צור משה
סמל למ״ס 276 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 2,840 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 82.9% (ארצי 37.8%); ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צור משה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 41.1% | 16.1% | 919087 | 105 מתוך 1,192102 מתוך 1,03830 מתוך 233 |
| ביחד | 22.0% | 9.3% | 979693 | 37 מתוך 1,19237 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 16.4% | 6.4% | 686460 | 381 מתוך 1,192372 מתוך 1,03892 מתוך 233 |
| הליכוד | 7.2% | 20.5% | 373029 | 750 מתוך 1,192727 מתוך 1,038164 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.8% | 2.7% | 827983 | 202 מתוך 1,192202 מתוך 1,03836 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.3% | 5.9% | 454030 | 640 מתוך 1,192609 מתוך 1,038160 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.7% | 5.7% | 342533 | 780 מתוך 1,192770 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.6% | 5.1% | 251521 | 871 מתוך 1,192862 מתוך 1,038176 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332432 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383233 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038139 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635856 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485549 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 11.9% | 44.0% | 302127 | 835 מתוך 1,192815 מתוך 1,038170 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 82.9% | 37.8% | 797672 | 247 מתוך 1,192245 מתוך 1,03867 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404639 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 4.8% | 2.8% | 827982 | 207 מתוך 1,192206 מתוך 1,03838 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 80.2% | 78.0% | 687050 | 379 מתוך 1,192313 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 1,682 | 5,690,682 | 818781 | 228 מתוך 1,192131 מתוך 1,03846 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.6% | 73.9% | 0.0% | 14.3% | 78.3% | 1,034 | קדימה 36.9% |
| 2009 | 16.5%▲5.8 | 80.1%▲6.2 | 0.6%▲0.6 | 1.3%▼13.0 | 80.4% | 1,167 | קדימה 49.4% |
| 2013 | 16.5%±0.0 | 78.5%▼1.6 | 0.4%▼0.2 | 1.6%▲0.3 | 80.8% | 1,337 | יש עתיד 34.2% |
| 2015 | 15.3%▼1.1 | 75.7%▼2.8 | 0.1%▼0.2 | 8.5%▲7.0 | 79.5% | 1,336 | המחנה הציוני 49.6% |
| אפר׳ 2019 | 17.1%▲1.8 | 79.0%▲3.3 | 0.2%▲0.1 | 3.5%▼5.0 | 77.9% | 1,415 | כחול לבן 64.2% |
| ספט׳ 2019 | 14.0%▼3.1 | 80.5%▲1.5 | 0.2%±0.0 | 4.8%▲1.3 | 78.3% | 1,431 | כחול לבן 62.6% |
| 2020 | 17.4%▲3.3 | 81.8%▲1.3 | 0.3%▲0.1 | – | 77.3% | 1,432 | כחול לבן 67.7% |
| 2021 | 15.7%▼1.7 | 83.0%▲1.2 | 0.1%▼0.3 | – | 76.7% | 1,461 | יש עתיד 36.8% |
| 2022 | 15.0%▼0.6 | 82.9%▼0.1 | 0.4%▲0.3 | 0.0% | 75.2% | 1,477 | יש עתיד 48.4% |
| 2026 | 11.9%▼3.1 | 82.9%±0.0 | 0.2%▼0.2 | 4.8%▲4.8 | 80.2% | 1,682 | ישר! 41.1% |
מפקד 2022
| צור משה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,840 | 9,601,720 | 818780 | 227 מתוך 1,162130 מתוך 1,02746 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 3,695 | – | 707574 | 353 מתוך 1,162253 מתוך 1,02760 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706657 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02781 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.5% | 12.4% | 514638 | 559 מתוך 1,151545 מתוך 1,016139 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.0% | 25.8% | 737063 | 306 מתוך 1,159304 מתוך 1,02783 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.8% | 25.3% | 394040 | 609 מתוך 1,012600 מתוך 1,003129 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 167,100 | 104,300 | 908978 | 118 מתוך 1,160118 מתוך 1,02752 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.1% | 69.8% | 514 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פרדסייה 1.0 ק״מ · קדימה-צורן 2.0 ק״מ · נורדייה 2.5 ק״מ · כפר יונה 2.7 ק״מ · גנות הדר 2.8 ק״מ