קדר
סמל למ״ס 3781 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית גוש עציון · אוכלוסייה 1,550 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 79.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קדר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 49.2% | 20.5% | 9594100 | 65 מתוך 1,19265 מתוך 1,0381 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 15.3% | 5.7% | 908984 | 111 מתוך 1,192110 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 8.9% | 5.1% | 807713 | 234 מתוך 1,192233 מתוך 1,038110 מתוך 127 |
| ישר! | 7.9% | 16.1% | 292169 | 841 מתוך 1,192815 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 2.7% | 777372 | 265 מתוך 1,192265 מתוך 1,03836 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 3.9% | 5.9% | 534976 | 538 מתוך 1,192508 מתוך 1,03831 מתוך 127 |
| ביחד | 3.7% | 9.3% | 281953 | 849 מתוך 1,192838 מתוך 1,03857 מתוך 127 |
| ש״ס | 3.6% | 5.3% | 817986 | 224 מתוך 1,192219 מתוך 1,03819 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635829 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,03889 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 101146 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,03861 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635842 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03864 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697561 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03841 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 79.3% | 44.0% | 817834 | 226 מתוך 1,192225 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 15.9% | 37.8% | 282164 | 860 מתוך 1,192821 מתוך 1,03846 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 2.8% | 777372 | 267 מתוך 1,192266 מתוך 1,03836 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 76.2% | 78.0% | 363626 | 764 מתוך 1,192668 מתוך 1,03894 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 868 | 5,690,682 | 738160 | 322 מתוך 1,192202 מתוך 1,03852 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 58.2% | 28.7% | 0.0% | 12.7% | 66.1% | 237 | הליכוד 25.7% |
| 2009 | 77.0%▲18.8 | 19.3%▼9.4 | 0.0%±0.0 | 1.2%▼11.4 | 72.1% | 326 | הליכוד 51.5% |
| 2013 | 75.4%▼1.6 | 21.9%▲2.6 | 0.0%±0.0 | 1.4%▲0.1 | 73.8% | 512 | הליכוד ביתנו 44.7% |
| 2015 | 76.8%▲1.4 | 12.0%▼9.8 | 0.0%±0.0 | 10.5%▲9.2 | 80.3% | 656 | הליכוד 56.9% |
| אפר׳ 2019 | 75.0%▼1.8 | 13.6%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 10.9%▲0.4 | 74.1% | 705 | הליכוד 61.3% |
| ספט׳ 2019 | 76.8%▲1.8 | 16.1%▲2.5 | 0.0%±0.0 | 5.7%▼5.3 | 73.3% | 707 | הליכוד 61.0% |
| 2020 | 80.9%▲4.1 | 18.9%▲2.8 | 0.0%±0.0 | – | 72.4% | 724 | הליכוד 70.4% |
| 2021 | 76.6%▼4.3 | 21.8%▲2.9 | 0.0%±0.0 | – | 67.2% | 697 | הליכוד 57.2% |
| 2022 | 85.4%▲8.8 | 13.5%▼8.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 69.6% | 753 | הליכוד 49.4% |
| 2026 | 79.3%▼6.1 | 15.9%▲2.4 | 0.0%±0.0 | 4.4%▲4.4 | 76.2% | 868 | הליכוד 49.2% |
מפקד 2022
| קדר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,550 | 9,601,720 | 738057 | 318 מתוך 1,162203 מתוך 1,02754 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 5,165 | – | 818450 | 226 מתוך 1,162164 מתוך 1,02762 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 26 | 30 | 211974 | 874 מתוך 1,162811 מתוך 1,02730 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 3.3% | 12.4% | 9837 | 1,040 מתוך 1,151929 מתוך 1,01671 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 22.5% | 25.8% | 292117 | 820 מתוך 1,159810 מתוך 1,027102 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 18.0% | 25.3% | 535332 | 477 מתוך 1,012470 מתוך 1,00383 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 136,200 | 104,300 | 686485 | 369 מתוך 1,160367 מתוך 1,02719 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.1% | 69.8% | 640 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מעלה אדומים 3.0 ק״מ · עלמון 8.6 ק״מ · כפר אדומים 8.6 ק״מ · רמת רחל 8.7 ק״מ · ירושלים 9.1 ק״מ