אורטל
סמל למ״ס 4013 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 370 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אורטל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.6% | 16.1% | 878687 | 152 מתוך 1,192148 מתוך 1,03854 מתוך 408 |
| ביחד | 23.3% | 9.3% | 989899 | 22 מתוך 1,19222 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 13.9% | 6.4% | 635958 | 438 מתוך 1,192428 מתוך 1,038173 מתוך 408 |
| הליכוד | 5.4% | 20.5% | 282033 | 846 מתוך 1,192820 מתוך 1,038271 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 4.0% | 5.7% | 544767 | 547 מתוך 1,192541 מתוך 1,038131 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.0% | 5.9% | 555150 | 529 מתוך 1,192499 מתוך 1,038202 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 2.7% | 716671 | 332 מתוך 1,192332 מתוך 1,038110 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 5.1% | 474054 | 610 מתוך 1,192606 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 1.7% | 787582 | 252 מתוך 1,192249 מתוך 1,03869 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 15.3% | 44.0% | 372950 | 750 מתוך 1,192736 מתוך 1,038206 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 80.7% | 37.8% | 757271 | 295 מתוך 1,192290 מתוך 1,038120 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 2.8% | 706671 | 339 מתוך 1,192338 מתוך 1,038113 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 73.7% | 78.0% | 242333 | 901 מתוך 1,192793 מתוך 1,038270 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 202 | 5,690,682 | 896 | 1,092 מתוך 1,192942 מתוך 1,038383 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13.6% | 47.5% | 0.0% | 39.0% | 73.0% | 118 | גיל - מפלגת הגמלאים 23.7% |
| 2009 | 41.3%▲27.8 | 51.2%▲3.8 | 0.0%±0.0 | 2.5%▼36.5 | 68.9% | 121 | קדימה 34.7% |
| 2013 | 23.2%▼18.1 | 71.1%▲19.9 | 0.0%±0.0 | 4.9%▲2.5 | 71.7% | 142 | יש עתיד 37.3% |
| 2015 | 21.0%▼2.3 | 64.8%▼6.3 | 0.0%±0.0 | 14.2%▲9.3 | 72.8% | 162 | המחנה הציוני 34.6% |
| אפר׳ 2019 | 18.2%▼2.8 | 63.5%▼1.3 | 0.5%▲0.5 | 17.2%▲3.0 | 77.8% | 192 | כחול לבן 50.5% |
| ספט׳ 2019 | 15.6%▼2.7 | 76.1%▲12.6 | 0.0%▼0.5 | 6.7%▼10.5 | 72.9% | 180 | כחול לבן 56.7% |
| 2020 | 19.2%▲3.7 | 80.8%▲4.7 | 0.0%±0.0 | – | 71.4% | 177 | כחול לבן 62.1% |
| 2021 | 13.1%▼6.1 | 84.3%▲3.5 | 0.0%±0.0 | – | 74.6% | 191 | יש עתיד 28.3% |
| 2022 | 13.7%▲0.6 | 83.4%▼0.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 65.4% | 175 | המחנה הממלכתי 30.3% |
| 2026 | 15.3%▲1.6 | 80.7%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 4.0%▲4.0 | 73.7% | 202 | ישר! 39.6% |
מפקד 2022
| אורטל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 370 | 9,601,720 | 898 | 1,066 מתוך 1,162936 מתוך 1,027374 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,670 | – | 141618 | 995 מתוך 1,162861 מתוך 1,027336 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292422 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027295 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 2.1% | 12.4% | 552 | 1,083 מתוך 1,151960 מתוך 1,016398 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.4% | 25.8% | 757280 | 288 מתוך 1,159286 מתוך 1,02781 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.3% | 25.3% | 171720 | 833 מתוך 1,012824 מתוך 1,003257 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 107,300 | 104,300 | 342744 | 757 מתוך 1,160750 מתוך 1,027224 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 81.3% | 69.8% | 466 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עין זיוון 3.6 ק״מ · שעל 5.0 ק״מ · מרום גולן 5.4 ק״מ · קדמת צבי 8.5 ק״מ · קלע 8.6 ק״מ