פרדסייה

סמל למ״ס 171 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז המרכז · אוכלוסייה 7,740 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 65.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 22.2%2009: מחנה נתניהו 33.7%2013: מחנה נתניהו 28.8%2015: מחנה נתניהו 28.9%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 34.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 32.7%2020: מחנה נתניהו 36.0%2021: מחנה נתניהו 32.7%2022: מחנה נתניהו 33.6%2026: מחנה נתניהו 29.3%2006: המחנה שמולו 63.1%2009: המחנה שמולו 63.2%2013: המחנה שמולו 65.0%2015: המחנה שמולו 57.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 59.4%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 63.3%2020: המחנה שמולו 63.7%2021: המחנה שמולו 65.1%2022: המחנה שמולו 64.3%2026: המחנה שמולו 65.3%2006: מפלגות ערביות 0.1%2009: מפלגות ערביות 0.1%2013: מפלגות ערביות 0.2%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.2%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.1%2026: מפלגות ערביות 0.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהפרדסייהישראלאחוזוןדירוג
ישר!33.4%16.1%686452378 מתוך 1,192370 מתוך 1,038112 מתוך 233
הליכוד19.3%20.5%676368392 מתוך 1,192385 מתוך 1,03875 מתוך 233
ביחד18.3%9.3%878570157 מתוך 1,192157 מתוך 1,03869 מתוך 233
הדמוקרטים7.9%6.4%524738566 מתוך 1,192545 מתוך 1,038145 מתוך 233
ישראל ביתנו5.7%5.9%797881242 מתוך 1,192214 מתוך 1,03841 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה5.1%2.7%858388169 מתוך 1,192169 מתוך 1,03827 מתוך 233
עוצמה יהודית4.2%5.7%554961527 מתוך 1,192521 מתוך 1,03888 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות2.7%5.1%433552654 מתוך 1,192649 מתוך 1,038106 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.7%1.7%514555545 מתוך 1,192540 מתוך 1,03892 מתוך 233
ש״ס1.3%5.3%686463372 מתוך 1,192364 מתוך 1,03882 מתוך 233
יהדות התורה0.1%5.5%585347447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038104 מתוך 233
הרשימה המשותפת0.1%8.8%485643535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038104 מתוך 233
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.2%0.8%364043622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233
גוש ביבי29.3%44.0%524659572 מתוך 1,192561 מתוך 1,03897 מתוך 233
גוש השינוי65.3%37.8%595443491 מתוך 1,192477 מתוך 1,038133 מתוך 233
המפלגות הערביות0.1%14.7%354030714 מתוך 1,192561 מתוך 1,038143 מתוך 233
לא התחייבו לגוש5.1%2.8%858287172 מתוך 1,192171 מתוך 1,03828 מתוך 233
אחוז הצבעה81.4%78.0%777861263 מתוך 1,192210 מתוך 1,03887 מתוך 233
קולות כשרים4,8305,690,682879286153 מתוך 1,19289 מתוך 1,03834 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200622.2%63.1%0.1%13.5%71.7%2,899קדימה 36.5%
200933.7%▲11.563.2%▲0.20.1%±0.00.9%▼12.774.1%3,266קדימה 44.0%
201328.8%▼4.965.0%▲1.80.2%▲0.13.9%▲3.075.6%3,530יש עתיד 30.4%
201528.9%▲0.157.1%▼7.90.0%▼0.213.9%▲10.078.3%3,677המחנה הציוני 35.4%
אפר׳ 201934.1%▲5.259.4%▲2.30.4%▲0.45.9%▼8.077.3%3,828כחול לבן 49.3%
ספט׳ 201932.7%▼1.363.3%▲4.00.0%▼0.43.6%▼2.375.6%3,768כחול לבן 50.5%
202036.0%▲3.363.7%▲0.30.2%▲0.2–75.6%3,773כחול לבן 53.9%
202132.7%▼3.365.1%▲1.40.0%▼0.1–75.8%4,053יש עתיד 27.6%
202233.6%▲0.964.3%▼0.80.1%▲0.10.0%76.5%4,377יש עתיד 37.7%
202629.3%▼4.365.3%▲1.10.1%▼0.15.1%▲5.181.4%4,830ישר! 33.4%

מפקד 2022

פרדסייהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7,7409,601,720879186157 מתוך 1,16290 מתוך 1,02734 מתוך 229
תושבים לקמ״ר7,446–92929099 מתוך 1,16278 מתוך 1,02724 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3430625847354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027101 מתוך 229
בני 65 ומעלה12.6%12.4%635952420 מתוך 1,151411 מתוך 1,016110 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)36.0%25.8%565138504 מתוך 1,159501 מתוך 1,027142 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)14.6%25.3%383940619 מתוך 1,012610 מתוך 1,003133 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)143,600104,300757252295 מתוך 1,160293 מתוך 1,027110 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202285.9%69.8%263 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים