עין זיוון
סמל למ״ס 4503 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 510 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 76.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עין זיוון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 37.5% | 16.1% | 817880 | 227 מתוך 1,192223 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 17.4% | 6.4% | 706663 | 357 מתוך 1,192349 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| ביחד | 15.2% | 9.3% | 706672 | 343 מתוך 1,192342 מתוך 1,038111 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 8.3% | 2.7% | 989899 | 16 מתוך 1,19216 מתוך 1,0385 מתוך 408 |
| הליכוד | 6.8% | 20.5% | 362842 | 765 מתוך 1,192742 מתוך 1,038236 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 6.4% | 5.9% | 868680 | 167 מתוך 1,192139 מתוך 1,03881 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.8% | 5.1% | 585266 | 496 מתוך 1,192492 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 3.0% | 5.7% | 463959 | 634 מתוך 1,192627 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332438 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038241 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718260 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 14.8% | 44.0% | 362847 | 761 מתוך 1,192745 מתוך 1,038213 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 76.5% | 37.8% | 706664 | 362 מתוך 1,192354 מתוך 1,038148 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576546 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,038199 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 8.3% | 2.8% | 989899 | 18 מתוך 1,19217 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 70.0% | 78.0% | 121117 | 1,047 מתוך 1,192924 מתוך 1,038337 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 264 | 5,690,682 | 151713 | 1,007 מתוך 1,192862 מתוך 1,038352 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.7% | 76.1% | 0.0% | 16.2% | 53.6% | 117 | קדימה 44.4% |
| 2009 | 26.1%▲18.4 | 64.7%▼11.4 | 0.8%▲0.8 | 0.8%▼15.4 | 61.0% | 119 | קדימה 33.6% |
| 2013 | 15.5%▼10.5 | 72.3%▲7.6 | 0.0%▼0.8 | 4.1%▲3.2 | 69.5% | 148 | העבודה 29.7% |
| 2015 | 18.2%▲2.6 | 72.7%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 8.4%▲4.4 | 65.1% | 154 | המחנה הציוני 44.2% |
| אפר׳ 2019 | 18.8%▲0.6 | 73.1%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 8.1%▼0.4 | 68.8% | 186 | כחול לבן 52.2% |
| ספט׳ 2019 | 12.6%▼6.2 | 78.1%▲5.0 | 0.0%±0.0 | 7.1%▼1.0 | 67.3% | 183 | כחול לבן 57.9% |
| 2020 | 19.3%▲6.7 | 80.7%▲2.6 | 0.0%±0.0 | – | 66.5% | 187 | כחול לבן 58.8% |
| 2021 | 15.7%▼3.6 | 79.9%▼0.8 | 0.0%±0.0 | – | 69.2% | 204 | העבודה 23.5% |
| 2022 | 16.1%▲0.4 | 80.4%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 68.8% | 230 | יש עתיד 43.9% |
| 2026 | 14.8%▼1.3 | 76.5%▼3.9 | 0.4%▲0.4 | 8.3%▲8.3 | 70.0% | 264 | ישר! 37.5% |
מפקד 2022
| עין זיוון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 510 | 9,601,720 | 182020 | 943 מתוך 1,162815 מתוך 1,027320 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,666 | – | 535955 | 547 מתוך 1,162419 מתוך 1,027183 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423638 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 7.7% | 12.4% | 302328 | 806 מתוך 1,151779 מתוך 1,016294 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 33.8% | 25.8% | 514560 | 561 מתוך 1,159558 מתוך 1,027164 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 18.6% | 25.3% | 555557 | 457 מתוך 1,012450 מתוך 1,003138 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 110,400 | 104,300 | 393250 | 701 מתוך 1,160695 מתוך 1,027203 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.7% | 69.8% | 728 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אורטל 3.6 ק״מ · מרום גולן 4.5 ק״מ · אלוני הבשן 7.1 ק״מ · שעל 7.6 ק״מ · אל-רום 9.6 ק״מ