אלעד
סמל למ״ס 1309 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז המרכז · אוכלוסייה 48,820 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.4 נקודות מאז 2022; ש״ס הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אלעד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ש״ס | 38.9% | 5.3% | 100100100 | 4 מתוך 1,1924 מתוך 1,0381 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 38.0% | 5.5% | 999999 | 15 מתוך 1,19215 מתוך 1,0383 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 10.1% | 5.7% | 777485 | 270 מתוך 1,192269 מתוך 1,03835 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.8% | 5.1% | 666178 | 399 מתוך 1,192395 מתוך 1,03852 מתוך 233 |
| הליכוד | 4.7% | 20.5% | 251716 | 884 מתוך 1,192858 מתוך 1,038194 מתוך 233 |
| ביחד | 0.3% | 9.3% | 1124 | 1,054 מתוך 1,1921,013 מתוך 1,038224 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 2.7% | 1224 | 1,038 מתוך 1,1921,007 מתוך 1,038223 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 1.7% | 1447 | 1,013 מתוך 1,192986 מתוך 1,038213 מתוך 233 |
| ישר! | 0.2% | 16.1% | 521 | 1,105 מתוך 1,1921,013 מתוך 1,038229 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 767482 | 228 מתוך 1,192224 מתוך 1,03827 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 0.1% | 6.4% | 673 | 1,101 מתוך 1,192955 מתוך 1,038226 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 5.9% | 945 | 1,056 מתוך 1,192986 מתוך 1,038221 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 2.0% | 0.8% | 989899 | 25 מתוך 1,19218 מתוך 1,0383 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 97.0% | 44.0% | 969598 | 46 מתוך 1,19245 מתוך 1,0384 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 0.7% | 37.8% | 320 | 1,147 מתוך 1,1921,017 מתוך 1,038232 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.2% | 2.8% | 1124 | 1,043 מתוך 1,1921,008 מתוך 1,038223 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 84.6% | 78.0% | 939492 | 81 מתוך 1,19255 מתוך 1,03817 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 22,902 | 5,690,682 | 969694 | 52 מתוך 1,19240 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 98.9% | 0.6% | 0.0% | 0.4% | 85.6% | 9,637 | ש״ס 49.8% |
| 2009 | 99.5%▲0.6 | 0.3%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.4 | 82.6% | 11,549 | ש״ס 52.9% |
| 2013 | 93.9%▼5.6 | 0.5%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 5.5%▲5.4 | 89.4% | 14,301 | ש״ס 46.3% |
| 2015 | 98.9%▲5.0 | 0.3%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼4.8 | 88.6% | 14,877 | ש״ס 41.6% |
| אפר׳ 2019 | 98.6%▼0.3 | 0.4%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.9%▲0.3 | 84.6% | 16,792 | ש״ס 45.9% |
| ספט׳ 2019 | 99.5%▲0.8 | 0.4%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.1%▼0.8 | 85.8% | 17,433 | ש״ס 49.5% |
| 2020 | 99.6%▲0.1 | 0.3%▼0.1 | 0.0%±0.0 | – | 85.6% | 17,816 | ש״ס 50.4% |
| 2021 | 99.1%▼0.5 | 0.6%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 81.0% | 17,757 | ש״ס 47.9% |
| 2022 | 99.4%▲0.3 | 0.4%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 84.4% | 19,637 | ש״ס 49.6% |
| 2026 | 97.0%▼2.4 | 0.7%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 0.2%▲0.2 | 84.6% | 22,902 | ש״ס 38.9% |
מפקד 2022
| אלעד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 48,820 | 9,601,720 | 979795 | 40 מתוך 1,16231 מתוך 1,02713 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 24,910 | – | 100100100 | 4 מתוך 1,1624 מתוך 1,0271 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חרדי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 16 | 30 | 440 | 1,106 מתוך 1,162975 מתוך 1,027229 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 2.0% | 12.4% | 550 | 1,089 מתוך 1,151964 מתוך 1,016229 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 8.3% | 25.8% | 410 | 1,117 מתוך 1,1591,013 מתוך 1,027228 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 26.9% | 25.3% | 777784 | 230 מתוך 1,012225 מתוך 1,00337 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 72,900 | 104,300 | 521 | 1,104 מתוך 1,1601,004 מתוך 1,027227 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 97.2% | 69.8% | 28 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.