שעל
סמל למ״ס 4009 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 420 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 54.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 6.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שעל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 30.0% | 16.1% | 595453 | 487 מתוך 1,192479 מתוך 1,038191 מתוך 408 |
| הליכוד | 19.7% | 20.5% | 686373 | 388 מתוך 1,192381 מתוך 1,038110 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 10.7% | 2.7% | 9999100 | 7 מתוך 1,1927 מתוך 1,0382 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 9.9% | 6.4% | 565150 | 520 מתוך 1,192503 מתוך 1,038204 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 8.6% | 5.9% | 959692 | 57 מתוך 1,19235 מתוך 1,03835 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.7% | 5.1% | 787588 | 256 מתוך 1,192255 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| ביחד | 6.4% | 9.3% | 372840 | 742 מתוך 1,192739 מתוך 1,038244 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 1.7% | 787582 | 252 מתוך 1,192249 מתוך 1,03869 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.1% | 5.7% | 382951 | 730 מתוך 1,192721 מתוך 1,038196 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.3% | 5.3% | 686476 | 372 מתוך 1,192364 מתוך 1,03894 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606757 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 33.9% | 44.0% | 565068 | 529 מתוך 1,192521 מתוך 1,038132 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 54.9% | 37.8% | 534746 | 564 מתוך 1,192546 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 10.7% | 2.8% | 9999100 | 9 מתוך 1,1928 מתוך 1,0383 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 82.5% | 78.0% | 848690 | 182 מתוך 1,192140 מתוך 1,03842 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 233 | 5,690,682 | 111210 | 1,060 מתוך 1,192911 מתוך 1,038369 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 48.3% | 28.9% | 0.7% | 20.8% | 62.3% | 149 | ישראל ביתנו 25.5% |
| 2009 | 68.5%▲20.2 | 28.0%▼0.9 | 0.0%▼0.7 | 2.1%▼18.7 | 75.1% | 143 | הליכוד 33.6% |
| 2013 | 45.5%▼23.0 | 38.6%▲10.6 | 0.0%±0.0 | 4.8%▲2.7 | 70.4% | 145 | הליכוד ביתנו 29.7% |
| 2015 | 37.1%▼8.5 | 44.1%▲5.5 | 0.0%±0.0 | 18.8%▲14.0 | 78.5% | 170 | המחנה הציוני 23.5% |
| אפר׳ 2019 | 39.6%▲2.6 | 48.5%▲4.4 | 0.0%±0.0 | 11.8%▼7.0 | 79.8% | 169 | כחול לבן 37.9% |
| ספט׳ 2019 | 34.8%▼4.9 | 49.1%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 14.3%▲2.5 | 76.7% | 161 | כחול לבן 36.0% |
| 2020 | 36.1%▲1.4 | 63.9%▲14.8 | 0.0%±0.0 | – | 76.1% | 166 | כחול לבן 51.8% |
| 2021 | 37.0%▲0.8 | 59.4%▼4.5 | 0.0%±0.0 | – | 74.6% | 165 | הליכוד 24.8% |
| 2022 | 37.4%▲0.5 | 60.9%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.9% | 179 | יש עתיד 27.4% |
| 2026 | 33.9%▼3.5 | 54.9%▼6.0 | 0.0%±0.0 | 10.7%▲10.7 | 82.5% | 233 | ישר! 30.0% |
מפקד 2022
| שעל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 420 | 9,601,720 | 111211 | 1,035 מתוך 1,162905 מתוך 1,027362 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,623 | – | 515753 | 568 מתוך 1,162439 מתוך 1,027191 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545049 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 10.0% | 12.4% | 474143 | 603 מתוך 1,151588 מתוך 1,016226 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 28.9% | 25.8% | 403347 | 690 מתוך 1,159686 מתוך 1,027213 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.9% | 25.3% | 242426 | 770 מתוך 1,012761 מתוך 1,003238 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 137,200 | 104,300 | 696579 | 359 מתוך 1,160357 מתוך 1,02786 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 64.6% | 69.8% | 973 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- קלע 3.6 ק״מ · אורטל 5.0 ק״מ · מרום גולן 5.7 ק״מ · גונן 6.7 ק״מ · להבות הבשן 7.2 ק״מ