מרחב עם
סמל למ״ס 1340 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית רמת נגב · אוכלוסייה 620 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 85.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.2 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מרחב עם | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 52.3% | 5.1% | 949497 | 67 מתוך 1,19266 מתוך 1,0389 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 14.0% | 5.7% | 878677 | 145 מתוך 1,192144 מתוך 1,03860 מתוך 261 |
| הליכוד | 9.7% | 20.5% | 464047 | 638 מתוך 1,192618 מתוך 1,038138 מתוך 261 |
| ביחד | 6.2% | 9.3% | 362742 | 754 מתוך 1,192751 מתוך 1,038150 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.4% | 1.7% | 919093 | 110 מתוך 1,192108 מתוך 1,03818 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696468 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,03880 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 0.2% | 989897 | 20 מתוך 1,19219 מתוך 1,0388 מתוך 261 |
| ישר! | 2.7% | 16.1% | 201225 | 956 מתוך 1,192916 מתוך 1,038193 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 1.2% | 6.4% | 252336 | 890 מתוך 1,192794 מתוך 1,038164 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494448 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038128 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.4% | 5.9% | 16821 | 980 מתוך 1,192935 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 85.7% | 44.0% | 868483 | 169 מתוך 1,192168 מתוך 1,03846 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 10.5% | 37.8% | 231530 | 920 מתוך 1,192876 מתוך 1,038184 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686367 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 80.4% | 78.0% | 697163 | 355 מתוך 1,192293 מתוך 1,03893 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 258 | 5,690,682 | 141518 | 1,021 מתוך 1,192876 מתוך 1,038213 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | 97.2% | 0.9% | 0.0% | 1.8% | 91.6% | 109 | הבית היהודי 61.5% |
| אפר׳ 2019 | 89.2%▼8.1 | 2.4%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 8.4%▲6.6 | 90.2% | 166 | איחוד מפלגות הימין 45.8% |
| ספט׳ 2019 | 93.6%▲4.5 | 4.5%▲2.0 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼7.8 | 84.9% | 157 | ימינה 65.6% |
| 2020 | 93.8%▲0.1 | 6.2%▲1.8 | 0.0%±0.0 | – | 87.6% | 176 | ימינה 64.2% |
| 2021 | 92.4%▼1.3 | 6.3%▲0.1 | 0.0%±0.0 | – | 72.8% | 158 | הציונות הדתית 52.5% |
| 2022 | 91.8%▼0.6 | 7.6%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 81.8% | 184 | הציונות הדתית 63.6% |
| 2026 | 85.7%▼6.2 | 10.5%▲2.9 | 0.0%±0.0 | 3.9%▲3.9 | 80.4% | 258 | הציונות הדתית וזהות 52.3% |
מפקד 2022
| מרחב עם | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 620 | 9,601,720 | 252731 | 868 מתוך 1,162741 מתוך 1,027166 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 5,200 | – | 818489 | 223 מתוך 1,162161 מתוך 1,02728 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 14 | 30 | 223 | 1,137 מתוך 1,1621,003 מתוך 1,027231 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 0.6% | 12.4% | 112 | 1,132 מתוך 1,151998 מתוך 1,016231 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.4% | 25.8% | 716776 | 334 מתוך 1,159332 מתוך 1,02757 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 40.6% | 25.3% | 949494 | 63 מתוך 1,01263 מתוך 1,00314 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 88,800 | 104,300 | 16815 | 979 מתוך 1,160940 מתוך 1,027204 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.4% | 69.8% | 547 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדה בוקר 3.7 ק״מ · מדרשת בן גוריון 5.9 ק״מ · טללים 12.9 ק״מ · משאבי שדה 13.4 ק״מ · ירוחם 14.6 ק״מ