חדיד
סמל למ״ס 618 · יהודי · מושב דתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 1,120 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 74.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חדיד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 46.4% | 20.5% | 929195 | 96 מתוך 1,19295 מתוך 1,03812 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 14.6% | 5.7% | 898896 | 127 מתוך 1,192126 מתוך 1,03811 מתוך 233 |
| ישר! | 9.8% | 16.1% | 322417 | 804 מתוך 1,192782 מתוך 1,038193 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.0% | 5.1% | 767387 | 281 מתוך 1,192279 מתוך 1,03831 מתוך 233 |
| ביחד | 6.3% | 9.3% | 372815 | 750 מתוך 1,192747 מתוך 1,038197 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 2.7% | 726870 | 314 מתוך 1,192314 מתוך 1,03865 מתוך 233 |
| ש״ס | 3.9% | 5.3% | 828082 | 213 מתוך 1,192208 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.1% | 5.9% | 423726 | 670 מתוך 1,192639 מתוך 1,038170 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 2.4% | 6.4% | 363220 | 760 מתוך 1,192702 מתוך 1,038186 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.7% | 656075 | 394 מתוך 1,192391 מתוך 1,03857 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635856 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 74.3% | 44.0% | 787587 | 266 מתוך 1,192265 מתוך 1,03831 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 21.6% | 37.8% | 332617 | 799 מתוך 1,192770 מתוך 1,038194 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.1% | 2.8% | 726869 | 319 מתוך 1,192318 מתוך 1,03865 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 84.2% | 78.0% | 919388 | 100 מתוך 1,19272 מתוך 1,03826 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 584 | 5,690,682 | 576344 | 514 מתוך 1,192384 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 64.5% | 28.1% | 0.0% | 6.6% | 66.8% | 256 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 27.3% |
| 2009 | 79.3%▲14.9 | 19.1%▼9.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼6.6 | 76.2% | 319 | הליכוד 41.7% |
| 2013 | 67.8%▼11.5 | 19.5%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 11.9%▲11.9 | 74.7% | 395 | הליכוד ביתנו 30.1% |
| 2015 | 61.9%▼6.0 | 17.3%▼2.1 | 0.0%±0.0 | 20.3%▲8.4 | 82.9% | 467 | הליכוד 32.8% |
| אפר׳ 2019 | 77.2%▲15.3 | 16.8%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 5.8%▼14.6 | 78.6% | 469 | הליכוד 43.5% |
| ספט׳ 2019 | 72.9%▼4.3 | 20.7%▲3.9 | 0.0%±0.0 | 6.0%▲0.2 | 80.0% | 483 | הליכוד 46.4% |
| 2020 | 80.9%▲8.0 | 18.7%▼2.0 | 0.2%▲0.2 | – | 81.0% | 486 | הליכוד 60.7% |
| 2021 | 76.4%▼4.4 | 21.7%▲3.0 | 0.0%▼0.2 | – | 78.4% | 492 | הליכוד 46.5% |
| 2022 | 79.8%▲3.4 | 18.6%▼3.2 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 78.0% | 506 | הליכוד 42.1% |
| 2026 | 74.3%▼5.5 | 21.6%▲3.0 | 0.0%▼0.2 | 4.1%▲4.1 | 84.2% | 584 | הליכוד 46.4% |
מפקד 2022
| חדיד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,120 | 9,601,720 | 616752 | 452 מתוך 1,162332 מתוך 1,027110 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,664 | – | 535959 | 548 מתוך 1,162420 מתוך 1,02794 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373119 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027177 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 9.4% | 12.4% | 413527 | 669 מתוך 1,151649 מתוך 1,016164 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 14.5% | 25.8% | 1375 | 1,001 מתוך 1,159954 מתוך 1,027217 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 26.6% | 25.3% | 767783 | 238 מתוך 1,012233 מתוך 1,00338 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 115,500 | 104,300 | 453921 | 634 מתוך 1,160628 מתוך 1,027182 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 68.8% | 69.8% | 915 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בן שמן (כפר נוער) 1.1 ק״מ · כפר טרומן 1.5 ק״מ · גינתון 1.8 ק״מ · בן שמן (מושב) 2.0 ק״מ · בית נחמיה 2.4 ק״מ