כפר עזה
סמל למ״ס 845 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית שער הנגב · אוכלוסייה 900 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 83.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר עזה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.2% | 16.1% | 625770 | 450 מתוך 1,192442 מתוך 1,03878 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 24.0% | 6.4% | 828085 | 207 מתוך 1,192204 מתוך 1,03837 מתוך 261 |
| ביחד | 21.5% | 9.3% | 969597 | 46 מתוך 1,19246 מתוך 1,0389 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 6.5% | 5.9% | 868787 | 155 מתוך 1,192127 מתוך 1,03833 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 2.7% | 757274 | 279 מתוך 1,192279 מתוך 1,03864 מתוך 261 |
| הליכוד | 3.9% | 20.5% | 221327 | 929 מתוך 1,192900 מתוך 1,038189 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 5.1% | 554952 | 520 מתוך 1,192516 מתוך 1,038123 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 3.2% | 5.7% | 484139 | 611 מתוך 1,192604 מתוך 1,038158 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423441 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038146 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718267 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 12.2% | 44.0% | 302230 | 826 מתוך 1,192806 מתוך 1,038183 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 83.2% | 37.8% | 807785 | 238 מתוך 1,192236 מתוך 1,03841 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576560 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03896 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 2.8% | 757174 | 281 מתוך 1,192280 מתוך 1,03864 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 34.2% | 78.0% | 001 | 1,190 מתוך 1,1921,037 מתוך 1,038259 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 279 | 5,690,682 | 171823 | 993 מתוך 1,192848 מתוך 1,038202 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.9% | 89.4% | 0.5% | 7.7% | 73.4% | 415 | העבודה-מימד 46.7% |
| 2009 | 7.3%▲5.4 | 88.4%▼1.0 | 1.6%▲1.1 | 1.1%▼6.6 | 72.7% | 450 | קדימה 65.1% |
| 2013 | 7.3%±0.0 | 87.0%▼1.5 | 1.2%▼0.3 | 1.2%▲0.1 | 76.9% | 492 | קדימה 33.1% |
| 2015 | 9.2%▲1.9 | 84.7%▼2.3 | 0.2%▼1.0 | 5.5%▲4.3 | 75.5% | 509 | המחנה הציוני 64.0% |
| אפר׳ 2019 | 8.5%▼0.7 | 84.1%▼0.6 | 0.6%▲0.4 | 6.6%▲1.1 | 74.2% | 528 | כחול לבן 55.3% |
| ספט׳ 2019 | 7.0%▼1.5 | 89.0%▲4.9 | 0.4%▼0.2 | 3.2%▼3.4 | 70.1% | 501 | כחול לבן 57.5% |
| 2020 | 10.7%▲3.7 | 88.2%▼0.9 | 0.9%▲0.5 | – | 73.2% | 532 | כחול לבן 64.5% |
| 2021 | 12.7%▲2.0 | 85.8%▼2.4 | 0.2%▼0.8 | – | 73.2% | 542 | יש עתיד 30.4% |
| 2022 | 15.1%▲2.4 | 83.1%▼2.7 | 0.9%▲0.7 | 0.0% | 73.3% | 562 | יש עתיד 34.2% |
| 2026 | 12.2%▼2.9 | 83.2%▲0.1 | 0.4%▼0.5 | 4.3%▲4.3 | 34.2% | 279 | ישר! 31.2% |
מפקד 2022
| כפר עזה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 900 | 9,601,720 | 485362 | 601 מתוך 1,162478 מתוך 1,02790 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,504 | – | 485463 | 600 מתוך 1,162470 מתוך 1,02789 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767488 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02718 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 16.4% | 12.4% | 848290 | 188 מתוך 1,151185 מתוך 1,01625 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.1% | 25.8% | 706674 | 347 מתוך 1,159345 מתוך 1,02760 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.1% | 25.3% | 494959 | 518 מתוך 1,012510 מתוך 1,00386 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 148,900 | 104,300 | 797680 | 247 מתוך 1,160245 מתוך 1,02748 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 87.1% | 69.8% | 228 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- סעד 1.5 ק״מ · מפלסים 3.5 ק״מ · נחל עוז 3.5 ק״מ · שובה 3.7 ק״מ · עלומים 3.9 ק״מ