גאליה

סמל למ״ס 853 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גן רווה · אוכלוסייה 1,060 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 74.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 11.7%2009: מחנה נתניהו 25.7%2013: מחנה נתניהו 25.0%2015: מחנה נתניהו 22.3%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 24.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 21.9%2020: מחנה נתניהו 27.0%2021: מחנה נתניהו 25.3%2022: מחנה נתניהו 23.0%2026: מחנה נתניהו 20.8%2006: המחנה שמולו 73.4%2009: המחנה שמולו 70.9%2013: המחנה שמולו 70.0%2015: המחנה שמולו 65.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 69.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 72.1%2020: המחנה שמולו 72.5%2021: המחנה שמולו 74.4%2022: המחנה שמולו 74.1%2026: המחנה שמולו 74.6%2006: מפלגות ערביות 0.2%2009: מפלגות ערביות 0.5%2013: מפלגות ערביות 0.2%2015: מפלגות ערביות 0.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 0.3%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.2%2026: מפלגות ערביות 0.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהגאליהישראלאחוזוןדירוג
ישר!39.2%16.1%858478172 מתוך 1,192168 מתוך 1,03852 מתוך 233
ביחד20.2%9.3%93928481 מתוך 1,19281 מתוך 1,03834 מתוך 233
הליכוד12.7%20.5%544850543 מתוך 1,192530 מתוך 1,038115 מתוך 233
הדמוקרטים9.2%6.4%555042536 מתוך 1,192518 מתוך 1,038136 מתוך 233
ישראל ביתנו5.9%5.9%828187212 מתוך 1,192184 מתוך 1,03828 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.6%2.7%635757418 מתוך 1,192418 מתוך 1,03894 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה3.0%1.7%787587252 מתוך 1,192249 מתוך 1,03831 מתוך 233
עוצמה יהודית2.6%5.7%433545673 מתוך 1,192665 מתוך 1,038127 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות2.2%5.1%352639760 מתוך 1,192752 מתוך 1,038139 מתוך 233
ש״ס0.3%5.3%443841605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038130 מתוך 233
הרשימה המשותפת0.3%8.8%667577343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03843 מתוך 233
רע״ם0.3%5.9%647376344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03840 מתוך 233
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%95979534 מתוך 1,19222 מתוך 1,0385 מתוך 233
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%485460477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03868 מתוך 233
גוש ביבי20.8%44.0%433645674 מתוך 1,192662 מתוך 1,038127 מתוך 233
גוש השינוי74.6%37.8%686457380 מתוך 1,192372 מתוך 1,038101 מתוך 233
המפלגות הערביות0.6%14.7%677780356 מתוך 1,192203 מתוך 1,03841 מתוך 233
לא התחייבו לגוש3.8%2.8%666162383 מתוך 1,192382 מתוך 1,03884 מתוך 233
אחוז הצבעה81.7%78.0%808267232 מתוך 1,192184 מתוך 1,03873 מתוך 233
קולות כשרים6935,690,682667359409 מתוך 1,192282 מתוך 1,03894 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200611.7%73.4%0.2%13.5%72.2%512קדימה 47.9%
200925.7%▲14.070.9%▼2.50.5%▲0.30.2%▼13.374.3%564קדימה 48.6%
201325.0%▼0.770.0%▼0.90.2%▼0.43.5%▲3.378.8%624יש עתיד 33.2%
201522.3%▼2.765.8%▼4.30.2%±0.011.2%▲7.778.6%640המחנה הציוני 39.2%
אפר׳ 201924.6%▲2.269.3%▲3.50.3%▲0.15.5%▼5.877.1%655כחול לבן 58.2%
ספט׳ 201921.9%▼2.772.1%▲2.80.2%▼0.15.8%▲0.375.6%634כחול לבן 59.1%
202027.0%▲5.172.5%▲0.50.3%▲0.2–77.0%641כחול לבן 60.1%
202125.3%▼1.774.4%▲1.80.0%▼0.3–77.0%648יש עתיד 33.8%
202223.0%▼2.374.1%▼0.30.2%▲0.20.0%73.7%599יש עתיד 43.1%
202620.8%▼2.374.6%▲0.50.6%▲0.43.8%▲3.881.7%693ישר! 39.2%

מפקד 2022

גאליהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,0609,601,720586447489 מתוך 1,162369 מתוך 1,027120 מתוך 229
תושבים לקמ״ר1,789–192221936 מתוך 1,162803 מתוך 1,027182 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3830888782104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02732 מתוך 229
בני 65 ומעלה15.0%12.4%777571261 מתוך 1,151257 מתוך 1,01664 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)31.6%25.8%474030616 מתוך 1,159613 מתוך 1,027161 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)4.4%25.3%554956 מתוך 1,012947 מתוך 1,003211 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)169,100104,300919080107 מתוך 1,160107 מתוך 1,02747 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202280.9%69.8%479 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים