כפר ורדים

סמל למ״ס 1263 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז הצפון · אוכלוסייה 5,660 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 74.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 12.3%2009: מחנה נתניהו 21.2%2013: מחנה נתניהו 18.6%2015: מחנה נתניהו 17.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 21.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 18.1%2020: מחנה נתניהו 20.2%2021: מחנה נתניהו 17.9%2022: מחנה נתניהו 18.8%2026: מחנה נתניהו 18.0%2006: המחנה שמולו 72.0%2009: המחנה שמולו 74.3%2013: המחנה שמולו 76.0%2015: המחנה שמולו 73.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 72.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 75.0%2020: המחנה שמולו 78.1%2021: המחנה שמולו 78.2%2022: המחנה שמולו 76.5%2026: המחנה שמולו 74.8%2006: מפלגות ערביות 0.4%2009: מפלגות ערביות 0.7%2013: מפלגות ערביות 0.7%2015: מפלגות ערביות 0.4%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.8%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.9%2020: מפלגות ערביות 1.5%2021: מפלגות ערביות 1.3%2022: מפלגות ערביות 2.7%2026: מפלגות ערביות 3.5%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר ורדיםישראלאחוזוןדירוג
ישר!36.2%16.1%777474273 מתוך 1,192266 מתוך 1,038105 מתוך 408
הדמוקרטים20.4%6.4%757270293 מתוך 1,192288 מתוך 1,038124 מתוך 408
ביחד11.7%9.3%544855542 מתוך 1,192540 מתוך 1,038183 מתוך 408
הליכוד10.0%20.5%474155632 מתוך 1,192612 מתוך 1,038186 מתוך 408
ישראל ביתנו6.5%5.9%868781155 מתוך 1,192127 מתוך 1,03875 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות3.5%5.1%544861533 מתוך 1,192529 מתוך 1,038155 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.3%2.7%575161488 מתוך 1,192488 מתוך 1,038152 מתוך 408
הרשימה המשותפת2.6%8.8%889980145 מתוך 1,19210 מתוך 1,03882 מתוך 408
עוצמה יהודית2.4%5.7%413355687 מתוך 1,192679 מתוך 1,038182 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.9%1.7%575259473 מתוך 1,192469 מתוך 1,038155 מתוך 408
רע״ם0.8%5.9%839475194 מתוך 1,19249 מתוך 1,03895 מתוך 408
יהדות התורה0.1%5.5%585369447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038108 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%322940744 מתוך 1,192711 מתוך 1,038211 מתוך 408
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.4%0.8%606757372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408
גוש ביבי18.0%44.0%403353710 מתוך 1,192696 מתוך 1,038191 מתוך 408
גוש השינוי74.8%37.8%686462378 מתוך 1,192370 מתוך 1,038156 מתוך 408
המפלגות הערביות3.5%14.7%869880162 מתוך 1,19216 מתוך 1,03883 מתוך 408
לא התחייבו לגוש3.3%2.8%565060494 מתוך 1,192492 מתוך 1,038156 מתוך 408
אחוז הצבעה73.7%78.0%242333901 מתוך 1,192793 מתוך 1,038270 מתוך 408
קולות כשרים3,5885,690,682859187173 מתוך 1,19299 מתוך 1,03854 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200612.3%72.0%0.4%14.0%72.4%2,783קדימה 33.0%
200921.2%▲8.874.3%▲2.30.7%▲0.32.2%▼11.873.0%3,059קדימה 44.6%
201318.6%▼2.576.0%▲1.70.7%±0.02.4%▲0.274.9%3,305העבודה 27.0%
201517.7%▼0.973.8%▼2.10.4%▼0.37.8%▲5.474.7%3,275המחנה הציוני 48.0%
אפר׳ 201921.6%▲3.972.3%▼1.50.8%▲0.44.8%▼3.174.0%3,443כחול לבן 51.4%
ספט׳ 201918.1%▼3.575.0%▲2.60.9%▲0.25.7%▲0.970.9%3,300כחול לבן 51.6%
202020.2%▲2.178.1%▲3.11.5%▲0.6–70.0%3,231כחול לבן 59.0%
202117.9%▼2.378.2%▲0.11.3%▼0.3–69.2%3,248יש עתיד 25.8%
202218.8%▲0.976.5%▼1.72.7%▲1.40.0%66.2%3,152יש עתיד 38.4%
202618.0%▼0.774.8%▼1.73.5%▲0.83.3%▲3.373.7%3,588ישר! 36.2%

מפקד 2022

כפר ורדיםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)5,6609,601,720859085178 מתוך 1,162100 מתוך 1,02762 מתוך 408
תושבים לקמ״ר3,178–636966436 מתוך 1,162315 מתוך 1,027138 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני433098989819 מתוך 1,16219 מתוך 1,0277 מתוך 408
בני 65 ומעלה20.6%12.4%94949264 מתוך 1,15164 מתוך 1,01633 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)46.2%25.8%878688146 מתוך 1,159145 מתוך 1,02748 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)14.5%25.3%383943624 מתוך 1,012615 מתוך 1,003185 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)170,400104,30091909498 מתוך 1,16098 מתוך 1,02726 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202278.1%69.8%594 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים