בן שמן (כפר נוער)

סמל למ״ס 1084 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 269 (2024) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 77.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 14.3%2009: מחנה נתניהו 25.7%2013: מחנה נתניהו 19.0%2015: מחנה נתניהו 11.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 29.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 16.5%2020: מחנה נתניהו 22.8%2021: מחנה נתניהו 22.7%2022: מחנה נתניהו 25.3%2026: מחנה נתניהו 19.2%2006: המחנה שמולו 68.8%2009: המחנה שמולו 70.8%2013: המחנה שמולו 75.2%2015: המחנה שמולו 64.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 63.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 78.7%2020: המחנה שמולו 75.4%2021: המחנה שמולו 74.0%2022: המחנה שמולו 72.9%2026: המחנה שמולו 77.4%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.6%2013: מפלגות ערביות 0.7%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.6%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 1.2%2020: מפלגות ערביות 1.8%2021: מפלגות ערביות 0.6%2022: מפלגות ערביות 0.6%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהבן שמן (כפר נוער)ישראלאחוזוןדירוג
ישר!35.6%16.1%757262294 מתוך 1,192287 מתוך 1,03887 מתוך 233
ביחד18.1%9.3%858369172 מתוך 1,192172 מתוך 1,03871 מתוך 233
הדמוקרטים15.8%6.4%666256401 מתוך 1,192391 מתוך 1,038101 מתוך 233
הליכוד14.7%20.5%595456487 מתוך 1,192477 מתוך 1,038102 מתוך 233
ישראל ביתנו7.9%5.9%93949781 מתוך 1,19258 מתוך 1,0387 מתוך 233
עוצמה יהודית3.4%5.7%494252597 מתוך 1,192590 מתוך 1,038106 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.4%2.7%595354458 מתוך 1,192458 מתוך 1,038102 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות1.1%5.1%20910946 מתוך 1,192937 מתוך 1,038204 מתוך 233
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי19.2%44.0%423444692 מתוך 1,192679 מתוך 1,038130 מתוך 233
גוש השינוי77.4%37.8%716761349 מתוך 1,192342 מתוך 1,03891 מתוך 233
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש3.4%2.8%595354460 מתוך 1,192459 מתוך 1,038102 מתוך 233
אחוז הצבעה72.2%78.0%18175971 מתוך 1,192857 מתוך 1,038221 מתוך 233
קולות כשרים1775,690,6826641,123 מתוך 1,192971 מתוך 1,038224 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200614.3%68.8%0.0%15.6%64.2%154העבודה-מימד 34.4%
200925.7%▲11.470.8%▲1.90.6%▲0.61.2%▼14.469.5%171קדימה 38.0%
201319.0%▼6.875.2%▲4.40.7%▲0.12.6%▲1.465.0%153יש עתיד 31.4%
201511.4%▼7.664.1%▼11.10.0%▼0.724.6%▲21.970.5%167המחנה הציוני 39.5%
אפר׳ 201929.1%▲17.763.0%▼1.00.6%▲0.67.3%▼17.369.9%165כחול לבן 45.5%
ספט׳ 201916.5%▼12.678.7%▲15.61.2%▲0.63.7%▼3.670.4%164כחול לבן 49.4%
202022.8%▲6.375.4%▼3.21.8%▲0.6–70.8%167כחול לבן 47.9%
202122.7%±0.074.0%▼1.40.6%▼1.1–65.8%154יש עתיד 33.8%
202225.3%▲2.672.9%▼1.10.6%±0.00.0%67.8%166יש עתיד 42.8%
202619.2%▼6.177.4%▲4.50.0%▼0.63.4%▲3.472.2%177ישר! 35.6%

מפקד 2022

מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.

קישורים