מעונה
סמל למ״ס 570 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מעלה יוסף · אוכלוסייה 1,090 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 54.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מעונה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 38.0% | 20.5% | 868485 | 170 מתוך 1,192169 מתוך 1,03863 מתוך 408 |
| ישר! | 25.8% | 16.1% | 534747 | 560 מתוך 1,192548 מתוך 1,038216 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 7.5% | 5.7% | 696579 | 366 מתוך 1,192363 מתוך 1,03888 מתוך 408 |
| ביחד | 6.0% | 9.3% | 362739 | 760 מתוך 1,192757 מתוך 1,038247 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.0% | 2.7% | 929192 | 91 מתוך 1,19291 מתוך 1,03832 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.3% | 5.1% | 625772 | 445 מתוך 1,192441 מתוך 1,038114 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.9% | 5.9% | 534949 | 538 מתוך 1,192508 מתוך 1,038204 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 3.0% | 6.4% | 393531 | 725 מתוך 1,192672 מתוך 1,038280 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 1.7% | 757278 | 278 מתוך 1,192275 מתוך 1,03880 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.5% | 5.3% | 706678 | 357 מתוך 1,192350 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.6% | 8.8% | 799071 | 232 מתוך 1,19283 מתוך 1,038114 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768176 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 54.1% | 44.0% | 666176 | 406 מתוך 1,192403 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 38.7% | 37.8% | 453840 | 662 מתוך 1,192640 מתוך 1,038246 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677757 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,038161 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 6.0% | 2.8% | 929192 | 93 מתוך 1,19292 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 74.7% | 78.0% | 292840 | 846 מתוך 1,192741 מתוך 1,038244 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 532 | 5,690,682 | 515654 | 589 מתוך 1,192455 מתוך 1,038188 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 26.3% | 61.7% | 0.0% | 11.7% | 72.7% | 274 | העבודה-מימד 32.8% |
| 2009 | 45.1%▲18.8 | 53.5%▼8.2 | 0.3%▲0.3 | 0.9%▼10.8 | 75.2% | 344 | העבודה 30.8% |
| 2013 | 48.4%▲3.4 | 41.6%▼11.8 | 1.5%▲1.2 | 6.1%▲5.2 | 71.5% | 413 | הליכוד ביתנו 33.4% |
| 2015 | 51.4%▲3.0 | 32.7%▼8.9 | 0.0%▼1.5 | 14.9%▲8.9 | 75.6% | 449 | הליכוד 37.0% |
| אפר׳ 2019 | 49.7%▼1.8 | 37.9%▲5.1 | 0.2%▲0.2 | 12.0%▼2.9 | 74.5% | 483 | הליכוד 37.7% |
| ספט׳ 2019 | 46.7%▼3.0 | 45.2%▲7.3 | 0.4%▲0.2 | 7.5%▼4.5 | 73.9% | 478 | הליכוד 39.3% |
| 2020 | 59.7%▲13.1 | 39.8%▼5.4 | 0.0%▼0.4 | – | 71.3% | 462 | הליכוד 52.8% |
| 2021 | 55.3%▼4.4 | 43.4%▲3.6 | 0.0%±0.0 | – | 71.6% | 477 | הליכוד 43.6% |
| 2022 | 60.8%▲5.5 | 37.5%▼5.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 71.6% | 480 | הליכוד 41.7% |
| 2026 | 54.1%▼6.7 | 38.7%▲1.2 | 0.6%▲0.6 | 6.0%▲6.0 | 74.7% | 532 | הליכוד 38.0% |
מפקד 2022
| מעונה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,090 | 9,601,720 | 606665 | 470 מתוך 1,162350 מתוך 1,027144 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,431 | – | 7810 | 1,080 מתוך 1,162945 מתוך 1,027367 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494344 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,027211 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.8% | 12.4% | 453942 | 625 מתוך 1,151608 מתוך 1,016235 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 21.1% | 25.8% | 271935 | 845 מתוך 1,159833 מתוך 1,027265 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 8.3% | 25.3% | 141417 | 870 מתוך 1,012861 מתוך 1,003268 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 141,900 | 104,300 | 747083 | 305 מתוך 1,160303 מתוך 1,02770 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 69.2% | 69.8% | 908 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מעיליא 1.3 ק״מ · מעלות-תרשיחא 1.6 ק״מ · כפר ורדים 2.4 ק״מ · הילה 2.7 ק״מ · עין יעקב 3.0 ק״מ