63.3%▼9.1 | 0.0%±0.0 | 2.0% | 74.4% | 98 | יש עתיד 30.6% |
| 2026 | 24.8%▼2.7 | 71.6%▲8.4 | 0.7%▲0.7 | 2.8%▲0.8 | 83.9% | 141 | ישר! 33.3% |
מפקד 2022
| אודם | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 260 | 9,601,720 | 332 | 1,128 מתוך 1,162995 מתוך 1,027401 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,374 | – | 444946 | 653 מתוך 1,162523 מתוך 1,027221 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332828 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027270 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.4% | 12.4% | 413538 | 669 מתוך 1,151649 מתוך 1,016251 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 25.5% | 25.8% | 342742 | 760 מתוך 1,159754 מתוך 1,027237 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 28.9% | 25.3% | 818184 | 191 מתוך 1,012187 מתוך 1,00352 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 123,100 | 104,300 | 555067 | 515 מתוך 1,160511 מתוך 1,027135 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 63.3% | 69.8% |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אל-רום 2.5 ק״מ · בוקעאתא 2.9 ק״מ · מסעדה 4.2 ק״מ · עין קנייא 5.1 ק״מ · מרום גולן 7.1 ק״מ