קדמת צבי
סמל למ״ס 4025 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 640 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 68.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קדמת צבי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.5% | 16.1% | 838183 | 199 מתוך 1,192195 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| ביחד | 17.6% | 9.3% | 838084 | 202 מתוך 1,192202 מתוך 1,03863 מתוך 408 |
| הליכוד | 16.3% | 20.5% | 625769 | 457 מתוך 1,192447 מתוך 1,038128 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 7.1% | 6.4% | 514645 | 585 מתוך 1,192563 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.4% | 2.7% | 878587 | 139 מתוך 1,192139 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.1% | 5.1% | 686378 | 377 מתוך 1,192373 מתוך 1,03889 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.9% | 666458 | 381 מתוך 1,192352 מתוך 1,038165 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.8% | 5.7% | 443758 | 653 מתוך 1,192645 מתוך 1,038170 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.7% | 605562 | 444 מתוך 1,192440 מתוך 1,038143 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 26.3% | 44.0% | 494262 | 609 מתוך 1,192598 מתוך 1,038156 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 68.1% | 37.8% | 615754 | 463 מתוך 1,192450 מתוך 1,038187 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.4% | 2.8% | 878587 | 144 מתוך 1,192143 מתוך 1,03851 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.4% | 78.0% | 515163 | 577 מתוך 1,192497 מתוך 1,038145 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 392 | 5,690,682 | 323632 | 803 מתוך 1,192662 מתוך 1,038276 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.8% | 65.4% | 0.7% | 20.9% | 65.1% | 153 | קדימה 38.6% |
| 2009 | 32.4%▲20.6 | 63.6%▼1.8 | 0.6%▼0.1 | 1.2%▼19.8 | 64.6% | 173 | קדימה 45.1% |
| 2013 | 22.3%▼10.0 | 71.6%▲8.0 | 0.0%▼0.6 | 2.5%▲1.4 | 65.7% | 197 | העבודה 28.4% |
| 2015 | 27.1%▲4.8 | 64.7%▼6.9 | 0.0%±0.0 | 8.1%▲5.6 | 72.5% | 221 | המחנה הציוני 43.4% |
| אפר׳ 2019 | 21.4%▼5.8 | 66.6%▲1.8 | 0.0%±0.0 | 12.1%▲3.9 | 78.0% | 290 | כחול לבן 56.9% |
| ספט׳ 2019 | 21.4%±0.0 | 71.8%▲5.2 | 0.0%±0.0 | 4.6%▼7.5 | 70.3% | 262 | כחול לבן 58.4% |
| 2020 | 27.3%▲5.9 | 72.3%▲0.6 | 0.0%±0.0 | – | 72.2% | 282 | כחול לבן 55.3% |
| 2021 | 25.2%▼2.1 | 70.5%▼1.9 | 0.3%▲0.3 | – | 73.4% | 298 | הליכוד 18.8% |
| 2022 | 30.2%▲5.1 | 66.0%▼4.5 | 0.0%▼0.3 | 0.0% | 68.2% | 291 | יש עתיד 34.0% |
| 2026 | 26.3%▼4.0 | 68.1%▲2.1 | 0.0%±0.0 | 5.4%▲5.4 | 78.4% | 392 | ישר! 38.5% |
מפקד 2022
| קדמת צבי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 640 | 9,601,720 | 262929 | 851 מתוך 1,162724 מתוך 1,027286 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,367 | – | 434845 | 663 מתוך 1,162532 מתוך 1,027224 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423638 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 6.0% | 12.4% | 201617 | 912 מתוך 1,151852 מתוך 1,016334 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.3% | 25.8% | 676373 | 380 מתוך 1,159378 מתוך 1,027109 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 16.5% | 25.3% | 464750 | 541 מתוך 1,012532 מתוך 1,003160 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 121,100 | 104,300 | 534765 | 542 מתוך 1,160538 מתוך 1,027143 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 71.0% | 69.8% | 859 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- קצרין 4.3 ק״מ · גדות 7.4 ק״מ · אורטל 8.5 ק״מ · חולתה 8.5 ק״מ · אניעם 9.0 ק״מ