כפר הנגיד
סמל למ״ס 582 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גן רווה · אוכלוסייה 940 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר הנגיד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 40.6% | 16.1% | 908984 | 119 מתוך 1,192115 מתוך 1,03836 מתוך 233 |
| ביחד | 16.7% | 9.3% | 787558 | 260 מתוך 1,192259 מתוך 1,03898 מתוך 233 |
| הליכוד | 12.7% | 20.5% | 544850 | 543 מתוך 1,192530 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 10.9% | 6.4% | 585347 | 502 מתוך 1,192487 מתוך 1,038123 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.8% | 5.9% | 808083 | 222 מתוך 1,192194 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 4.2% | 5.7% | 554961 | 527 מתוך 1,192521 מתוך 1,03888 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696465 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,03874 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 5.1% | 362841 | 739 מתוך 1,192731 מתוך 1,038135 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 514555 | 545 מתוך 1,192540 מתוך 1,03892 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534847 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038112 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635856 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556364 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 979899 | 21 מתוך 1,19212 מתוך 1,0382 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 21.6% | 44.0% | 453848 | 661 מתוך 1,192649 מתוך 1,038122 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 74.1% | 37.8% | 676356 | 389 מתוך 1,192380 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404639 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 4.1% | 2.8% | 726869 | 319 מתוך 1,192318 מתוך 1,03865 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 83.3% | 78.0% | 878980 | 146 מתוך 1,192111 מתוך 1,03846 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 640 | 5,690,682 | 626854 | 457 מתוך 1,192329 מתוך 1,038108 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.9% | 73.0% | 0.0% | 14.9% | 73.3% | 478 | קדימה 46.9% |
| 2009 | 26.0%▲14.1 | 70.9%▼2.1 | 0.2%▲0.2 | 0.4%▼14.5 | 72.9% | 512 | קדימה 46.3% |
| 2013 | 27.2%▲1.2 | 69.2%▼1.7 | 0.0%▼0.2 | 2.1%▲1.7 | 78.6% | 577 | יש עתיד 29.6% |
| 2015 | 23.7%▼3.5 | 63.9%▼5.3 | 0.0%±0.0 | 11.9%▲9.8 | 79.6% | 590 | המחנה הציוני 41.7% |
| אפר׳ 2019 | 24.5%▲0.8 | 68.4%▲4.5 | 0.0%±0.0 | 7.0%▼4.9 | 77.9% | 588 | כחול לבן 57.5% |
| ספט׳ 2019 | 21.8%▼2.7 | 65.7%▼2.7 | 0.2%▲0.2 | 11.8%▲4.9 | 75.8% | 583 | כחול לבן 54.5% |
| 2020 | 25.6%▲3.8 | 74.1%▲8.4 | 0.2%±0.0 | – | 76.9% | 598 | כחול לבן 63.0% |
| 2021 | 24.4%▼1.2 | 74.0%▼0.1 | 0.0%▼0.2 | – | 77.9% | 603 | יש עתיד 24.9% |
| 2022 | 25.1%▲0.7 | 73.3%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.6% | 566 | יש עתיד 39.4% |
| 2026 | 21.6%▼3.5 | 74.1%▲0.7 | 0.2%▲0.2 | 4.1%▲4.1 | 83.3% | 640 | ישר! 40.6% |
מפקד 2022
| כפר הנגיד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 940 | 9,601,720 | 515735 | 561 מתוך 1,162440 מתוך 1,027147 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,716 | – | 161815 | 973 מתוך 1,162839 מתוך 1,027194 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 40 | 30 | 949493 | 52 מתוך 1,16252 מתוך 1,02714 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 15.0% | 12.4% | 777571 | 261 מתוך 1,151257 מתוך 1,01664 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.6% | 25.8% | 585342 | 475 מתוך 1,159473 מתוך 1,027133 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 8.4% | 25.3% | 141410 | 867 מתוך 1,012858 מתוך 1,003199 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 152,600 | 104,300 | 817961 | 221 מתוך 1,160219 מתוך 1,02791 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.1% | 69.8% | 375 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גאליה 1.5 ק״מ · יבנה 1.7 ק״מ · עיינות 3.5 ק״מ · בית גמליאל 3.6 ק״מ · בן זכאי 4.0 ק״מ