גבעת אבני
סמל למ״ס 1293 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל התחתון · אוכלוסייה 2,140 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 50.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת אבני | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 31.0% | 20.5% | 817882 | 231 מתוך 1,192228 מתוך 1,03874 מתוך 408 |
| ישר! | 25.1% | 16.1% | 524646 | 575 מתוך 1,192563 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| ביחד | 10.4% | 9.3% | 494249 | 604 מתוך 1,192602 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 8.0% | 5.7% | 716779 | 338 מתוך 1,192335 מתוך 1,03885 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.7% | 5.1% | 716780 | 344 מתוך 1,192341 מתוך 1,03878 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.4% | 2.7% | 878587 | 139 מתוך 1,192139 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.0% | 5.9% | 706861 | 346 מתוך 1,192317 מתוך 1,038155 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 1.7% | 848288 | 185 מתוך 1,192183 מתוך 1,03848 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 3.5% | 6.4% | 413734 | 695 מתוך 1,192649 מתוך 1,038271 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.9% | 5.3% | 737080 | 316 מתוך 1,192309 מתוך 1,03882 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635874 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485540 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,038231 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 50.4% | 44.0% | 645975 | 426 מתוך 1,192422 מתוך 1,038101 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 43.9% | 37.8% | 474141 | 633 מתוך 1,192613 מתוך 1,038241 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354028 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,038290 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 5.4% | 2.8% | 878587 | 144 מתוך 1,192143 מתוך 1,03851 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 73.5% | 78.0% | 232331 | 909 מתוך 1,192799 מתוך 1,038276 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 1,269 | 5,690,682 | 788580 | 262 מתוך 1,192156 מתוך 1,03882 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 29.1% | 59.4% | 0.0% | 11.2% | 69.2% | 828 | קדימה 33.6% |
| 2009 | 47.0%▲17.9 | 50.7%▼8.7 | 0.1%▲0.1 | 0.4%▼10.8 | 69.9% | 986 | קדימה 35.0% |
| 2013 | 44.8%▼2.2 | 42.5%▼8.2 | 0.0%▼0.1 | 3.4%▲3.0 | 71.5% | 1,117 | הליכוד ביתנו 24.6% |
| 2015 | 45.0%▲0.3 | 43.0%▲0.5 | 0.1%▲0.1 | 11.4%▲8.0 | 74.6% | 1,197 | הליכוד 29.5% |
| אפר׳ 2019 | 49.2%▲4.2 | 40.5%▼2.5 | 0.1%±0.0 | 10.2%▼1.2 | 70.0% | 1,142 | כחול לבן 35.6% |
| ספט׳ 2019 | 49.4%▲0.1 | 46.3%▲5.8 | 0.1%±0.0 | 3.8%▼6.3 | 69.4% | 1,153 | כחול לבן 37.7% |
| 2020 | 53.6%▲4.2 | 46.0%▼0.3 | 0.2%▲0.1 | – | 68.9% | 1,152 | הליכוד 42.6% |
| 2021 | 52.0%▼1.5 | 45.8%▼0.2 | 0.0%▼0.2 | – | 68.5% | 1,163 | הליכוד 35.5% |
| 2022 | 55.9%▲3.9 | 42.0%▼3.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 69.1% | 1,187 | הליכוד 34.8% |
| 2026 | 50.4%▼5.5 | 43.9%▲1.9 | 0.1%▲0.1 | 5.4%▲5.4 | 73.5% | 1,269 | הליכוד 31.0% |
מפקד 2022
| גבעת אבני | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,140 | 9,601,720 | 778579 | 265 מתוך 1,162159 מתוך 1,02787 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,960 | – | 727777 | 330 מתוך 1,162235 מתוך 1,02793 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 13.6% | 12.4% | 686464 | 361 מתוך 1,151354 מתוך 1,016143 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 33.5% | 25.8% | 514559 | 570 מתוך 1,159567 מתוך 1,027168 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 18.7% | 25.3% | 555558 | 455 מתוך 1,012448 מתוך 1,003137 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 140,000 | 104,300 | 726982 | 324 מתוך 1,160322 מתוך 1,02774 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.4% | 69.8% | 544 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- לביא 1.3 ק״מ · שדה אילן 3.3 ק״מ · אילנייה 3.8 ק״מ · כפר זיתים 4.6 ק״מ · מצפה נטופה 5.8 ק״מ