בית נחמיה
סמל למ״ס 784 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 1,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 52.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית נחמיה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 27.7% | 16.1% | 554935 | 537 מתוך 1,192526 מתוך 1,038152 מתוך 233 |
| הליכוד | 26.2% | 20.5% | 757278 | 293 מתוך 1,192289 מתוך 1,03850 מתוך 233 |
| ביחד | 11.1% | 9.3% | 514428 | 576 מתוך 1,192574 מתוך 1,038168 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 9.2% | 5.7% | 757181 | 300 מתוך 1,192298 מתוך 1,03844 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 9.1% | 6.4% | 555041 | 537 מתוך 1,192519 מתוך 1,038137 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.7% | 5.9% | 646263 | 407 מתוך 1,192378 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 2.7% | 787577 | 248 מתוך 1,192248 מתוך 1,03850 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.2% | 5.1% | 514460 | 576 מתוך 1,192572 מתוך 1,03891 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 1.7% | 757284 | 278 מתוך 1,192275 מתוך 1,03834 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.8% | 5.3% | 615759 | 440 מתוך 1,192429 מתוך 1,03892 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556364 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 42.3% | 44.0% | 605469 | 481 מתוך 1,192473 מתוך 1,03874 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 52.6% | 37.8% | 524634 | 578 מתוך 1,192560 מתוך 1,038154 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576562 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 2.8% | 787577 | 251 מתוך 1,192250 מתוך 1,03850 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 80.3% | 78.0% | 687051 | 368 מתוך 1,192304 מתוך 1,038111 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 530 | 5,690,682 | 505635 | 593 מתוך 1,192459 מתוך 1,038150 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.7% | 62.7% | 0.3% | 13.9% | 65.8% | 295 | קדימה 39.0% |
| 2009 | 39.1%▲17.4 | 53.9%▼8.8 | 0.3%▼0.1 | 1.6%▼12.3 | 73.0% | 373 | קדימה 38.9% |
| 2013 | 32.7%▼6.4 | 59.9%▲6.0 | 0.9%▲0.7 | 4.1%▲2.5 | 73.4% | 434 | הליכוד ביתנו 21.9% |
| 2015 | 32.2%▼0.5 | 49.1%▼10.9 | 0.2%▼0.7 | 18.1%▲14.0 | 78.1% | 475 | המחנה הציוני 25.9% |
| אפר׳ 2019 | 36.6%▲4.4 | 53.3%▲4.2 | 0.2%±0.0 | 10.0%▼8.1 | 79.9% | 492 | כחול לבן 41.3% |
| ספט׳ 2019 | 28.1%▼8.5 | 45.6%▼7.7 | 0.4%▲0.2 | 25.5%▲15.5 | 79.9% | 498 | כחול לבן 31.1% |
| 2020 | 40.5%▲12.4 | 58.5%▲12.9 | 0.6%▲0.2 | – | 75.7% | 467 | כחול לבן 43.9% |
| 2021 | 40.9%▲0.5 | 57.8%▼0.7 | 0.4%▼0.2 | – | 73.5% | 469 | הליכוד 30.7% |
| 2022 | 41.9%▲1.0 | 55.9%▼1.9 | 0.8%▲0.4 | 0.0% | 75.6% | 487 | הליכוד 28.1% |
| 2026 | 42.3%▲0.4 | 52.6%▼3.2 | 0.4%▼0.4 | 4.5%▲4.5 | 80.3% | 530 | ישר! 27.7% |
מפקד 2022
| בית נחמיה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,080 | 9,601,720 | 586548 | 472 מתוך 1,162352 מתוך 1,027116 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,683 | – | 151714 | 990 מתוך 1,162856 מתוך 1,027198 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545038 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027122 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.8% | 12.4% | 534841 | 535 מתוך 1,151521 מתוך 1,016132 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 24.1% | 25.8% | 312319 | 795 מתוך 1,159787 מתוך 1,027185 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.5% | 25.3% | 303029 | 699 מתוך 1,012690 מתוך 1,003155 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 114,400 | 104,300 | 443720 | 651 מתוך 1,160645 מתוך 1,027184 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 64.2% | 69.8% | 984 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חדיד 2.4 ק״מ · שוהם 2.5 ק״מ · בית עריף 2.9 ק״מ · כפר טרומן 2.9 ק״מ · בן שמן (כפר נוער) 3.2 ק״מ