אל-רום
סמל למ״ס 4003 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 500 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 76.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אל-רום | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.9% | 16.1% | 646059 | 426 מתוך 1,192418 מתוך 1,038168 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 24.1% | 6.4% | 838177 | 203 מתוך 1,192200 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| ביחד | 13.9% | 9.3% | 635764 | 437 מתוך 1,192436 מתוך 1,038144 מתוך 408 |
| הליכוד | 10.4% | 20.5% | 484255 | 616 מתוך 1,192599 מתוך 1,038183 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 6.4% | 5.9% | 868680 | 167 מתוך 1,192139 מתוך 1,03881 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 2.7% | 797680 | 230 מתוך 1,192230 מתוך 1,03876 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 3.8% | 5.7% | 524566 | 567 מתוך 1,192561 מתוך 1,038138 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 5.1% | 544861 | 533 מתוך 1,192529 מתוך 1,038155 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362741 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038229 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667556 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 18.8% | 44.0% | 413454 | 701 מתוך 1,192688 מתוך 1,038188 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 76.2% | 37.8% | 706664 | 363 מתוך 1,192355 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495638 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 2.8% | 797680 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03877 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 80.1% | 78.0% | 676978 | 386 מתוך 1,192317 מתוך 1,03886 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 345 | 5,690,682 | 252826 | 889 מתוך 1,192745 מתוך 1,038304 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.1% | 75.6% | 1.3% | 16.0% | 67.2% | 156 | קדימה 33.3% |
| 2009 | 12.9%▲5.8 | 79.1%▲3.5 | 0.6%▼0.7 | 3.7%▼12.3 | 66.8% | 163 | קדימה 44.8% |
| 2013 | 8.6%▼4.2 | 83.8%▲4.6 | 1.1%▲0.5 | 3.8%▲0.1 | 65.3% | 185 | העבודה 37.3% |
| 2015 | 11.7%▲3.1 | 75.6%▼8.2 | 0.0%▼1.1 | 12.7%▲8.9 | 69.9% | 205 | המחנה הציוני 50.2% |
| אפר׳ 2019 | 17.5%▲5.8 | 70.1%▼5.5 | 0.4%▲0.4 | 11.2%▼1.5 | 76.1% | 251 | כחול לבן 41.8% |
| ספט׳ 2019 | 16.2%▼1.3 | 75.1%▲5.0 | 0.4%±0.0 | 7.9%▼3.3 | 73.2% | 241 | כחול לבן 46.9% |
| 2020 | 18.8%▲2.6 | 80.4%▲5.3 | 0.4%±0.0 | – | 73.5% | 250 | כחול לבן 48.4% |
| 2021 | 20.4%▲1.6 | 75.4%▼5.0 | 1.2%▲0.8 | – | 72.7% | 260 | יש עתיד 25.4% |
| 2022 | 18.2%▼2.1 | 74.8%▼0.6 | 0.4%▼0.8 | 0.0% | 71.1% | 274 | יש עתיד 37.2% |
| 2026 | 18.8%▲0.6 | 76.2%▲1.4 | 0.3%▼0.1 | 4.6%▲4.6 | 80.1% | 345 | ישר! 31.9% |
מפקד 2022
| אל-רום | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 500 | 9,601,720 | 171818 | 955 מתוך 1,162826 מתוך 1,027327 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,754 | – | 556258 | 522 מתוך 1,162396 מתוך 1,027170 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545049 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.3% | 12.4% | 403437 | 679 מתוך 1,151659 מתוך 1,016255 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.6% | 25.8% | 585366 | 475 מתוך 1,159473 מתוך 1,027139 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.8% | 25.3% | 595960 | 411 מתוך 1,012405 מתוך 1,003127 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 120,600 | 104,300 | 524664 | 553 מתוך 1,160549 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.1% | 69.8% | 196 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בוקעאתא 2.4 ק״מ · אודם 2.5 ק״מ · מרום גולן 5.3 ק״מ · מסעדה 5.7 ק״מ · עין קנייא 7.3 ק״מ