גפן

סמל למ״ס 39 · יהודי · מושב דתי · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 460 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 86.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 79.4%2009: מחנה נתניהו 90.9%2013: מחנה נתניהו 85.1%2015: מחנה נתניהו 85.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 84.3%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 86.3%2020: מחנה נתניהו 88.8%2021: מחנה נתניהו 88.8%2022: מחנה נתניהו 92.4%2026: מחנה נתניהו 86.2%2006: המחנה שמולו 18.4%2009: המחנה שמולו 5.5%2013: המחנה שמולו 7.7%2015: המחנה שמולו 4.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 8.6%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 10.9%2020: המחנה שמולו 11.2%2021: המחנה שמולו 11.2%2022: המחנה שמולו 6.7%2026: המחנה שמולו 11.6%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהגפןישראלאחוזוןדירוג
הליכוד54.7%20.5%98979830 מתוך 1,19230 מתוך 1,0382 מתוך 63
עוצמה יהודית13.3%5.7%868481166 מתוך 1,192165 מתוך 1,03813 מתוך 63
ש״ס12.9%5.3%96968941 מתוך 1,19240 מתוך 1,0387 מתוך 63
ישר!6.2%16.1%271918870 מתוך 1,192838 מתוך 1,03851 מתוך 63
הציונות הדתית וזהות3.1%5.1%494231591 מתוך 1,192587 מתוך 1,03842 מתוך 63
ביחד2.2%9.3%221216923 מתוך 1,192906 מתוך 1,03853 מתוך 63
הדמוקרטים2.2%6.4%343121774 מתוך 1,192711 מתוך 1,03850 מתוך 63
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.2%2.7%362831735 מתוך 1,192728 מתוך 1,03843 מתוך 63
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.3%1.7%393132694 מתוך 1,192686 מתוך 1,03840 מתוך 63
יהדות התורה0.9%5.5%898877120 מתוך 1,192116 מתוך 1,03813 מתוך 63
ישראל ביתנו0.9%5.9%231521910 מתוך 1,192873 מתוך 1,03849 מתוך 63
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי86.2%44.0%868489164 מתוך 1,192163 מתוך 1,0387 מתוך 63
גוש השינוי11.6%37.8%241713906 מתוך 1,192864 מתוך 1,03855 מתוך 63
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש2.2%2.8%352729743 מתוך 1,192732 מתוך 1,03843 מתוך 63
אחוז הצבעה81.2%78.0%767781280 מתוך 1,192226 מתוך 1,03813 מתוך 63
קולות כשרים2255,690,682101181,073 מתוך 1,192924 מתוך 1,03858 מתוך 63

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200679.4%18.4%0.0%1.4%68.8%141ש״ס 36.9%
200990.9%▲11.55.5%▼13.00.0%±0.01.2%▼0.271.7%165הליכוד 56.4%
201385.1%▼5.87.7%▲2.30.0%±0.05.5%▲4.373.1%181הליכוד ביתנו 49.2%
201585.6%▲0.54.1%▼3.60.0%±0.08.8%▲3.278.2%194הליכוד 55.2%
אפר׳ 201984.3%▼1.28.6%▲4.50.0%±0.07.0%▼1.773.6%185הליכוד 64.9%
ספט׳ 201986.3%▲1.910.9%▲2.30.0%±0.02.8%▼4.280.1%211הליכוד 51.7%
202088.8%▲2.611.2%▲0.30.0%±0.0–84.2%224הליכוד 66.1%
202188.8%±0.011.2%±0.00.0%±0.0–76.7%206הליכוד 60.7%
202292.4%▲3.56.7%▼4.40.0%±0.00.0%82.6%223הליכוד 47.5%
202686.2%▼6.211.6%▲4.80.0%±0.02.2%▲2.281.2%225הליכוד 54.7%

מפקד 2022

גפןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)4609,601,7201314131,003 מתוך 1,162874 מתוך 1,02754 מתוך 62
תושבים לקמ״ר1,692–15178987 מתוך 1,162853 מתוך 1,02757 מתוך 62
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני3230494359534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02725 מתוך 62
בני 65 ומעלה11.5%12.4%565262495 מתוך 1,151483 מתוך 1,01623 מתוך 62
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)18.6%25.8%211420909 מתוך 1,159885 מתוך 1,02750 מתוך 62
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)3.5%25.3%334978 מתוך 1,012969 מתוך 1,00356 מתוך 58
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)127,700104,300605652459 מתוך 1,160456 מתוך 1,02730 מתוך 62

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202270.8%69.8%868 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים