לביא
סמל למ״ס 585 · יהודי · קיבוץ דתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל התחתון · אוכלוסייה 630 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 61.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 10.5 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | לביא | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 28.9% | 5.1% | 898796 | 136 מתוך 1,192135 מתוך 1,03817 מתוך 408 |
| ישר! | 16.8% | 16.1% | 423538 | 688 מתוך 1,192670 מתוך 1,038252 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 15.6% | 1.7% | 999998 | 10 מתוך 1,1929 מתוך 1,0389 מתוך 408 |
| ביחד | 12.6% | 9.3% | 575158 | 506 מתוך 1,192505 מתוך 1,038172 מתוך 408 |
| הליכוד | 11.8% | 20.5% | 524660 | 572 מתוך 1,192559 מתוך 1,038160 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.4% | 2.7% | 949394 | 65 מתוך 1,19265 מתוך 1,03824 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 4.0% | 5.7% | 544767 | 547 מתוך 1,192541 מתוך 1,038131 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.9% | 6.4% | 212012 | 925 מתוך 1,192817 מתוך 1,038355 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.9% | 5.9% | 231520 | 910 מתוך 1,192873 מתוך 1,038321 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.7% | 5.3% | 595471 | 462 מתוך 1,192450 מתוך 1,038109 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.7% | 5.5% | 868490 | 155 מתוך 1,192151 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697567 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 61.8% | 44.0% | 706679 | 357 מתוך 1,192355 מתוך 1,03887 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 31.3% | 37.8% | 393336 | 721 מתוך 1,192696 מתוך 1,038259 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 6.4% | 2.8% | 949394 | 67 מתוך 1,19266 מתוך 1,03825 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 73.6% | 78.0% | 242333 | 904 מתוך 1,192796 מתוך 1,038273 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 422 | 5,690,682 | 374138 | 750 מתוך 1,192611 מתוך 1,038251 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 74.2% | 8.4% | 0.0% | 16.9% | 80.5% | 403 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 63.0% |
| 2009 | 88.4%▲14.2 | 8.8%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 2.0%▼14.9 | 79.3% | 396 | הבית היהודי 45.2% |
| 2013 | 81.0%▼7.4 | 10.8%▲1.9 | 0.3%▲0.3 | 7.4%▲5.4 | 75.6% | 390 | הבית היהודי 66.4% |
| 2015 | 84.2%▲3.2 | 12.4%▲1.7 | 0.0%▼0.3 | 2.6%▼4.8 | 74.1% | 386 | הבית היהודי 55.4% |
| אפר׳ 2019 | 72.4%▼11.8 | 14.2%▲1.7 | 0.3%▲0.3 | 12.9%▲10.3 | 76.7% | 381 | הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 26.2% |
| ספט׳ 2019 | 81.1%▲8.7 | 18.1%▲3.9 | 0.0%▼0.3 | 0.5%▼12.3 | 77.0% | 387 | ימינה 56.1% |
| 2020 | 81.3%▲0.2 | 17.9%▼0.2 | 0.0%±0.0 | – | 71.4% | 380 | ימינה 53.7% |
| 2021 | 77.8%▼3.5 | 21.1%▲3.2 | 0.0%±0.0 | – | 73.2% | 388 | ימינה 38.9% |
| 2022 | 72.3%▼5.5 | 25.4%▲4.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 67.9% | 354 | הציונות הדתית 37.6% |
| 2026 | 61.8%▼10.5 | 31.3%▲5.9 | 0.0%±0.0 | 6.4%▲6.4 | 73.6% | 422 | הציונות הדתית וזהות 28.9% |
מפקד 2022
| לביא | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 630 | 9,601,720 | 252829 | 859 מתוך 1,162732 מתוך 1,027289 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,330 | – | 414644 | 681 מתוך 1,162550 מתוך 1,027230 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423638 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 19.2% | 12.4% | 919089 | 98 מתוך 1,15197 מתוך 1,01646 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.1% | 25.8% | 605567 | 457 מתוך 1,159455 מתוך 1,027133 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 24.6% | 25.3% | 727376 | 278 מתוך 1,012273 מתוך 1,00377 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 111,800 | 104,300 | 413453 | 682 מתוך 1,160676 מתוך 1,027194 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.3% | 69.8% | 186 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גבעת אבני 1.3 ק״מ · כפר זיתים 3.4 ק״מ · שדה אילן 4.6 ק״מ · ארבל 4.8 ק״מ · אילנייה 4.9 ק״מ