כפר אדומים
סמל למ״ס 3638 · יהודי · יישוב עירוני · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית מטה בנימין · אוכלוסייה 4,960 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 62.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.9 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר אדומים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 24.7% | 5.1% | 888635 | 146 מתוך 1,192145 מתוך 1,03883 מתוך 127 |
| הליכוד | 19.5% | 20.5% | 676368 | 390 מתוך 1,192383 מתוך 1,03841 מתוך 127 |
| ישר! | 12.5% | 16.1% | 372979 | 755 מתוך 1,192735 מתוך 1,03828 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 11.9% | 1.7% | 989798 | 28 מתוך 1,19227 מתוך 1,0384 מתוך 127 |
| ביחד | 11.9% | 9.3% | 554885 | 536 מתוך 1,192534 מתוך 1,03819 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.7% | 2.7% | 959494 | 54 מתוך 1,19254 מתוך 1,0389 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 5.8% | 5.7% | 625720 | 446 מתוך 1,192442 מתוך 1,038101 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 3.5% | 5.9% | 484371 | 609 מתוך 1,192578 מתוך 1,03836 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 2.1% | 6.4% | 333083 | 789 מתוך 1,192722 מתוך 1,03821 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443828 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,03888 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585335 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,03875 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 767428 | 228 מתוך 1,192224 מתוך 1,03886 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 828673 | 176 מתוך 1,192116 מתוך 1,03828 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 62.5% | 44.0% | 706618 | 353 מתוך 1,192351 מתוך 1,038104 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 30.0% | 37.8% | 393280 | 731 מתוך 1,192706 מתוך 1,03826 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354074 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,03813 מתוך 127 |
| לא התחייבו לגוש | 6.7% | 2.8% | 959493 | 56 מתוך 1,19255 מתוך 1,03810 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 75.5% | 78.0% | 323221 | 801 מתוך 1,192699 מתוך 1,038101 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 2,421 | 5,690,682 | 838985 | 199 מתוך 1,192114 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 80.9% | 11.3% | 0.0% | 7.6% | 79.4% | 950 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 52.1% |
| 2009 | 86.2%▲5.3 | 8.3%▼3.0 | 0.1%▲0.1 | 4.2%▼3.4 | 80.9% | 1,183 | הליכוד 39.0% |
| 2013 | 78.6%▼7.6 | 15.2%▲6.9 | 0.1%±0.0 | 4.7%▲0.5 | 82.3% | 1,488 | הבית היהודי 40.3% |
| 2015 | 78.2%▼0.4 | 14.3%▼0.9 | 0.0%▼0.1 | 7.0%▲2.3 | 81.5% | 1,681 | הליכוד 36.8% |
| אפר׳ 2019 | 72.2%▼6.1 | 18.1%▲3.8 | 0.1%▲0.1 | 9.4%▲2.5 | 79.2% | 1,973 | הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 30.5% |
| ספט׳ 2019 | 74.8%▲2.6 | 21.9%▲3.8 | 0.1%±0.0 | 3.0%▼6.4 | 75.7% | 1,909 | ימינה 42.5% |
| 2020 | 76.1%▲1.3 | 23.0%▲1.1 | 0.3%▲0.2 | – | 75.7% | 1,911 | הליכוד 37.0% |
| 2021 | 71.1%▼4.9 | 27.3%▲4.4 | 0.2%▼0.1 | – | 75.2% | 1,968 | ימינה 34.2% |
| 2022 | 68.4%▼2.8 | 29.5%▲2.1 | 0.2%▼0.1 | 0.0% | 71.6% | 1,989 | הליכוד 29.4% |
| 2026 | 62.5%▼5.9 | 30.0%▲0.6 | 0.1%▼0.1 | 6.7%▲6.7 | 75.5% | 2,421 | הציונות הדתית וזהות 24.7% |
מפקד 2022
| כפר אדומים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 4,960 | 9,601,720 | 848987 | 190 מתוך 1,162109 מתוך 1,02717 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 5,448 | – | 838655 | 199 מתוך 1,162143 מתוך 1,02756 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 20 | 30 | 111152 | 1,024 מתוך 1,162907 מתוך 1,02754 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 3.3% | 12.4% | 9837 | 1,040 מתוך 1,151929 מתוך 1,01671 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 45.4% | 25.8% | 868484 | 161 מתוך 1,159160 מתוך 1,02720 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 20.2% | 25.3% | 616140 | 399 מתוך 1,012393 מתוך 1,00373 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 153,600 | 104,300 | 828098 | 210 מתוך 1,160208 מתוך 1,0274 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.6% | 69.8% | 581 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עלמון 4.1 ק״מ · מצפה יריחו 5.5 ק״מ · מעלה אדומים 5.9 ק״מ · מעלה מכמש 6.4 ק״מ · גבע בנימין 6.4 ק״מ