מנחמיה
סמל למ״ס 48 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק המעיינות · אוכלוסייה 1,180 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 60.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מנחמיה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 40.6% | 20.5% | 878586 | 152 מתוך 1,192151 מתוך 1,03858 מתוך 408 |
| ישר! | 19.2% | 16.1% | 453942 | 651 מתוך 1,192636 מתוך 1,038237 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 10.8% | 5.7% | 797685 | 243 מתוך 1,192242 מתוך 1,03861 מתוך 408 |
| ביחד | 6.0% | 9.3% | 362739 | 760 מתוך 1,192757 מתוך 1,038247 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.4% | 5.1% | 696579 | 361 מתוך 1,192357 מתוך 1,03885 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 4.9% | 6.4% | 474240 | 635 מתוך 1,192605 מתוך 1,038242 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.7% | 5.9% | 646257 | 407 מתוך 1,192378 מתוך 1,038171 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 2.7% | 726873 | 314 מתוך 1,192314 מתוך 1,038104 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.7% | 575259 | 473 מתוך 1,192469 מתוך 1,038155 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.6% | 5.3% | 706678 | 344 מתוך 1,192337 מתוך 1,03888 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 0.2% | 919098 | 97 מתוך 1,19295 מתוך 1,0389 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 60.8% | 44.0% | 696578 | 365 מתוך 1,192363 מתוך 1,03889 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 34.8% | 37.8% | 423538 | 696 מתוך 1,192673 מתוך 1,038255 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.1% | 2.8% | 726873 | 319 מתוך 1,192318 מתוך 1,038108 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 70.6% | 78.0% | 131218 | 1,030 מתוך 1,192908 מתוך 1,038329 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 687 | 5,690,682 | 657269 | 417 מתוך 1,192289 מתוך 1,038129 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 49.5% | 40.7% | 0.0% | 8.3% | 60.3% | 553 | ש״ס 25.3% |
| 2009 | 57.7%▲8.1 | 39.7%▼1.0 | 0.2%▲0.2 | 0.8%▼7.6 | 58.9% | 522 | הליכוד 34.5% |
| 2013 | 56.6%▼1.1 | 39.4%▼0.3 | 0.0%▼0.2 | 2.6%▲1.9 | 63.4% | 569 | הליכוד ביתנו 35.0% |
| 2015 | 53.3%▼3.3 | 31.0%▼8.3 | 0.0%±0.0 | 15.2%▲12.6 | 68.0% | 612 | הליכוד 39.7% |
| אפר׳ 2019 | 60.1%▲6.8 | 32.2%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 7.2%▼8.0 | 65.9% | 609 | הליכוד 48.1% |
| ספט׳ 2019 | 58.7%▼1.4 | 35.4%▲3.2 | 0.3%▲0.3 | 4.6%▼2.7 | 63.6% | 591 | הליכוד 45.5% |
| 2020 | 63.3%▲4.6 | 35.3%±0.0 | 0.0%▼0.3 | – | 65.0% | 600 | הליכוד 52.0% |
| 2021 | 62.8%▼0.5 | 36.3%▲1.0 | 0.2%▲0.2 | – | 60.4% | 567 | הליכוד 44.3% |
| 2022 | 66.7%▲3.9 | 31.2%▼5.1 | 0.0%▼0.2 | 0.0% | 65.2% | 615 | הליכוד 42.6% |
| 2026 | 60.8%▼5.8 | 34.8%▲3.6 | 0.0%±0.0 | 4.1%▲4.1 | 70.6% | 687 | הליכוד 40.6% |
מפקד 2022
| מנחמיה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,180 | 9,601,720 | 637068 | 423 מתוך 1,162304 מתוך 1,027129 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,366 | – | 434845 | 664 מתוך 1,162533 מתוך 1,027225 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767472 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02788 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 18.0% | 12.4% | 888785 | 131 מתוך 1,151130 מתוך 1,01660 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 16.6% | 25.8% | 171025 | 956 מתוך 1,159922 מתוך 1,027306 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.4% | 25.3% | 303033 | 708 מתוך 1,012699 מתוך 1,003214 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 95,300 | 104,300 | 221330 | 906 מתוך 1,160891 מתוך 1,027285 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.3% | 69.8% | 813 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אשדות יעקב (איחוד) 2.5 ק״מ · אשדות יעקב (מאוחד) 2.7 ק״מ · אפיקים 2.7 ק״מ · בית זרע 3.1 ק״מ · דגניה ב' 4.2 ק״מ