גנות הדר

סמל למ״ס 549 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 970 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 64.2% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 14.0%2009: מחנה נתניהו 31.8%2013: מחנה נתניהו 27.7%2015: מחנה נתניהו 30.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 29.3%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 26.8%2020: מחנה נתניהו 30.9%2021: מחנה נתניהו 31.5%2022: מחנה נתניהו 33.4%2026: מחנה נתניהו 31.5%2006: המחנה שמולו 75.1%2009: המחנה שמולו 66.0%2013: המחנה שמולו 67.9%2015: המחנה שמולו 58.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 64.1%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 68.9%2020: המחנה שמולו 68.9%2021: המחנה שמולו 67.6%2022: המחנה שמולו 65.0%2026: המחנה שמולו 64.2%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.2%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 0.2%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהגנות הדרישראלאחוזוןדירוג
ישר!31.3%16.1%625844447 מתוך 1,192439 מתוך 1,038131 מתוך 233
הליכוד20.1%20.5%686469380 מתוך 1,192373 מתוך 1,03871 מתוך 233
ביחד18.0%9.3%858368177 מתוך 1,192177 מתוך 1,03873 מתוך 233
הדמוקרטים10.0%6.4%575245517 מתוך 1,192500 מתוך 1,038129 מתוך 233
ישראל ביתנו4.9%5.9%686670364 מתוך 1,192335 מתוך 1,03867 מתוך 233
עוצמה יהודית4.6%5.7%575164513 מתוך 1,192507 מתוך 1,03885 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.3%2.7%757274279 מתוך 1,192279 מתוך 1,03860 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות3.5%5.1%544864533 מתוך 1,192529 מתוך 1,03881 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.8%1.7%757284278 מתוך 1,192275 מתוך 1,03834 מתוך 233
ש״ס0.5%5.3%534847519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038112 מתוך 233
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי31.5%44.0%544862547 מתוך 1,192537 מתוך 1,03889 מתוך 233
גוש השינוי64.2%37.8%585342504 מתוך 1,192490 מתוך 1,038136 מתוך 233
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש4.3%2.8%757174281 מתוך 1,192280 מתוך 1,03860 מתוך 233
אחוז הצבעה80.1%78.0%676948386 מתוך 1,192317 מתוך 1,038118 מתוך 233
קולות כשרים6325,690,682616852464 מתוך 1,192336 מתוך 1,038111 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200614.0%75.1%0.0%9.2%78.8%293קדימה 45.1%
200931.8%▲17.866.0%▼9.10.2%▲0.20.2%▼9.080.0%403קדימה 44.7%
201327.7%▼4.167.9%▲1.90.0%▼0.22.6%▲2.479.1%455יש עתיד 34.9%
201530.6%▲2.958.0%▼9.90.0%±0.011.2%▲8.582.3%493המחנה הציוני 33.7%
אפר׳ 201929.3%▼1.464.1%▲6.10.0%±0.06.7%▼4.577.0%540כחול לבן 52.4%
ספט׳ 201926.8%▼2.468.9%▲4.90.2%▲0.23.5%▼3.276.8%544כחול לבן 58.1%
202030.9%▲4.068.9%±0.00.2%±0.0–76.4%544כחול לבן 60.1%
202131.5%▲0.667.6%▼1.30.0%▼0.2–75.6%543יש עתיד 28.7%
202233.4%▲1.965.0%▼2.60.0%±0.00.0%72.8%545יש עתיד 39.1%
202631.5%▼1.964.2%▼0.70.0%±0.04.3%▲4.380.1%632ישר! 31.3%

מפקד 2022

גנות הדרישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)9709,601,720535939535 מתוך 1,162415 מתוך 1,027137 מתוך 229
תושבים לקמ״ר4,636–778279264 מתוך 1,162189 מתוך 1,02748 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3030373119678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027177 מתוך 229
בני 65 ומעלה10.1%12.4%484234596 מתוך 1,151581 מתוך 1,016150 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)31.3%25.8%463929628 מתוך 1,159625 מתוך 1,027162 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)24.2%25.3%717277286 מתוך 1,012280 מתוך 1,00352 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)145,000104,300767353279 מתוך 1,160277 מתוך 1,027107 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202282.7%69.8%392 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים