קצרין
סמל למ״ס 4100 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז הצפון · אוכלוסייה 7,630 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 59.6% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קצרין | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 30.6% | 20.5% | 807781 | 240 מתוך 1,192237 מתוך 1,03877 מתוך 408 |
| ישר! | 14.5% | 16.1% | 393136 | 730 מתוך 1,192712 מתוך 1,038262 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 13.7% | 5.1% | 848292 | 185 מתוך 1,192184 מתוך 1,03832 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 12.7% | 5.9% | 989995 | 29 מתוך 1,19210 מתוך 1,03821 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 9.4% | 5.7% | 757282 | 293 מתוך 1,192292 מתוך 1,03875 מתוך 408 |
| ביחד | 6.9% | 9.3% | 393041 | 728 מתוך 1,192725 מתוך 1,038243 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.7% | 443647 | 652 מתוך 1,192649 מתוך 1,038210 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 726875 | 313 מתוך 1,192310 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 2.5% | 6.4% | 363229 | 752 מתוך 1,192696 מתוך 1,038289 מתוך 408 |
| ש״ס | 2.2% | 5.3% | 757282 | 294 מתוך 1,192288 מתוך 1,03875 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 0.2% | 939299 | 76 מתוך 1,19275 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706780 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038219 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.8% | 899289 | 105 מתוך 1,19270 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 59.6% | 44.0% | 696578 | 369 מתוך 1,192367 מתוך 1,03890 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 36.5% | 37.8% | 433739 | 681 מתוך 1,192658 מתוך 1,038251 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495638 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.8% | 453748 | 635 מתוך 1,192630 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 63.2% | 78.0% | 436 | 1,139 מתוך 1,1921,003 מתוך 1,038382 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 4,436 | 5,690,682 | 879188 | 161 מתוך 1,19293 מתוך 1,03850 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 45.7% | 39.8% | 0.3% | 12.9% | 54.8% | 2,782 | קדימה 27.0% |
| 2009 | 64.3%▲18.6 | 32.3%▼7.5 | 0.3%±0.0 | 0.5%▼12.4 | 56.5% | 2,923 | ישראל ביתנו 28.3% |
| 2013 | 57.4%▼6.9 | 33.4%▲1.1 | 0.2%▼0.1 | 5.4%▲4.9 | 57.2% | 3,160 | הליכוד ביתנו 33.0% |
| 2015 | 62.3%▲4.9 | 23.7%▼9.7 | 0.2%±0.0 | 13.4%▲8.0 | 61.6% | 3,508 | הליכוד 25.7% |
| אפר׳ 2019 | 65.9%▲3.7 | 24.6%▲0.8 | 0.0%▼0.1 | 8.5%▼4.9 | 59.0% | 3,527 | הליכוד 32.4% |
| ספט׳ 2019 | 53.4%▼12.5 | 26.1%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 19.3%▲10.8 | 57.3% | 3,440 | הליכוד 35.5% |
| 2020 | 55.2%▲1.8 | 43.7%▲17.6 | 0.2%▲0.2 | – | 57.1% | 3,498 | הליכוד 39.2% |
| 2021 | 51.2%▼4.0 | 45.8%▲2.1 | 0.2%±0.0 | – | 54.5% | 3,408 | הליכוד 30.0% |
| 2022 | 58.8%▲7.5 | 38.5%▼7.3 | 0.1%▼0.2 | 0.0% | 54.5% | 3,556 | הליכוד 30.8% |
| 2026 | 59.6%▲0.9 | 36.5%▼2.0 | 0.3%▲0.2 | 2.7%▲2.7 | 63.2% | 4,436 | הליכוד 30.6% |
מפקד 2022
| קצרין | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 7,630 | 9,601,720 | 869188 | 159 מתוך 1,16292 מתוך 1,02750 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,836 | – | 717676 | 341 מתוך 1,162244 מתוך 1,02797 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 14.9% | 12.4% | 777473 | 264 מתוך 1,151260 מתוך 1,016111 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 22.7% | 25.8% | 302236 | 814 מתוך 1,159804 מתוך 1,027258 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 35.7% | 25.3% | 909093 | 103 מתוך 1,012102 מתוך 1,00322 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 97,000 | 104,300 | 241532 | 885 מתוך 1,160872 מתוך 1,027275 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 69.5% | 69.8% | 905 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- קדמת צבי 4.3 ק״מ · אניעם 6.3 ק״מ · גדות 6.9 ק״מ · כפר הנשיא 8.0 ק״מ · משמר הירדן 8.2 ק״מ