כפר טרומן
סמל למ״ס 673 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 840 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 68.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר טרומן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.3% | 16.1% | 686451 | 381 מתוך 1,192373 מתוך 1,038113 מתוך 233 |
| הליכוד | 20.0% | 20.5% | 686469 | 384 מתוך 1,192377 מתוך 1,03873 מתוך 233 |
| ביחד | 16.8% | 9.3% | 787559 | 253 מתוך 1,192252 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 11.0% | 6.4% | 585348 | 497 מתוך 1,192482 מתוך 1,038122 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 7.7% | 5.9% | 929397 | 95 מתוך 1,19272 מתוך 1,0389 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 3.9% | 5.7% | 534659 | 555 מתוך 1,192549 מתוך 1,03896 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.7% | 484041 | 605 מתוך 1,192602 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 5.1% | 271725 | 849 מתוך 1,192840 מתוך 1,038172 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 514555 | 545 מתוך 1,192540 מתוך 1,03892 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.6% | 5.3% | 575153 | 487 מתוך 1,192475 מתוך 1,038102 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635856 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 28.2% | 44.0% | 514556 | 587 מתוך 1,192576 מתוך 1,038102 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 68.8% | 37.8% | 625748 | 454 מתוך 1,192441 מתוך 1,038122 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404639 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 473939 | 611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038133 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 79.7% | 78.0% | 636442 | 432 מתוך 1,192361 מתוך 1,038133 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 465 | 5,690,682 | 424726 | 687 מתוך 1,192551 מתוך 1,038173 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22.2% | 53.0% | 0.3% | 23.3% | 85.2% | 347 | קדימה 29.4% |
| 2009 | 38.5%▲16.3 | 56.8%▲3.7 | 0.0%▼0.3 | 0.5%▼22.8 | 89.1% | 400 | קדימה 35.2% |
| 2013 | 37.1%▼1.4 | 57.8%▲1.1 | 0.7%▲0.7 | 1.9%▲1.4 | 82.1% | 415 | יש עתיד 26.0% |
| 2015 | 30.0%▼7.1 | 53.5%▼4.3 | 0.2%▼0.5 | 15.3%▲13.4 | 83.5% | 443 | המחנה הציוני 30.9% |
| אפר׳ 2019 | 38.0%▲8.0 | 53.9%▲0.4 | 0.2%±0.0 | 7.6%▼7.7 | 80.4% | 460 | כחול לבן 43.9% |
| ספט׳ 2019 | 26.9%▼11.2 | 51.6%▼2.3 | 0.2%±0.0 | 21.1%▲13.5 | 80.6% | 465 | כחול לבן 38.9% |
| 2020 | 36.4%▲9.5 | 62.5%▲10.9 | 0.5%▲0.2 | – | 76.6% | 437 | כחול לבן 52.9% |
| 2021 | 30.7%▼5.7 | 64.2%▲1.8 | 0.0%▼0.5 | – | 78.3% | 450 | יש עתיד 24.2% |
| 2022 | 30.8%▲0.2 | 67.0%▲2.7 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 77.6% | 454 | יש עתיד 34.1% |
| 2026 | 28.2%▼2.7 | 68.8%▲1.9 | 0.2%±0.0 | 2.8%▲2.8 | 79.7% | 465 | ישר! 33.3% |
מפקד 2022
| כפר טרומן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 840 | 9,601,720 | 444829 | 648 מתוך 1,162525 מתוך 1,027163 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,550 | – | 101111 | 1,045 מתוך 1,162911 מתוך 1,027205 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625847 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027101 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 8.8% | 12.4% | 373123 | 716 מתוך 1,151694 מתוך 1,016175 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.5% | 25.8% | 585341 | 483 מתוך 1,159481 מתוך 1,027135 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 27.1% | 25.3% | 787884 | 225 מתוך 1,012220 מתוך 1,00336 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 184,200 | 104,300 | 959590 | 56 מתוך 1,16056 מתוך 1,02723 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.2% | 69.8% | 425 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חדיד 1.5 ק״מ · בית עריף 2.0 ק״מ · גינתון 2.2 ק״מ · בן שמן (כפר נוער) 2.4 ק״מ · שוהם 2.7 ק״מ