יאנוח-ג'ת

סמל למ״ס 1295 · דרוזים וצ'רקסים · יישוב דרוזי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 6,760 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 83.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 27.1%2009: מחנה נתניהו 45.1%2013: מחנה נתניהו 62.1%2015: מחנה נתניהו 54.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 37.4%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 35.9%2020: מחנה נתניהו 37.0%2021: מחנה נתניהו 32.9%2022: מחנה נתניהו 12.0%2026: מחנה נתניהו 13.6%2006: המחנה שמולו 64.3%2009: המחנה שמולו 46.8%2013: המחנה שמולו 32.9%2015: המחנה שמולו 14.7%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 34.1%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 41.7%2020: המחנה שמולו 59.1%2021: המחנה שמולו 63.5%2022: המחנה שמולו 79.0%2026: המחנה שמולו 83.9%2006: מפלגות ערביות 5.3%2009: מפלגות ערביות 5.0%2013: מפלגות ערביות 4.3%2015: מפלגות ערביות 5.6%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 1.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 2.4%2020: מפלגות ערביות 3.7%2021: מפלגות ערביות 2.7%2022: מפלגות ערביות 7.7%2026: מפלגות ערביות 1.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהיאנוח-ג'תישראלאחוזוןדירוג
ישר!41.1%16.1%918390105 מתוך 1,1924 מתוך 1939 מתוך 408
ישראל ביתנו37.8%5.9%10078995 מתוך 1,1925 מתוך 195 מתוך 408
הליכוד11.2%20.5%505658591 מתוך 1,1929 מתוך 19170 מתוך 408
ביחד3.1%9.3%266126885 מתוך 1,1928 מתוך 19301 מתוך 408
הדמוקרטים2.1%6.4%33025789 מתוך 1,19219 מתוך 19302 מתוך 408
עוצמה יהודית2.0%5.7%3710050746 מתוך 1,1921 מתוך 19202 מתוך 408
הרשימה המשותפת1.1%8.8%851777174 מתוך 1,19215 מתוך 1992 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.8%2.7%183320973 מתוך 1,19213 מתוך 19325 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.3%1.7%153319992 מתוך 1,19210 מתוך 19322 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.2%5.1%1278181,043 מתוך 1,1923 מתוך 19331 מתוך 408
רע״ם0.2%5.9%55044430 מתוך 1,19219 מתוך 19198 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.4%0.8%602257372 מתוך 1,19212 מתוך 19135 מתוך 408
גוש ביבי13.6%44.0%346145787 מתוך 1,1928 מתוך 19223 מתוך 408
גוש השינוי83.9%37.8%8110078225 מתוך 1,1921 מתוך 1991 מתוך 408
המפלגות הערביות1.3%14.7%821174214 מתוך 1,19217 מתוך 19105 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.8%2.8%172819975 מתוך 1,19213 מתוך 19327 מתוך 408
אחוז הצבעה54.7%78.0%12221,178 מתוך 1,19215 מתוך 19401 מתוך 408
קולות כשרים2,8505,690,682844486186 מתוך 1,19211 מתוך 1960 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200627.1%64.3%5.3%0.2%60.9%1,824העבודה-מימד 35.2%
200945.1%▲18.046.8%▼17.55.0%▼0.30.1%▼0.160.5%1,998הליכוד 25.7%
201362.1%▲17.032.9%▼13.94.3%▼0.70.5%▲0.558.0%2,164הליכוד ביתנו 42.7%
201554.5%▼7.614.7%▼18.25.6%▲1.225.0%▲24.553.9%2,142ישראל ביתנו 28.0%
אפר׳ 201937.4%▼17.134.1%▲19.41.4%▼4.125.9%▲1.057.8%2,583כחול לבן 28.2%
ספט׳ 201935.9%▼1.541.7%▲7.62.4%▲0.919.7%▼6.257.4%2,580כחול לבן 38.2%
202037.0%▲1.159.1%▲17.43.7%▲1.4–57.2%2,592כחול לבן 38.9%
202132.9%▼4.063.5%▲4.42.7%▼1.0–45.6%2,131ישראל ביתנו 29.2%
202212.0%▼20.979.0%▲15.57.7%▲5.00.3%39.5%1,905ישראל ביתנו 32.6%
202613.6%▲1.683.9%▲4.91.3%▼6.50.8%▲0.554.7%2,850ישר! 41.1%

מפקד 2022

יאנוח-ג'תישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)6,7609,601,720865687168 מתוך 1,1629 מתוך 1954 מתוך 408
תושבים לקמ״ר3,449–673971389 מתוך 1,16212 מתוך 19117 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרדרוזיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני273025618832 מתוך 1,16217 מתוך 19319 מתוך 408
בני 65 ומעלה4.6%12.4%1469986 מתוך 1,15118 מתוך 19369 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)14.2%25.8%1333191,011 מתוך 1,15913 מתוך 19331 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)90,700104,300176125961 מתוך 1,1608 מתוך 19308 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202245.8%69.8%1,108 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים