גינתון
סמל למ״ס 863 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 1,100 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גינתון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 35.1% | 16.1% | 737060 | 316 מתוך 1,192308 מתוך 1,03894 מתוך 233 |
| ביחד | 15.7% | 9.3% | 736950 | 317 מתוך 1,192316 מתוך 1,038117 מתוך 233 |
| הליכוד | 14.0% | 20.5% | 585355 | 502 מתוך 1,192491 מתוך 1,038106 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 10.9% | 6.4% | 585347 | 502 מתוך 1,192487 מתוך 1,038123 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 7.4% | 5.9% | 919296 | 108 מתוך 1,19285 מתוך 1,03811 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 5.5% | 5.7% | 615669 | 460 מתוך 1,192455 מתוך 1,03874 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.0% | 5.1% | 676379 | 386 מתוך 1,192382 מתוך 1,03847 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 2.7% | 726870 | 314 מתוך 1,192314 מתוך 1,03865 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271824 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038171 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.6% | 5.9% | 799091 | 226 מתוך 1,19281 מתוך 1,03817 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494445 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038124 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718282 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 25.9% | 44.0% | 494253 | 613 מתוך 1,192602 מתוך 1,038109 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 69.1% | 37.8% | 625848 | 452 מתוך 1,192439 מתוך 1,038120 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 14.7% | 768891 | 265 מתוך 1,192112 מתוך 1,03821 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 4.1% | 2.8% | 726869 | 319 מתוך 1,192318 מתוך 1,03865 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 79.8% | 78.0% | 646544 | 418 מתוך 1,192348 מתוך 1,038129 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 541 | 5,690,682 | 525839 | 573 מתוך 1,192439 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.7% | 68.5% | 0.3% | 19.9% | 72.9% | 346 | קדימה 35.5% |
| 2009 | 27.8%▲17.1 | 69.5%▲1.0 | 0.2%±0.0 | 1.0%▼18.9 | 79.9% | 403 | קדימה 46.2% |
| 2013 | 23.9%▼3.9 | 70.7%▲1.2 | 0.6%▲0.4 | 1.5%▲0.5 | 79.2% | 464 | יש עתיד 31.2% |
| 2015 | 22.3%▼1.6 | 64.7%▼6.0 | 0.2%▼0.4 | 12.7%▲11.1 | 81.4% | 498 | המחנה הציוני 42.6% |
| אפר׳ 2019 | 27.5%▲5.2 | 63.4%▼1.3 | 0.0%▼0.2 | 8.8%▼3.9 | 78.7% | 513 | כחול לבן 50.7% |
| ספט׳ 2019 | 23.1%▼4.4 | 60.2%▼3.2 | 0.0%±0.0 | 16.2%▲7.4 | 79.5% | 520 | כחול לבן 44.6% |
| 2020 | 30.8%▲7.7 | 68.9%▲8.7 | 0.4%▲0.4 | – | 79.1% | 517 | כחול לבן 56.1% |
| 2021 | 28.5%▼2.2 | 67.9%▼0.9 | 0.4%±0.0 | – | 76.9% | 508 | יש עתיד 23.6% |
| 2022 | 28.7%▲0.1 | 68.7%▲0.8 | 0.2%▼0.2 | 0.0% | 78.0% | 502 | יש עתיד 38.4% |
| 2026 | 25.9%▼2.8 | 69.1%▲0.4 | 0.9%▲0.7 | 4.1%▲4.1 | 79.8% | 541 | ישר! 35.1% |
מפקד 2022
| גינתון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,100 | 9,601,720 | 606650 | 461 מתוך 1,162341 מתוך 1,027114 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,297 | – | 404548 | 694 מתוך 1,162563 מתוך 1,027119 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625847 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027101 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 9.5% | 12.4% | 423629 | 650 מתוך 1,151630 מתוך 1,016159 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.3% | 25.8% | 706759 | 339 מתוך 1,159337 מתוך 1,02793 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.8% | 25.3% | 394040 | 609 מתוך 1,012600 מתוך 1,003129 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 146,900 | 104,300 | 787555 | 259 מתוך 1,160257 מתוך 1,027104 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 66.6% | 69.8% | 946 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בן שמן (כפר נוער) 1.3 ק״מ · בן שמן (מושב) 1.4 ק״מ · חדיד 1.8 ק״מ · כפר טרומן 2.2 ק״מ · זיתן 2.6 ק״מ