נורדייה

סמל למ״ס 447 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 2,120 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 76.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 6.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 21.5%2009: מחנה נתניהו 33.9%2013: מחנה נתניהו 28.2%2015: מחנה נתניהו 26.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 26.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 23.8%2020: מחנה נתניהו 26.9%2021: מחנה נתניהו 24.5%2022: מחנה נתניהו 26.7%2026: מחנה נתניהו 19.1%2006: המחנה שמולו 62.5%2009: המחנה שמולו 61.4%2013: המחנה שמולו 67.8%2015: המחנה שמולו 64.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 67.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 71.9%2020: המחנה שמולו 72.6%2021: המחנה שמולו 73.9%2022: המחנה שמולו 70.1%2026: המחנה שמולו 76.8%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.1%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.1%2026: מפלגות ערביות 0.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנורדייהישראלאחוזוןדירוג
ישר!40.0%16.1%888782137 מתוך 1,192133 מתוך 1,03842 מתוך 233
ביחד18.6%9.3%888674135 מתוך 1,192135 מתוך 1,03858 מתוך 233
הליכוד12.9%20.5%554952537 מתוך 1,192524 מתוך 1,038113 מתוך 233
הדמוקרטים12.3%6.4%615650469 מתוך 1,192456 מתוך 1,038118 מתוך 233
ישראל ביתנו5.9%5.9%828187212 מתוך 1,192184 מתוך 1,03828 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.2%2.7%554950512 מתוך 1,192511 מתוך 1,038114 מתוך 233
עוצמה יהודית1.9%5.7%362736756 מתוך 1,192746 מתוך 1,038147 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות1.8%5.1%291927832 מתוך 1,192823 מתוך 1,038166 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.5%1.7%453849615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038114 מתוך 233
ש״ס0.8%5.3%615759440 מתוך 1,192429 מתוך 1,03892 מתוך 233
רע״ם0.4%5.9%718284288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03830 מתוך 233
הרשימה המשותפת0.2%8.8%556356411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233
יהדות התורה0.2%5.5%635856358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%485460477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03868 מתוך 233
גוש ביבי19.1%44.0%423444695 מתוך 1,192682 מתוך 1,038131 מתוך 233
גוש השינוי76.8%37.8%706660358 מתוך 1,192351 מתוך 1,03894 מתוך 233
המפלגות הערביות0.6%14.7%677780356 מתוך 1,192203 מתוך 1,03841 מתוך 233
לא התחייבו לגוש3.2%2.8%544848521 מתוך 1,192519 מתוך 1,038115 מתוך 233
אחוז הצבעה80.6%78.0%717254341 מתוך 1,192282 מתוך 1,038107 מתוך 233
קולות כשרים1,2325,690,682788578268 מתוך 1,192160 מתוך 1,03852 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200621.5%62.5%0.0%15.0%71.5%1,014קדימה 40.6%
200933.9%▲12.461.4%▼1.10.0%±0.00.7%▼14.373.2%1,120קדימה 43.0%
201328.2%▼5.767.8%▲6.40.0%±0.02.5%▲1.875.8%1,250יש עתיד 28.9%
201526.5%▼1.864.2%▼3.60.0%±0.09.2%▲6.779.1%1,334המחנה הציוני 41.9%
אפר׳ 201926.9%▲0.467.3%▲3.00.1%▲0.15.5%▼3.776.7%1,176כחול לבן 56.3%
ספט׳ 201923.8%▼3.171.9%▲4.60.1%±0.04.0%▼1.575.5%1,164כחול לבן 58.4%
202026.9%▲3.172.6%▲0.70.1%±0.0–76.3%1,175כחול לבן 61.9%
202124.5%▼2.473.9%▲1.30.0%▼0.1–60.3%916יש עתיד 29.9%
202226.7%▲2.270.1%▼3.80.1%▲0.10.1%60.6%926יש עתיד 40.7%
202619.1%▼7.676.8%▲6.70.6%▲0.53.2%▲3.180.6%1,232ישר! 40.0%

מפקד 2022

נורדייהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)2,1209,601,720778478267 מתוך 1,162161 מתוך 1,02751 מתוך 229
תושבים לקמ״ר4,069–737877319 מתוך 1,162226 מתוך 1,02754 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני46309999998 מתוך 1,1628 מתוך 1,0274 מתוך 229
בני 65 ומעלה34.4%12.4%100100995 מתוך 1,1515 מתוך 1,0163 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)36.6%25.8%585342475 מתוך 1,159473 מתוך 1,027133 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)9.2%25.3%171712838 מתוך 1,012829 מתוך 1,003194 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)135,900104,300686445372 מתוך 1,160370 מתוך 1,027126 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202257.4%69.8%1,046 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים