עין יעקב
סמל למ״ס 813 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מעלה יוסף · אוכלוסייה 1,210 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 68.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עין יעקב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 30.0% | 20.5% | 797780 | 247 מתוך 1,192243 מתוך 1,03881 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 23.0% | 5.7% | 9898100 | 18 מתוך 1,19218 מתוך 1,0382 מתוך 408 |
| ישר! | 18.4% | 16.1% | 453841 | 662 מתוך 1,192647 מתוך 1,038241 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 9.3% | 5.1% | 817891 | 227 מתוך 1,192226 מתוך 1,03839 מתוך 408 |
| ביחד | 5.2% | 9.3% | 342436 | 791 מתוך 1,192787 מתוך 1,038261 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 3.7% | 6.4% | 423835 | 681 מתוך 1,192641 מתוך 1,038261 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 1.7% | 807784 | 231 מתוך 1,192228 מתוך 1,03863 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.6% | 5.9% | 383134 | 733 מתוך 1,192702 מתוך 1,038266 מתוך 408 |
| ש״ס | 2.1% | 5.3% | 757181 | 299 מתוך 1,192293 מתוך 1,03877 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.7% | 281832 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,038275 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706780 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697567 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 68.0% | 44.0% | 747183 | 304 מתוך 1,192302 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 29.9% | 37.8% | 383235 | 733 מתוך 1,192708 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.7% | 2.8% | 271830 | 854 מתוך 1,192837 מתוך 1,038282 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.1% | 78.0% | 414155 | 695 מתוך 1,192603 מתוך 1,038183 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 656 | 5,690,682 | 637066 | 445 מתוך 1,192317 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.7% | 62.9% | 0.0% | 5.8% | 74.8% | 326 | העבודה-מימד 35.6% |
| 2009 | 55.2%▲24.5 | 40.4%▼22.5 | 0.0%±0.0 | 1.9%▼3.9 | 72.8% | 364 | הליכוד 28.3% |
| 2013 | 54.9%▼0.3 | 37.7%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 6.0%▲4.1 | 74.4% | 430 | הליכוד ביתנו 23.5% |
| 2015 | 56.3%▲1.4 | 28.6%▼9.1 | 0.2%▲0.2 | 14.5%▲8.5 | 76.7% | 469 | הליכוד 36.2% |
| אפר׳ 2019 | 64.3%▲8.0 | 29.1%▲0.5 | 0.0%▼0.2 | 5.5%▼9.0 | 79.0% | 546 | הליכוד 42.5% |
| ספט׳ 2019 | 59.0%▼5.3 | 33.9%▲4.8 | 0.2%▲0.2 | 6.7%▲1.2 | 78.8% | 549 | הליכוד 37.0% |
| 2020 | 66.4%▲7.4 | 33.5%▼0.4 | 0.2%±0.0 | – | 79.1% | 562 | הליכוד 50.0% |
| 2021 | 59.5%▼6.9 | 36.9%▲3.4 | 0.0%▼0.2 | – | 73.5% | 548 | הליכוד 37.4% |
| 2022 | 72.1%▲12.6 | 25.3%▼11.6 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 78.7% | 609 | הליכוד 34.8% |
| 2026 | 68.0%▼4.1 | 29.9%▲4.6 | 0.0%▼0.2 | 1.7%▲1.7 | 77.1% | 656 | הליכוד 30.0% |
מפקד 2022
| עין יעקב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,210 | 9,601,720 | 657170 | 408 מתוך 1,162290 מתוך 1,027123 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,260 | – | 647168 | 418 מתוך 1,162299 מתוך 1,027130 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332828 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027270 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 8.3% | 12.4% | 332732 | 760 מתוך 1,151737 מתוך 1,016275 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 22.7% | 25.8% | 302236 | 814 מתוך 1,159804 מתוך 1,027258 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.1% | 25.3% | 363639 | 642 מתוך 1,012633 מתוך 1,003193 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 118,000 | 104,300 | 484260 | 596 מתוך 1,160592 מתוך 1,027163 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.7% | 69.8% | 314 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- געתון 1.4 ק״מ · יחיעם 1.6 ק״מ · מעונה 3.0 ק״מ · מעיליא 3.2 ק״מ · הילה 3.2 ק״מ