מרגליות
סמל למ״ס 843 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מבואות החרמון · אוכלוסייה 440 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 67.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מרגליות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 42.1% | 20.5% | 888687 | 145 מתוך 1,192144 מתוך 1,03855 מתוך 408 |
| ישר! | 17.3% | 16.1% | 433639 | 677 מתוך 1,192659 מתוך 1,038247 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 9.4% | 5.7% | 757282 | 293 מתוך 1,192292 מתוך 1,03875 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.9% | 5.1% | 797689 | 247 מתוך 1,192246 מתוך 1,03845 מתוך 408 |
| ש״ס | 6.9% | 5.3% | 919093 | 107 מתוך 1,192105 מתוך 1,03827 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.4% | 2.7% | 878587 | 139 מתוך 1,192139 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| ביחד | 5.0% | 9.3% | 332335 | 796 מתוך 1,192792 מתוך 1,038262 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 2.0% | 6.4% | 322924 | 796 מתוך 1,192728 מתוך 1,038307 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.0% | 5.9% | 322529 | 800 מתוך 1,192767 מתוך 1,038288 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453848 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038201 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697567 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 67.8% | 44.0% | 747082 | 307 מתוך 1,192305 מתוך 1,03873 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 26.2% | 37.8% | 362932 | 767 מתוך 1,192739 מתוך 1,038279 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.4% | 2.8% | 878587 | 144 מתוך 1,192143 מתוך 1,03851 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 57.0% | 78.0% | 212 | 1,173 מתוך 1,1921,028 מתוך 1,038398 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 202 | 5,690,682 | 896 | 1,092 מתוך 1,192942 מתוך 1,038383 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.8% | 65.8% | 0.0% | 3.3% | 48.6% | 120 | קדימה 28.3% |
| 2009 | 47.0%▲16.2 | 49.7%▼16.2 | 0.0%±0.0 | 1.3%▼2.0 | 53.5% | 151 | קדימה 27.8% |
| 2013 | 45.5%▼1.6 | 47.6%▼2.1 | 0.0%±0.0 | 7.0%▲5.7 | 47.7% | 143 | הליכוד ביתנו 23.8% |
| 2015 | 42.9%▼2.6 | 22.9%▼24.7 | 0.6%▲0.6 | 32.6%▲25.6 | 55.9% | 175 | כולנו 29.1% |
| אפר׳ 2019 | 66.7%▲23.8 | 20.6%▼2.2 | 0.0%▼0.6 | 11.1%▼21.5 | 56.9% | 189 | כולנו 29.1% |
| ספט׳ 2019 | 42.1%▼24.5 | 52.3%▲31.6 | 0.0%±0.0 | 3.0%▼8.1 | 58.8% | 197 | הליכוד 28.9% |
| 2020 | 59.2%▲17.1 | 39.8%▼12.5 | 0.5%▲0.5 | – | 57.3% | 196 | הליכוד 48.5% |
| 2021 | 57.4%▼1.7 | 41.0%▲1.2 | 0.0%▼0.5 | – | 55.9% | 188 | הליכוד 38.3% |
| 2022 | 73.1%▲15.6 | 26.5%▼14.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 62.1% | 219 | הליכוד 47.0% |
| 2026 | 67.8%▼5.2 | 26.2%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 5.4%▲5.4 | 57.0% | 202 | הליכוד 42.1% |
מפקד 2022
| מרגליות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 440 | 9,601,720 | 111212 | 1,021 מתוך 1,162891 מתוך 1,027356 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,703 | – | 161819 | 980 מתוך 1,162846 מתוך 1,027330 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494344 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,027211 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 13.6% | 12.4% | 686464 | 361 מתוך 1,151354 מתוך 1,016143 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 14.3% | 25.8% | 13719 | 1,009 מתוך 1,159956 מתוך 1,027330 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 5.7% | 25.3% | 889 | 929 מתוך 1,012920 מתוך 1,003291 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 85,700 | 104,300 | 13619 | 1,009 מתוך 1,160961 מתוך 1,027330 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 64.2% | 69.8% | 985 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מנרה 2.1 ק״מ · קריית שמונה 2.8 ק״מ · משגב עם 3.7 ק״מ · כפר גלעדי 4.1 ק״מ · בית הלל 5.7 ק״מ